جریمه شده برای نقض قوانین در برابر Covid ، زیرا او به فرزندان خود یک مسابقه فوتبال را در طول وقفه کتیش داد، یک کشیش می خواهد جریمه 373 یورویی را پرداخت نکند. و با کمک یک وکیل ، بله وی با اشاره به پیمان های لاتران ، به رئیس تورین خطاب کرد. این اتفاق در چیواسو ، در منطقه تورین رخ داد ، جایی که در 4 دسامبر ، پلیس شهرداری به توصیه یک شهروند در سخنرانی Beato Angelo Carletti مداخله کرد.

Dpcm مربوط به 3 نوامبر قبلی ، همانطور که روزنامه لا استامپا گزارش کرده است ، ورزش در مناطق با بیشترین خطر ابتلا را ممنوع می کند. اما کشیش دون داوید اسمیدرل به او اجازه داد با وکیل الکساندر بوراسو مبارزه کند. كه پس از برجسته كردن برخي اشتباهات رسمي ادعا شده ، به پیمان های لاتران استناد می كند ، بر اساس آن «Dpcm به هیچ وجه نمی تواند از قوانین مربوط به توافق نامه های بین دولت و کلیسا تخطی کند، با این نتیجه که سازمان محل سخنرانی مطابق با مقررات آن نیست ، اما حتی عوامل پلیس محلی نیز قادر به لغو تحریم ها نیستند ».

فرمانده پلیس مونی گفت: “تلخ”مرکزی، مارکو دلپرو: «برای اولین بار ما مداخله کردیم تا توضیح دهیم که آنها نمی توانند در حیاط فوتبال بازی کنند. در تماس دوم مجبور شدیم گزارش را تهیه کنیم … ».

8 ژانویه 2021 | 09:54

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *