“کوید با من اغراق شد زیرا به بیماری خونی که قبلاً داشتم پیوست. ناگهان پاهایم را سیاه دیدم و تنها راه حل قطع آنها بود. همچنین ، چون حتی به مرگ هم فکر نمی کنم: من یک همسر ، یک دختر و دوستان زیادی دارم. و از همه دوستانی که با من تماس گرفتند ، متشکرم که برای من پیام نوشتند ». بنابراین او صحبت کرد مائورو بلوگی ، لبخندهای متناوب را با چند لحظه احساسات ، هنگامی که او تجربه وحشتناک خود را بازگو می کند ، به Tiki Taka از ایتالیا اونو. بازیکن 70 ساله سابق اینتر ، بولونیا و ناپل پس از بدتر شدن علائم کوید مجبور به قطع پاها شد و امروز او هنوز در بیمارستان نیگواردا در میلان بستری است ، جایی که اوایل ماه نوامبر پس از عقد قرارداد به بیمارستان منتقل شد. ویروس کرونا ، و او از تخت بیمارستان بود که ارتباط تلویزیونی برقرار کرد.

پزشکی که وی را جراحی کرد گفت ایمان دارد: “او پای من را از گل من در بوروسیا مونشن گلادباخ قطع کرد. می خواستم به او گزارش دهم (می خندد ، ویرایش شده) این تنها هدف من نیز بود ، زیرا وقتی نقش ها ثابت می شدند ، هر بار که بالا می رفتم ، بلافاصله سوارز ، کورسو و ماتزولا مرا به عقب می فرستادند. در زمان من شما مجبور بودید به مهاجمان عالی گل بزنید ، دیگر فرصتی نبود تا به چیز دیگری فکر کنید.


اینتر گفت آنها آماده اند تا به او نقشی در جامعه بدهند و بلوگی تایید كرد كه ماروتا از قبل با او در ارتباط بوده است. “به محض اینکه بیرون بروم و پروتز داشته باشم و بتوانم به تنهایی راه بروم ، می روم و آنها را می بینم. من همچنین با بولونیا و ناپولی بازی کردم ، اما خانواده ام اینتر بودند ، اینتر در قلب من است ». عشق را برگرداند ، اگر درست باشد ماسیمو موراتی پیشنهاد پرداخت هزینه پروتزها را داد: “درست است. از آنجا که ماسیمو موراتی من را یکی از خانواده ها می داند ، من همسرش ، خواهرش بدی ، پسرش و زمانی که من در اینتر بازی کردم را می شناسم پدرش آنجلو بود که بعد از اینکه من را وادار به امضای قرارداد کرد وی نیز در استینتینو به من ویلا داد.

دندان مصنوعی ممکن است از آن باشد پیستوریوس: «این یک شوخی بود ، اما من به افرادی که شخصیت بیشتری نسبت به من دارند غبطه می خورم و هرگز تسلیم نمی شوم. در واقع من آنها را بسیار تحسین می کنم بت من زاناردی شد. نمی خواهم خودم را با او مقایسه کنم: برای بدشانسی می توانم موافق باشم ، اما برای شجاعت نمی توانم: او یک قهرمان است ، چیزی متفاوت از من است. او چند چیز دیوانه را پشت سر گذاشت و موفق شد به یک پدیده تبدیل شود. من نمی دانم که چگونه او این کار را انجام داد ، تاکنون زناردی بلوگی را با نتیجه 3 بر صفر شکست داده است ».

وكیل سابق سپس به منكران پیغام داد: “من در بیمارستان با پسری در اتاق هستم كه 40 روز لوله گذاری شده است و یك روز دیگر او به همسر و مادرش تبریک می گوید زیرا در حال مرگ است. می خواهم فقط به این فکر کنم گریه می کنم. من این چیزها را دیده ام و هنوز هم افرادی هستند که می گویند شوخی است. اما چطور به چنین چیزی فکر می کنید؟

به همین دلیل است که بلوگی از دیدن نراتزوری برای اسکودتو بسیار خوشحال است: “میلان نیز کمی خوش شانس است ، این یک نشانه عالی برای رسیدن به پایین است ، اما امیدوارم ببینم که اینتر چگونه قهرمان می شود

به همین دلیل است که بلوگی از دیدن نراتزوری برای اسکودتو بسیار خوشحال است: “میلان نیز کمی خوش شانس است ، این یک نشانه عالی برای رسیدن به پایین است ، اما امیدوارم ببینم که اینتر چگونه قهرمان می شود. با این حال ، او نباید اهدافی را که در پیش می گیرد بپذیرد ، زیرا در این صورت او جانوران را در پیش دارد. حکیمی استثنایی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد ، پدیده ای مانند لاوتارو و هیولایی مانند لوکاکو. بلوگی به جای همكاران دفاعی خود كه كاملاً مطلق است صحبت می كند اذعان می دارد كه: “مدافعی كه من بیشتر از همه دوست دارم كیلینی است: در میان بزرگان حساب شود. با این حال به نظر من باستونی در مسیر درستی قرار دارد.

5 ژانویه 2021 (تغییر 5 ژانویه 2021 | 15:42)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *