آندره لو سیچرو بازیکن سابق راگبی ملی پوش ایتالیا پیشنهاد کرده است از 82 بز خیس ، Agitou Ideo Gudeta ، اتیوپیایی که مزرعه را در ترنتینو تأسیس کرد ، مراقبت کند. بز شاد در دره موچنی و در تاریخ 29 دسامبر در خانه کشته شد. قتل توسط یکی از کارمندان وی ، آدامس سلیمان ، 32 ساله ، از غنا اعتراف کرد. لو سیسرو در حال حاضر یک کارآفرین کشاورزی است و دارای یک املاک 13 هکتاری در نپی ، در منطقه Viterbo است ، جایی که او زعفران تولید می کند ، حیوانات خانگی را نگهداری می کند و فعالیت های آموزشی را با مدارس میزبانی می کند. آندره لو سیچرو با تلخی می گوید که مربوط به اگیتو ، داستانی بسیار ناراحت کننده و دشوار است که پذیرفته می شود. من پروژه این زن را دوست داشتم. طولانی شدن عمر بز بهترین کار است. من در حال حاضر یک بز تبتی دارم که در مزرعه خود با هم خرانم در همزیستی زندگی می کند و دوست دارم آنها را داشته باشم.


در قصر خود ، لو سیسرو (که در 6 تورنمنت ملی با آززوری ها بازی کرده و در چهار جام جهانی شرکت کرده است) قبلاً یک بز تبتی و چندین خر دارد که برای حیوانات خانگی درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.. وی که قبلاً یک گواهینامه رسمی از انجمن ملی کودکان در حال سقوط بود ، La Terra dei Bambini Onlus را ایجاد کرد. این انجمن که در خانه روستایی خود مستقر است ، در واقع در سرطان درمانی نقش دارد.

در همین حال ، گله ای کمتر از 20 سال از Pergin Valsugana (ترنتو) ، بئاتریس زوت ، از گله مراقبت می کند. دو سال از تصمیم من برای انجام این کار می گذرد – بئاتریس به روزنامه محلی L’Adige گفت – یعنی مدیریت حیوانات در مراتع و اصطبل ها. آنها با من تماس گرفتند و پرسیدند که آیا من آمادگی مراقبت از بزهای آگیتو را دارم: بلافاصله پذیرفتم زیرا این زندگی رویای من است و امیدوارم که مسیر من شود. در واله دی موچنی ، جایی که آگیتو گودتا مزرعه ای داشت ، این دو یکدیگر را می شناختند. و بئاتریس از کارآفرین اتیوپیایی ستایش کرد.

خدمات دامپزشکی آژانس استانی خدمات بهداشتی در ترنتو بازرسی انجام داد در مزرعه بز و طبق بازرسی های انجام شده حیوانات از سلامتی و تغذیه خوبی برخوردار هستند. این تأسیسات آب و علوفه کافی برای کنترل تغذیه بزها در هفته های آینده را دارد.

این وضعیت همچنان توسط سرویس دامپزشکی کنترل می شود که دستورالعمل هایی درباره مدیریت صحیح حیوانات به شهردار فراسیلونگو ، لوکا پوچر ارائه داده است.. جولیا زنوتلی ، مشاور کشاورزی استان ، که از نزدیک داستان را دنبال می کند ، گفت: Agitu Gudeta جایی برای انجام پروژه زندگی خود در کشور ما پیدا کرده بود و نشان داده بود که چگونه عشق به کشاورزی می تواند قلب را از رضایت و اشتیاق پر کند. سرنوشت بزها را خانواده آگیتو تعیین می کند ، آنها برای بازگشت جنازه خواهرش به اتیوپی به ایتالیا رسیده اند. خواهر و برادر می خواهند زن را در کشور مبدا خود ، جایی که مادر ، سه خواهر و دو برادرش هنوز در آنجا زندگی می کنند ، به خاک بسپارند.

5 ژانویه 2021 (تغییر از 6 ژانویه 2021 | 10:11)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *