“مرز بین” خصوصی “و” عمومی “و” در داخل “و” خارج “در سال های اخیر تغییر کرده است و هیچ کس به ما اطلاع نداده است. شاید او حتی کنسل کرد. والریا بناتی وقتی یکی از کتابهای مورد علاقه خود را خواند ، فکر نمی کرد که به زودی مظهر این کلمات شود. او یکی از مشهورترین مجریان رادیو در ایتالیا بود و در Rtl 102.5 میزبان “W Italy” و “Non stop news” بود. در اکتبر گذشته ، او روابط خود را با رادیو که به طور متوسط ​​7.4 میلیون شنونده در روز دارد ، قطع کرد. و به عنوان یک شخصیت در رمان سه طبقه از اشکول نوو اسرائیلی ، بناتی دیدگاه خود را تغییر داده است.

او یک مغازه ، باشگاه اجتماعی آریوستو ، در مرکز میلان افتتاح کرد، منطقه سرخابی. مغازه ای که شبیه خانه است و به جای پنجره در دارد. مثل هر خانه ای ، قبل از مراجعه با شما تماس می گیرید (و کتاب). بنابراین در عرض 30 یا 60 دقیقه شما با والریا تنها هستید. وی توضیح می دهد: “در شهری كه به دویدن عادت كرده بود ، به یك خوش آمدگویی آرام می اندیشیدم ، یك اتاق نشیمن كه به بازار تبدیل می شود تا لباس ، كفش ، جواهرات و وسایلی را كه دوست دارم با قیمت پایین نشان دهد. الزامات عمومی ، پایداری و اکولوژی مصرف. و همبستگی ” مانند برت های براق ، رنگی و پخش شده با پولک ، طراحی شده توسط ماریا ترزا فراری ، یک بیمار سرطانی ، نویسنده کتاب درمان من است: “آنها کلاههایی هستند که برای همه خانمها طراحی شده اند ، نه فقط برای کسانی که مجبور شده اند با شیمی درمانی روبرو شوند و دارای یک فضای داخلی فوق العاده نرم هستند که باعث تحریک پوست سر نمی شود.” قیمت آنها 70 یورو است. انجمن صندوق فروش ، به نام کتاب. اما لیست کامل آنچه می توان یافت طولانی است.

به عنوان مثال ، دستبند (25 یورو) و سایر جواهرات آلومینیومی مربوط به سالهای جنگ ویتنام است. ساکنان روستای بان نافیا در لائوس در حال جمع آوری قطعات فلزی از بقایای جنگ هستند. “از سال 1964 تا 1973 ، آمریکایی ها بیش از دو میلیون تن بمب بر روی لائوس انداختند و این کشور را به بمباران ترین کشور در تاریخ تبدیل کردند. با این حال ، 30 درصد بمب ها منفجر نشدند ، بنابراین این مواد برای زیور آلات نیز بازیافت می شود. ” این خط “No War Factory ، جواهرات ساخته شده از بمب” نام دارد. کیف های کوچک مخملی قرمز عصرانه (35 یورو) توسط طراح مونیکا گالتو برای گروه Chicco di Felicità ، در حمایت از کافه (مرکز کمک به خردسالان و خانواده ها در بحران) ، که از کودکان پذیرفته شده در جوامع و هسته های آنها مراقبت می کند ، ایجاد شده است. سختی با خرید یک آویز ستاره ای شکل با یک الماس (130 یورو) و یک تخته سنگ Sant’Ambroeus (65 یورو) موجود در یک جعبه کلاه ، همین نتیجه را می گیرید. از طرف دیگر ، از میان زندانیان اپرا ، مخمل پر زرق و برق تبتی (35 یورو) از سارتوریا بورسقی وارد باشگاه اجتماعی شد ، “این بیانگر رستگاری و مسئولیت اجتماعی است.”

همچنین می توانید از طریق وب سایت باشگاه اجتماعی آریوستو به صورت آنلاین خریداری کنید: تحویل به گروه پسران با دوچرخه سپرده می شود. فروشگاه در 3 دسامبر افتتاح شد. والریا با بیان داستان های موجود در پشت هر سایت می گوید: “و این بلافاصله از بین رفت.” از کمربندهای دوچرخه سواری ساخته شده از لاستیک های قدیمی دوچرخه (69 یورو ، ایده از برادران ونیزی لوکا و سیلویو پوتنته) گرفته تا سینی های لاکی تزئین شده با تکنیک کلاژ هنرمند مارینا تاپا (70 یورو) ، تا لباس های نرم آندره فولگوسا ، طراح اسپانیایی. و غیره میزبان این اطمینان را می دهد: “برای خرید آگاهانه و بدون پلاستیک”. ساختمانی که کلوپ اجتماعی آریوستو در آن قرار داشت ، هتلی بود (به نام آریوستو ، در آریوستو 22).

این املاک متعلق به شریک والریا بناتی ، امانوئل ویترانو کاتانیا ، بنیانگذار هتل بررا است، سپس فروخته شد. ایده او این است که هتل قبلی آریوستو را برای اجاره های کوتاه مدت به مجموعه ای از آپارتمان ها تبدیل کند که توسط یک راه پله در یک سبک آزاد متحد شده است. هر آپارتمان با دیگری متفاوت است ، همه با مبلمان طراح مبله شده اند که می توان آنها را با قیمت تخفیف نیز خریداری کرد. در حدود بیست آپارتمان و یک فروشگاه یک آرایشگاه (با مدیریت پسری از سریلانکا که جایی برای کار نداشت) ، سالن بدن سازی ، بیسترو و رستوران افتتاح می شود. سالینا مونت آمور ، میزبان سابق که تابستان سال گذشته در یک مغازه کوچک شروع به کار کرد ، گفت: “ما گروهی از جوانان را بدون پول جمع کردیم و آنها را به فرزندی پذیرفتیم.” والونی بناتی ، نویسنده کتابهایی مانند گوچی دی ولنو ، که سه سال پیش برنده جایزه شد ، از صداپیشگی در رادیو به جستجوی گنجینه های زیست محیطی تبدیل شده است. انتقال مرزهای خود بین دولتی و خصوصی.

5 ژانویه 2021 (تغییر 5 ژانویه 2021 | 11:13 صبح)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *