زرگر در طول روز. عصرانه سوار شدن وی مدت کوتاهی که از او می گذرد داوطلب حفاظت مدنی بوده است. او آندره ناسی ، 37 ساله ، از تورین است. قرض گرفتن مانترا اوست بدون اینکه قلبش را از دست بدهد. زیرا این همه گیری فقط یک رویای بد نیست. و “فقط کسانی که می دانند چگونه زندگی خود را دوباره سازمان دهند ، از این بحران خارج می شوند.” ساکت و مهار ، روی زین دوچرخه و چشمانش از نور کسانی که در این زندگی می خواهند از هر لحظه نهایت استفاده را ببرند ، می درخشد. با این اوصاف.

آقای ناسی ، جواهرساز در طول روز. شب سوار شدن …
“من عادت ندارم شکایت کنم ، این متعلق به من نیست. فاجعه ای که یک سال است در سرتاسر دنیا باران می بارد ، چاره ای برایم باقی نگذاشت. حداقل تا حدی مجبور شدم خودم را کشف کنم.

از چه زمانی شام را با دوچرخه به خانه تحویل می دهید؟
“بعد از هفته اول قفل بهار. ابتدا آن را از نظر فلسفی پذیرفتم و استراحت کردم. به محض اینکه فهمیدم کار طولانی خواهد شد ، به اطراف نگاه کردم و تصمیم گرفتم که ترمزها و صندلی دوچرخه ام را اتو کنم و به پیست بروم.

با کدام آژانس کار می کنید؟
با سر

آیا مصاحبه نامزدی آسان بود؟
“بهترین کاری که من تاکنون انجام داده ام. من ایمیلی ارسال کردم و آنها پاسخ دادند ، “آیا دوست داری کار کنی؟ از فردا شروع کن “”

با این حال ، بسیاری از همکاران وی از حفاظت ضعیف و حقوق بسیار کم شکایت دارند …
“به دیدگاه بستگی دارد. البته ، اگر این تنها حرفه من بود ، ممکن است احساس ناراحتی کنم و از زندگی بهتر شکایت کنم. غیر از سرما ، آنقدرها هم بد نیست.

دستمزد ساعتی چطور؟
“حدود 14 یورو در ساعت. البته ، هیچ تضمینی. بالاخره مانند هر فعالیت آزاد دیگری. با این حال ، این موضوعی است که فراتر از حرفه سوارکاری است.

منظورت چیه؟
“این بازار کار است که در حال تراز شدن است. حتی مشاغل بسیار تخصصی نیز از این پدیده رنج می برند. نیازی به ذکر نیست که غذا را با دوچرخه تحویل دهید ، جایی که حرفه ای نیست ».

آیا تجارت طلافروشی را دوست دارید؟
“این شغلی است که مرا مجذوب خود می کند. بسیار خلاقانه است. من با مردم سر و کار دارم ، هرگز خسته نمی شوم. و هر تغییر فصل باعث خوشحالی انتخاب مجموعه و تلاش برای پیش بینی سلیقه مردم است ».

به خصوص چه چیزی را دوست دارید؟
“وقتی مشتری به من مراجعه می کند ، می فهمم که او به توصیه من اعتماد می کند.”

آیا شما به مدرسه طلا فروشی رفتید؟
«نه ، من دوره های تخصصی را بعد از تحصیل گذراندم و مدتی با یک حرفه ای کار کردم. “

آیا شما معتقدید بودجه حاصل از مصوبه راه اندازی مجدد و تازه سازی های مختلف کافی بوده است یا خیر؟
“من در مجموع چهار هزار یورو گرفتم. البته کمک کنید اما کافی بود تا اجاره خانه را بپوشانید. صورتحساب ها پرداخت می شوند و پول برای ادامه هر روز نیاز است.

آیا تجارت شما خوب پیش می رود؟
“هنگامی که سلامتی اضطراری رخ داد ، من اخیراً فروشگاه را به محله ای منتقل کرده بودم که در آن تجارت خوب پیش می رود. من می گویم اگر مجبور نباشم دو ماه تعطیل کنم ، درست پس از افتتاح دفتر جدید ، سریعاً از بین خواهد رفت. “

مشتریان در مورد کار مضاعف شما چه می گویند؟
“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. و من مراقب بودم که فروشگاه خود را تحویل ندهم ».

زیرا؟
وی افزود: “من می ترسیدم كه مشتری تصور نكرد كه یك جواهر شب هنگام پیتزا به خانه های مردم بیاورد.”

با زمان گذشته صحبت کنید …
“بله ، من فهمیدم که روش من برای مقابله با بحران می تواند نمونه ای از فردی باشد که مشکل دارد و نمی داند چگونه واکنش نشان دهد.”

آیا سوارکارانی دیگر دیده اید که مشاغل دیگری مانند شما دارند؟
“مطمئناً. در میان آنها یک کارآفرین وجود دارد که چندین کلوپ شبانه در میادین زندگی شبانه دارد.”

آیا وقت برای دوست شدن با همکاران وجود دارد؟
“نه ، ما فقط هنگامی که منتظر تحویل در جلوی یک باشگاه هستیم چند کلمه را رد و بدل می کنیم. بیشتر از این “

چگونه روز خود را تنظیم می کنید؟
“وقتی بتوانم فروشگاه را باز نگه دارم ، تمام روز آنجا می مانم. به محض بستن ، به خانه می روم. من در سفر چیزی می خورم ، لباس عوض می کنم و با دوچرخه بیرون می روم. در حال حاضر من یک نتیجه خوب دارم و خیلی کار می کنم ».

این است؟
“Glovo دارای یک سیستم نقطه ای است. هرچه بیشتر کار کنید ، در رتبه بندی بالاتر می روید.

بیماری همه گیر همچنین او را به سمت داوطلب شدن سوق داد.
“بله ، من وقتی مجبور شدم مغازه را ببندم شروع کردم. من مرکز خرید را برای افراد دشوار اداره می کنم یا آن را در نقاط جمع آوری توزیع می کنم.

آیا تا به حال ترسیده اید؟
“برای چه؟ فقر یا بیماری؟ من داشتم و دارم. و بدترین چیزی که هنوز در راه است. ما واقعاً درک خواهیم کرد که ایتالیا چگونه است و وقتی تهدید سلامتی پایان یابد ، برش ها آزاد می شوند و شبکه های امنیت اجتماعی پایان می یابند. ”

کمی به آینده ایمان دارید؟
“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. با این حال ، من ترجیح می دهم به بیشتر شکایات رسیدگی کنم. و سپس ، سال 2020 چیز خوبی به من آموخت: شنا کردن ».

19 ژانویه 2021 | 22:38

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *