آلدو عزیز،
در پاسخ به یک خواننده ، شما تاریخ انتخابات ترامپ را تعریف کرده و آن را در متن تحولات سیاسی سالهای اخیر قرار داده اید. من می خواهم شما مفهوم نقش ترامپیسم را توسعه دهید ، که من آن را نتیجه ای تاریخی نمی دانم ، اما تغییر شکل دموکراسی ناشی از نوعی فاشیسم نوین است که از اهرم های پوپولیسم ، رسانه های جدید ، منحرف ترین سرمایه داری ، نوتوتیسم ، تهمت های مافیایی و تروریسم داخلی
ماریو پانارو ریودوژانیرو

ماریو عزیز،
این بدان معنا نیست که فقط خبرهای خوب تاریخی هستند. ترامپ همچنین به تغییر مردم شناسی در سیاست اشاره می کند. مدل او هرگز بوش ، ریگان ، نیکسون یا آیزنهاور نبود. مدل او هالک هوگان ، پادشاه مبارزه ، نبردی که در آن هیچ کس صدمه ای نمی بیند. ترامپ ، مانند هوگان ، از نزدیک دیده می شود ، بسیار بلند قد ، اضافه وزن ، عبوس ، تهدیدکننده ، شیطان ، اما همیشه آماده است تا با لبخند چشمکی باز شود ، و یک لکه تسکین آمیز بر روی شخص گفتگو بیندازد (هرگز دست او را نگیرید ، حتی قبل از همه گیری) . آنها تجمع نیستند. من یک نمایش هستم او ادعا می کند که هرگز سخنرانی اوباما را تا پایان نشنیده است ، زیرا سخنرانی های سیاسی تمام شده است. او حداقل تا زمانی که آنها آن را از بین ببرند ، یا واقعاً از نمایشگر استفاده می کند. او چهار سال را صرفاً گفتن دو چیز کرد: آمریکا در طول تاریخ هرگز اینقدر قدرتمند ، غنی ، قدرتمند نبوده است. با این حال ، آمریکا در خطر است و باید از آن محافظت شود. کل سیاست او باید به تناوبی بین غرور و ترس ، بین احساس برتری و اضطراب در مورد فقیر شدن طبقه متوسط ​​و از دست دادن حاکمیت به نفع جهان جهانی تفسیر شود. احساساتی که نخبگان آمریکایی مشخص نیستند ، کسانی که تحصیل می کنند ، سفر می کنند ، با کشورهای خارجی رقابت می کنند (و ممکن است به پناهگاه های مالیاتی دسترسی داشته باشند) ، اما در کلاس های محبوب ، به ویژه سفیدپوستان بسیار زنده هستند.
یکی از سرگرمی های دونالد ترامپ اغوای همسران دوستان است. یک روز ، او که با یک میلیاردر و یک مدل هواپیما سفر می کرد ، پیشنهاد داد که برای دیدن یکی از کازینوهای خود به آتلانتیک سیتی برود. دوست با عصبانیت پاسخ داد که دیگر چیزی برای دیدن در آتلانتیک سیتی وجود ندارد: فقط زباله سفید ، زباله سفید. زباله سفید به چه معناست؟ مدل پرسید. ترامپ گفت: “آنها افرادی مانند من هستند.” فقط آنها فقیر هستند.
روابط دونالد و مردمش بسیار متفاوت از رابطه ای است که اوباما را به طرفدارانش گره می زند. اوباما با ارزش تر از آن بود که دوست داشته شود. مردمش او ، تاریخ شخصی ، فرهنگ او را تحسین می کردند. اما فکر اینکه مثل او شود ، او نباشد تحت تأثیر او قرار نگرفت. با ترامپ ، هویت کامل. زیرا ترامپ به عنوان یک میلیاردر تصور نمی شود بلکه به عنوان یک مرد فقیر با پول شناخته می شود. که مانند انتخاب کنندگان خود فکر می کند و احساس می کند. تا زمانی که حادثه اتفاق بیفتد ، که همیشه در کمین جنگ است. حمله به کپیتول هیل حادثه بود. به همین دلیل ترامپ اکنون ضعیف تر است.

نامه های دیگر امروز

بی عدالتی

من ، نوجوانی که در خانه حبس شده ام ، احساس فراموشی می کنم

من 16 ساله هستم ، در ورونا زندگی می کنم و در دبیرستان تحصیل می کنم. چند روز پیش ، عکسی در بایگانی تاریخچه اینستاگرام من ظاهر شد: یک سال پیش ، داشتم آماده می شدم تا با یکی از دوستانم به یک دیسکو بروم. ما خودمان را با نصف بطری عطر آرایش کرده و اسپری کرده بودیم. بی پروا ، پریدن و آواز خواندن بودم. کوید در ماه فوریه وارد شد و افکار من تغییر کرد. دوره های آنلاین از مارس آغاز شد. در طول این قفل ، اوضاع دشوار بود ، اما جدید بود ، بین درس های ویدئویی ، آموزش (نه چندان زیاد) ، روزها می گذرد ، البته به آرامی. تابستان آمد ، نیمه آزادیخواه. ما با پدربزرگ و مادربزرگ ، دوستان ملاقات کردیم ، سرگرم شدیم. در سپتامبر با احتیاط های لازم به مدرسه بازگشتیم. اما وسایل نقلیه همیشه شلوغ بودند. بنابراین ، پدر در ماه اکتبر کار خود را از سر گرفت ، در حالی که سالن های ورزشی ، استخرها و سالن های موسیقی هنوز باز هستند. پس دیگر کافی است. یادگیری از خانه همین داستان نیست. هرگز لحظه واقعی جدا شدن وجود ندارد ، بعد از یک ساعت ناهار می خورید و به یادگیری باز می گردید. ما روابط اجتماعی نداریم شبکه های اجتماعی خسته می شوند و فیلم ها و سریال های تلویزیونی نیز همینطور. ما می خواهیم همتایان خود را ببینیم ، تماس های ویدئویی را امتحان می کنیم ، اما نه همان مورد. در دوران نوجوانی ، احساس می کنم توسط دولت رها شده ام ، افرادی هستند که تصور می کنند دلیل آن این است که من درآمد زایی نمی کنم و رای نمی آورم. من با این نظریه موافقم ، بنابراین اضافه می کنم که افسردگی و اختلالات اضطرابی در پسران افزایش می یابد و ما برای همیشه نوجوان نخواهیم ماند. فردا شاید در یک کشور دیگر درآمدزایی کنیم و کسانی که در ایتالیا باقی مانده اند با یادآوری آن لحظه رأی می دهند.
گلوریا ن.

نامه های خود را ارسال کنید

ما پیشنهاد می کنیم تجربیات و افکار خود را به اشتراک بگذاریم. بدون نیاز به بلند کردن صدای خود برای شنیدن ، مکانی را برای گفتگو به اشتراک بگذارید. ادامه دادن به موضوعات بزرگ زمانه خود را عمیق تر کنید و آنها را با زندگی آلوده کنید. گفتن اینکه تاریخ و اخبار چگونه زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به پیک بگویید.

TUESDAY – برنامه درسی

ما نامه ای را منتشر می کنیم که یک جوان یا یک کارگر آموزش دیده مهارت های خود را با آن ارائه می دهد: زبان های خارجی ، نوآوری های فن آوری ، طعم و مزه یک کار خوب ، حرفه های هنری. چینی صحبت کنید ، یک برنامه اختراع کنید ، یک تکنیک داشته باشید ، ویولن بنوازید یا تعمیر کنید

رزومه خود را ارسال کنید

چهارشنبه – پیشنهاد شغل

ما از هر زمینه ای که برای یافتن کارکنان تلاش می کند به یک شرکت فضا می دهیم: مترجمین ، شرکت های نوپا ، جوشکارها ، ستایشگرها.

ارائه پیشنهاد

پنجشنبه – بی عدالتی

ما می خواهیم در مورد بی عدالتی متحمل شده بگوییم: یک مورد خطای پزشکی ، یک مشکل در بانک ؛ بلکه همچنین یک رستوران که در آن فردی غذای نامناسب خورده است ، یا یک سرویس عمومی که در آنجا با او برخورد بدتری شده است. حق پاسخ بدیهی است تضمین خواهد شد

گزارش مورد

جمعه – عشق

لطفاً برای ما یک داستان عاشقانه تعریف کنید یا از طریق پیک برای شخصی که دوستش دارید نامه ارسال کنید. نه نامه قلب؛ دریچه ای باز به زندگی.

داستان را بگو

SATURDAY – FAREWELL

ما پیشنهاد می کنیم خاطره شخصی را که برای شما ضروری بود ترمیم کنید. دختر می تواند به پدر ، شوهر همسر ، معلم دانش آموز بگوید. بنابراین هر شنبه مشخصات یک ایتالیایی را که ما را ترک کرده انتخاب می کنیم. اما همه آنها را می خوانیم و همه آنها ما را غنی می کنند.

ارسال نامه

یکشنبه – تاریخچه

ما میزبان داستان یک خواننده هستیم. یک داستان واقعی یا داستانی.

ارسال داستان

عکس خواننده

ما هر روز تصویری را انتخاب می کنیم که شما را عصبانی یا هیجان زده کند. شواهدی از وخامت شهرهای ما یا زیبایی آنها.

عکسهای اینستاگرام خود را به حسابcorriere @ برای ما ارسال کنیددیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *