آلدو عزیز،
من دانشجوی حقوق دانشگاه دولتی میلان هستم و سال سوم را می گذرانم. در این دوره از Covid ، من همیشه در مورد حقوق (حق بهداشت فردی و بهداشت جمعی در رابطه با واکسن ، حق حریم خصوصی در مورد خودتأییدیه ، و غیره) می شنیدم ، اما هرگز در مورد حق تحصیل ، به ویژه در رابطه با دانشگاه ها. برای دو سال و نیم دانشگاه توانستم یک سال و نیم رو در رو شرکت کنم. در طول یک سال گذشته ، من دوره های آنلاین را در خانه گذرانده ام و همه مشکلات در آن وجود داشته است. حق آموزش ، به عنوان حق ما ، فرزندان ، برای آموزش جامع درک می شود که می تواند ما را به دنیای کار بکشاند ، کجا آماده ایم؟
الساندرا

الساندرا عزیز،
من او را درک می کنم دخترم همچنین سال سوم دانشگاه خود در برلین است. و همچنین هومبولت بسته. برادرش با همان شرایط در ایتالیا ماند. من فکر نمی کنم که مشارکت شخصی من را تعیین می کند تا به شما بگویم شما ، آلساندرای مهربان ، کاملاً درست می گویید. هیچ کس به دانشجویان دانشگاه اهمیت نمی دهد. با این حال نسل شما می تواند هزینه های بدترین عواقب این بیماری همه گیر را بپردازد. البته افراد مسن در حال مرگ هستند و باید از آنها محافظت شود. اما همچنین باید قیمت بسیار بالایی را که به نوجوانان و افراد بیست ساله تحمیل شده به خاطر بسپاریم. درست وقتی وارد دنیا می شوند ، وقتی در زندگی به دنبال دوست پسر و دوست خود می گردند ، وقتی مجبورند اولین کارآموزی و اولین تجربه کاری خود را انجام دهند ، همه چیز را بسته می بینند. هیچ کس استخدام نمی کند ، هیچ کس اجازه نمی دهد بچه ها آموزش ببینند ، تمرین کنند ، آموزش ببینند ، آزمایش شوند. شاید این فقط یک مشکل در ساعت خوشحال کننده و آپریتیف باشد ، مانند برخی از جوک ها. فاجعه اجتماعی و اقتصادی از آنجا که شکایت کافی نیست ، سعی می کنم دو پیشنهاد ارائه دهم.
چرا واکسن را از بزرگسالان و بزرگسالان شروع نمی کنید؟ از چهل سالگی و گروه سنی بین 14 تا 25 سال ، چه چیزی می تواند به مدرسه ، دبیرستان ، م instسسه فنی ، دانشگاه برگردد؟ و چرا یک برنامه کاری اولیه ، از جمله کارهای فنی ، حتی کارهایی که با دستان شما انجام می شود ، ارائه نمی دهید؟ بورس تحصیلی ، کارآموزی ، تجربه در مدیریت دولتی ، در شرکت های دولتی و خصوصی ، در سایت های ساختمانی ، در دفاتر دیپلماتیک ، در ارگان های دولتی. حتی بدون حقوق فقط به این بچه ها چشم انداز بده

نامه های دیگر امروز

تاریخ

واکسن به صورت خصوصی ، کمک به نیازمندان

من یک پزشک بازنشسته 75 ساله هستم ، اکنون ضعیف شده ام. همیشه علیه آنفلوانزا واکسینه کنید. خطر همراه با آنفولانزای کووید من را متقاعد کرد که منتظر سازمان دودزا واکسیناسیون فعلی نمانم. در تاریخ 3 اکتبر ، من و همسرم با قطار به منتون رفتیم ، جایی که واکسن یک هفته در داروخانه بود. واکسن زدیم این واقعیت که شما ، آلدو عزیز ، نگران آزادسازی کنترل شده واکسن کووید هستید ، زیرا ممکن است دوزهای دیگر توسط افراد مسن فقیر به سرقت برود ، باعث شده تا در مورد تجربیات خود برایتان بنویسم. در اوایل ماه نوامبر ، پزشک خانواده ام با من تماس گرفت تا واکسن آنفلوانزا را واکسینه کنم. بابت انجام این کار از طرف خودم عذرخواهی کردم. به من گفتند که من به دو دلیل کار خوبی انجام داده ام: اول ، من خودم را در برابر حوادثی که باعث گرفتگی سیستم بیمارستان می شود ، محافظت کردم ، و دوم ، این امکان را ایجاد کردم که دو سالمند دیگر با نیازهای اقتصادی و بهداشتی را واکسینه کنم. ارتباط بین سلامت و اقتصاد همیشه بسیار نزدیک بوده است و این دو می توانند و باید به یکدیگر کمک کنند. من پیشنهاد می کنم از وب سایت فرماندار کوومو در ایالت نیویورک دیدن کنید ، جایی که برنامه واکسیناسیون کوید در آن ایالت در چند خط و به وضوح شرح داده شده است. خوشبختانه خانواده پسرم در آنجا زندگی می کنند. من همچنین یک ترس دارم: آیا علاوه بر این که اکنون بلافاصله برای ماسک ها تهیه می شود ، بازار سیاه واکسن نیز از طرف خود خواهیم داشت؟
سالواتوره داماتو، میلان

نامه های خود را ارسال کنید

ما پیشنهاد می کنیم تجربیات و افکار خود را به اشتراک بگذاریم بدون نیاز به بلند کردن صدای خود برای شنیدن ، مکانی را برای گفتگو به اشتراک بگذارید. ادامه دادن به موضوعات بزرگ زمانه خود را عمیق تر کنید و آنها را با زندگی آلوده کنید. گفتن اینکه تاریخ و اخبار چگونه زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به پیک بگویید.

TUESDAY – برنامه درسی

ما نامه ای را منتشر می کنیم که یک جوان یا یک کارگر آموزش دیده مهارت های خود را با آن ارائه می دهد: زبان های خارجی ، نوآوری های فن آوری ، طعم و مزه یک کار خوب ، حرفه های هنری. چینی صحبت کنید ، یک برنامه اختراع کنید ، یک تکنیک داشته باشید ، ویولن بنوازید یا تعمیر کنید

رزومه خود را ارسال کنید

چهارشنبه – پیشنهاد شغل

ما از هر زمینه ای که برای یافتن کارکنان تلاش می کند به یک شرکت فضا می دهیم: مترجمان ، استارترها ، جوشکارها ، ستایشگرها.

ارائه پیشنهاد

پنجشنبه – بی عدالتی

ما می خواهیم در مورد بی عدالتی متحمل شده بگوییم: یک مورد خطای پزشکی ، یک مشکل در بانک ؛ بلکه همچنین یک رستوران که در آن فرد غذا نادرست خورده است ، یا یک سرویس عمومی که در آن رفتار بدتری شده است. حق پاسخ بدیهی است تضمین خواهد شد

گزارش مورد

جمعه – عشق

لطفاً برای ما یک داستان عاشقانه تعریف کنید یا از طریق پیک برای شخصی که دوستش دارید نامه ارسال کنید. نه نامه قلب؛ دریچه ای باز به زندگی.

داستان را بگو

شنبه – خداحافظ

ما پیشنهاد می کنیم خاطره شخصی را که برای شما ضروری بود ترمیم کنید. دختر می تواند به پدر ، شوهر همسر ، معلم دانش آموز بگوید. به همین دلیل است که هر شنبه مشخصات یک ایتالیایی را که ترک کرده است انتخاب می کنیم. اما همه آنها را می خوانیم و همه آنها ما را غنی می کنند.

ارسال نامه

یکشنبه – تاریخچه

ما میزبان داستان یک خواننده هستیم. یک داستان واقعی یا داستانی.

ارسال داستان

عکس خواننده

ما هر روز تصویری را انتخاب می کنیم که شما را عصبانی یا هیجان زده کند. شواهدی از وخامت شهرهای ما یا زیبایی آنها.

عکسهای اینستاگرام خود را به حسابcorriere @ برای ما ارسال کنیددیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *