یک وضعیت اضطراری دیگر نیز در یک بیماری همه گیر اضطراری وجود دارد. این همان چیزی است که در پراتو برای سرنوشت دانشجویان چینی صدق می کند ، که تعداد زیادی از آنها در شهر حومه فلورانس هستند. در حین قفل دوم ، بسیاری از آنها تحصیل در دبیرستان را متوقف کردند. و به همین دلیل است که 43 استاد تصمیم گرفته اند واقعاً مورد توجه دانشجویان و جامعه چینی قرار بگیرند: به مدرسه برگردید.

پروفسور نگران بود

در یک نامه سرگشاده خطاب به جامعه شرقی ، معلمان گفتند که آنها به شدت از غیبتهای زیاد دانش آموزان چینی در این مرحله از همه گیری نگران هستند و از دانش آموزان و والدین دعوت می کنند تا در مورد ارزش آموزشی ، انسانی و اجتماعی مدرسه در آن شرکت کنند ، گرچه با ترسهایی که مشخصه این زمانهاست. از زمان شروع موج دوم ، بسیاری از این کودکان تحصیلات خود را به خصوص در دبیرستان متوقف کرده اند. برخی از آنها سعی کرده اند با درسهای ویدئویی از خانه بهبود یابند ، اما مشکلات زبان ایتالیایی افزایش یافته است ، بنابراین بسیاری از آنها نیز دست از این رژیم برداشته اند ، ما در نامه ای که توسط Francesco Jura ، Francesca Fabeni ، Cristiana Landy ، کیارا برسکی.


ترس از عفونت

البته دلیل اصلی غیبت ، ترس از آلوده شدن به کوید ، در کلاس یا در حمل و نقل مدرسه است: ترس که خطر آموزش و ادغام دانش آموزان را به خطر می اندازد. کودکان عزیز ، در مدرسه یا زندگی می کنند ، با بدن و صدای ما حضور دارند ، حتی اگر آنها با ماسک پوشیده شده باشند یا مدرسه واقعی نباشند. آنچه شما از دست می دهید برای زندگی اکنون و آینده شما بسیار مهم است ، و بگذارید ما برای آینده سرزمین و ایتالیا اضافه کنیم. به مدرسه برگردید – نامه به پایان می رسد – یا حداقل بیایید با هم در مورد آن بحث کنیم ، بیایید به دنبال راه حل های موثر حتی در صورت مشکلات باشیم.

از “covidiot” تا “zoombombing” ، کلمات سال 2020 مطابق فرهنگ لغت آکسفورد
واژگان و روحیه زمان
هر سوم در خانه

مشکل حضور دانش آموزان چینی در کودکان در مدارس ابتدایی و متوسطه نیز تأثیر می گذارد: از اوایل سپتامبر گذشته ، در یک نظرسنجی توسط WeChat ، WhatsApp چین ، 90 درصد والدین چینی در پراتو گفتند که آنها همچنین نگران بازگشت به کلاس هستند. دلیل؟ ایتالیایی ها مراقب نیستند و از قوانین پیروی نمی کنند ، بنابراین بازگشت بدون خطر کودکان مشکل است. به همین دلیل ، در سپتامبر سال گذشته ، هنگام از سرگیری ، از هر سه کودک چینی یک نفر به مدرسه برنگشته بود.

22 ژانویه 2021 (تغییر 22 ژانویه 2021 | 18:03)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *