در نگاه اول ، ممکن است انتخاب یک بازیگر سیاه پوست برای بازی در نقش ملکه شارلوت ، معروف به همسر جورج سوم ، نمونه ای از انتخاب بازیگران برای “رنگ کور” به نظر برسد ، وظیفه ای نقش آفرینی که رنگ پوست را نادیده می گیرد. از بازیگران. و اما طبق فیلمنامه بریجتون، یک حماسه عاشقانه در اوایل قرن نوزدهم و بر اساس مجموعه داستانهای مشهور جولیا کوین ، در بریتانیا زندگی جدیدی به بحث درباره منشا سلطان ، که شایستگی های او در طول تاریخ به طور کامل شناخته نشده است ، بخشید. در وحشت قفل ، اینجا اسکریپت Netflix مردم را چنان تسخیر کرد که روزنامه انگلیس تلگراف به این نتیجه رسیدند که صفحه کوچک کریسمس دو خانم ، الیزابت و کارلوتا را تحویل داده است.

چه کسی رتبه بندی کرده است دونتون ابی، و همچنین طرفداران جین آستین ، در پیدا خواهند کرد بریجتون جهانی که آنها با برخی تفاوت ها به رسمیت می شناسند. خالصان شکایت دارند که موسیقی رقص ها باخ یا هندل نیست ، بلکه آریانا گراند است ، زیرا کمان ها از فرمول صحیح پیروی نمی کنند ، و این زبان هیچ ارتباطی با سخنان شوخ طبع اجتماعی این زبان ندارد. غرور و تعصبکه رابطه جنسی زیاد است و سپس مسئله نژاد مطرح است: دوک هاستینگز ، مرد نقش اصلی سریال ، مانند سایر اعضای اشراف و اطرافیان ملکه سیاه است. در آن زمان غیرممکن است. با این وجود ، از نظر حاکمیت از نظر امنیتی کمبود وجود دارد.

اینکه او دو نژادی باشد امکان پذیر است که مدتی در مورد آن صحبت شده است به لطف ماریو دو والدس مورخ و کوکوم ، بومی بلیز ، که تحقیقات خود را در مورد شجره ملکه در اواخر دهه 1960 آغاز کرد. در ادبیات کمبود اشاره به رنگ پوست حاکم وجود ندارد: والتر اسکات ، شاعر معاصر اسکاتلندی و نویسنده شارلوت ، می نویسد: “بد رنگ” ، جایی که “بیمار” می تواند بیمار باشد ، بلکه ناراضی یا اشتباه است. دکتر ملکه ، بارون استوکمار ، با اشاره به اینکه “ملکه چهره ای” دارد ، پا را فراتر گذاشت. سپس پرتره شارلوت توسط آلن رمزی در سال 1762 وجود دارد: برخی از ویژگی های چهره حاکم ممکن است نشانگر قومیتی غیر از عرف خانواده سلطنتی باشد ، حتی اگر پوست سفید به نظر برسد.

اینها نتیجه گیری است. حقیقت احتمالاً هرگز مشخص نخواهد شد ، حتی اگر افرادی وجود داشته باشند که دوست دارند فکر کنند ملکه ویکتوریا ، نوه شارلوت ، اکنون می تواند نمونه ای از انگلیس باشد که در برابر تنوع بازتر است. ورود مگان مارکل ، دوشس ساسکس ، متأثر از یک کارزار نژادپرستانه قدرتمند ، با نگاهی متفاوت خوانده خواهد شد. مسلم است که ملکه شارلوت به دلیل زیبایی اش مورد توجه قرار نگرفت ، اگرچه دیکنز حتی برای تعریف او آمد. داستانی درباره دو شهر “ملکه ای با چهره ای پیش پا افتاده” و که سالها به اتفاق شاه – در شاهزاده خانم فیلیپ از نظر طول عمر بیشتر از شوهرش بود – باغهای گیاهان باغ کیو را بنا نهاد ، یکی از پر بازدیدترین مقاصد انگلیسی ها و جهانگردان ، و یک حامی سخاوتمند است. هنرها با این حال ، مردم در میان اعضای خانواده سلطنتی نمی دانند ، اگر نه به لطف بازی آلن بنت و فیلم بر اساس آن ، جنون شاه جورج. تبعیض یا فقط فراموش کردن تاریخ؟ اکنون ، با تشکر از بریجتون، ما می دانیم که یک کلمه از وی برای ایجاد یا تخریب سرنوشت کل خانواده ها کافی بود. این البته خارق العاده است.

2 ژانویه 2021 (تغییر از 2 ژانویه 2021 | 22:28)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *