آلدو عزیز،
من در تاریخ 30 آگوست برای او نامه نوشتم و گزارش دادم که مشکلات سالهای اخیر در واکسیناسیون آنفلوانزا وجود ندارد ، زیرا این یک گروه در معرض خطر نیست و امیدوارم که با توجه به اهمیت آن در سال 2020 ، اوضاع بهتر شود. با این حال ، همانطور که می دانیم ، امسال بدتر شده است. خیلی بدتر. واکسن های آنفلوانزا به سادگی به داروخانه ها نرسیدند و هیچ فرصتی برای واکسیناسیون وجود نداشت. واکسن Covid این تصور را به وجود می آورد که به همین ترتیب پایان خواهد یافت: ابتدا کارمندان بهداشت (و خدای ناکرده) ، سپس افراد مسن و سپس با آرامش و سن بالا می روند. اما اینگونه است که اگر واکسن زیر 40 سال در سال 2021 خوب پیش برود ، آنها را خواهند دید ، اما من توهم ندارم. بنابراین سوال من ، کمی تحریک کننده ، این است: آیا واکسن در صورت عدم نیاز به رایگان است؟ آیا درست نیست که آن را با قیمتی که به شرکت های دارویی اجازه می دهد درآمد کافی برای افزایش تولید داشته باشند ، در بازار خصوصی معرفی کنیم؟ بین واکسن رایگان به مدت یک سال و دیگری با 50 یورو برای 3 ماه ، من قطعاً دومی را انتخاب می کنم ، اما گزینه دیگری وجود ندارد.
ژرمانو زانلا

جرمانو عزیز،
این پیشنهادی است که باید به خوبی انگیزه داده شود تا در مورد آن بحث شود. برای این یک فضای غیرمعمول گذاشتم من نامه شما را پس از اطلاع در مورد مرد ثروتمندی که با هواپیمای شخصی برای کشیدن واکسن به یک کشور خارجی عزیمت کرده بود ، سه هفته در هتل در انتظار دریافت نوبت دوم بود و همیشه با یک پرواز خصوصی به ایتالیا برمی گشتم. نمی خواهم او را سرزنش کنم. فقط یادآور می شوم که ثروتمندان واقعاً همیشه یک راه حل پیدا می کنند. این تصور را دارم که اگر واکسن در بازار فروخته شود ، هرج و مرج ایجاد می شود. اما آیا واقعاً می توانیم یک ایتالیایی طبقه متوسط ​​را که حاضر است مبلغ مناسبی را برای تهیه واکسن برای خانواده اش خرج کند ، مقصر بدانیم؟ بله ، اگر این واکسن توسط بیش از 80 نفر که بیشتر در معرض خطر مرگ هستند دزدیده شود ، باید او را سرزنش کنیم.
اگر از طرف دیگر – همانطور که آقای زانلا تصور می کنید – باز شدن یک بازار خصوصی باعث تحریک تولید می شود ، این اتهام واقعاً دشوار می شود. بحث آزاد

نامه های دیگر امروز

تاریخ

ما 100 سال است که شراب درست می کنیم ، کووید مانع ما نخواهد شد

خانواده تومبولینی من در مارکه 100 سال شراب را جشن می گیرند: ما باغ های انگور را می کاریم و کتاب کلاسیک افسانه ای Verdicchio dei Castelli di Jesi را تولید می کنیم. یک داستان ساده مانند بسیاری دیگر. پدربزرگ من سانته و پدر من جیووانی سرسختانه وحشت مرگ را در طول جنگ های جهانی اول و دوم تجربه کردند. سپس در لورتو پدرم انگیزه شدیدی به شرکت ها داد و امروز من کسی هستم که به همراه فرزندان و نوه هایم به تولید شراب و شراب های تومبولینی ادامه می دهم و آنها را در ایتالیا و سراسر جهان به فروش می رسانم. امروز ما باید خود را از یک نتیجه گیری و سیل DCPM نجات دهیم. مطمئن باشید که سلامتی برای ما حرف اول را می زند و اگر کسی بمیرد هرگز صبر نمی کنیم. اکنون به راه حل های فوری و شایسته نیاز داریم. مثال بسیاری از کارخانه های شراب سازی ایتالیایی با کیفیت (مانند ما) باید آقایان در پالازو را به فکر بیندازد: زمین به مراقبت ، کار ، توجه مداوم نیاز دارد ، نمی تواند کارگران خود را تعطیل و متوقف کند. این خانواده های قهرمان گناه حتی در حال حاضر ، وقتی کمترین گردش مالی و آشکارا بالاترین هزینه را دارند ، همه چیز را در آن سرمایه گذاری می کنند. و آنها در کاخ چه می کنند؟ آنها برای تقطیر آن صدقه می دهند ، و برای حفظ آن شراب – اقدامی غم انگیز. هیچ چیزی. خوشبختانه خانواده من در این 100 سال برای مقاومت در حال آموزش بوده اند. اما من به جوانانی فکر می کنم که اخیراً باغ های انگور را انتخاب کرده اند و منابع خود را به خطر می اندازند. چه کسی آنها را نجات خواهد داد؟ ما هرگز باغ های انگور ، باغ ها و باغ های سبزیجات را رها نخواهیم کرد و آنها را در اختیار مافیای زراعت قرار خواهیم داد ، که همیشه در کمین است. زمینی برای ما ، رویاها ، تاریخ ، امید ، کار و منابعی که باید به فرزندان ، نوه ها و نوه ها منتقل شود.
فولویا تومبولینی

نامه های خود را ارسال کنید

ما به شما پیشنهاد می دهیم تجربیات و افکار خود را به اشتراک بگذارید. بدون نیاز به بلند کردن صدای خود برای شنیدن ، مکانی را برای گفتگو به اشتراک بگذارید. ادامه دادن به موضوعات بزرگ زمانه خود را عمیق تر کنید و آنها را با زندگی آلوده کنید. گفتن اینکه تاریخ و اخبار چگونه زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به پیک بگویید.

TUESDAY – برنامه درسی

ما نامه ای را منتشر می کنیم که در آن یک فرد جوان یا یک کارگر آموزش دیده مهارت های خود را ارائه می دهد: زبان های خارجی ، نوآوری های فن آوری ، طعم و مزه یک کار خوب ، حرفه های هنری. چینی صحبت کنید ، یک برنامه اختراع کنید ، یک تکنیک داشته باشید ، ویولن بنوازید یا تعمیر کنید

رزومه خود را ارسال کنید

چهارشنبه – پیشنهاد شغل

ما از هر زمینه ای که برای یافتن کارکنان تلاش می کند به یک شرکت فضا می دهیم: مترجمان ، استارترها ، جوشکارها ، ستایشگرها.

ارائه پیشنهاد

پنجشنبه – بی عدالتی

ما می خواهیم در مورد بی عدالتی متحمل شده بگوییم: یک مورد خطای پزشکی ، یک مشکل در بانک ؛ بلکه همچنین یک رستوران که در آن فرد غذا نادرست خورده است ، یا یک سرویس عمومی که در آن رفتار بدتری شده است. حق پاسخ بدیهی است تضمین خواهد شد

گزارش مورد

جمعه – عشق

لطفاً یک داستان عاشقانه برای ما تعریف کنید یا از طریق پیک برای شخصی که دوستش دارید نامه ارسال کنید. نه نامه قلب؛ دریچه ای باز به زندگی.

داستان را بگو

شنبه – خداحافظ

ما پیشنهاد می کنیم خاطره شخصی را که برای شما ضروری بود ترمیم کنید. دختر می تواند به پدر ، شوهر همسر ، معلم دانش آموز بگوید. به همین دلیل است که هر شنبه مشخصات یک ایتالیایی را که ترک کرده است انتخاب می کنیم. اما همه آنها را می خوانیم و همه آنها ما را غنی می کنند.

ارسال نامه

یکشنبه – تاریخچه

ما میزبان داستان یک خواننده هستیم. یک داستان واقعی یا داستانی.

ارسال داستان

تصویر خواننده

ما هر روز تصویری را انتخاب می کنیم که شما را عصبانی یا هیجان زده کند. شواهدی از وخامت شهرهای ما یا زیبایی آنها.

عکسهای اینستاگرام خود را برای ما به حسابcorriere ارسال کنیددیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *