فرمان و قوانین کریسمس

آیا می توانم نزد والدین یا دوستانم بروم؟

بله ، اما طبق قوانینی که در بالا بیان شد: اگر خانه والدین شما خارج از منطقه نباشد ، نمی توانید به آنجا بروید. افرادی که کوچ می کنند ممکن است بیش از دو نفر نباشد ، مگر اینکه کودکان زیر 14 سال یا افراد دارای معلولیت یا ناراضی که با هم زندگی می کنند را با خود بیاورند. شما فقط می توانید روزانه به یک خانه بروید و مقررات منع رفت و آمد را رعایت کنید. بازگشت به خانه ای که شخص در آن اقامت دارد یا در آن اقامت دارد ، در صورتی که شخص در خانه والدین زندگی کند ، همیشه مجاز است ، همیشه به خانه بازمی گردد ، حتی از مرزهای منطقه عبور می کند.

آیا می توانم با اقوام و دوستان خارج از منطقه دیدار کنم؟

نه ، ممنوع. اما یک استثنا وجود دارد. امروز ، کسانی که در شهرداری های زیر 5000 نفر زندگی می کنند ، می توانند بین 5 تا 22 نفر ، همچنین در یک منطقه دیگر ، همیشه در 30 کیلومتری محل زندگی خود و بدون رفتن به مراکز استان ها حرکت کنند. به طور خلاصه: کسانی که در یک شهرداری در یک شهرداری کوچک در مرز بین دو منطقه زندگی می کنند اگر در شعاع 30 کیلومتری باشند می توانند به دوست خود که خانه اش در منطقه همسایه است مراجعه کنند.

آیا می توانم نزد دوست پسرم در منطقه نارنجی یا دوست دخترم بروم؟

قوانین فوق – برای ملاقات با اقوام و دوستان – در مورد دوست پسر یا دوست دختر نیز اعمال می شود.

آیا می توانم روزهای قرمز به خانه بروم؟

بله ، بازگشت به خانه خود – محل اقامت یا سکونت – همیشه مجاز است.

آیا می توانم حتی برای اجاره به خانه دوم بروم؟

بله ، رفتن به خانه دوم امکان پذیر است ، اما فقط اگر در منطقه ای باشید که در آن هستید. این امر درصورتی که خانه دوم خانه ای مختص گردشگری باشد نیز اعمال می شود – برای مثال ، اگر من برای چند روز خانه ای در منطقه اجاره کنم. در هنگام بازرسی احتمالی ، فقط قرارداد اجاره را نشان دهید.

آیا می توانم به فروشگاهی خارج از جامعه خود بروم؟

S: همانطور که قبلاً توسط دولت توضیح داده شده است ، خرید یکی از دلایلی است که ترک شهرداری محل زندگی شما را توجیه می کند ، اگر شهرداری در کنار شما مغازه هایی دارد که برای نیازهای شما مورد نیاز است ، همچنین از نظر راحتی برای نمونه کارها. همیشه باید خود گواهی شود (در اینجا فرم خود گواهی).

آیا بعد از ساعت 22:00 می توانم داوطلب شوم؟

بله ، آنها بدون محدودیت زمانی مجاز هستند، جنبش های مربوط به فعالیت های پشتیبانی انجام شده در متن یک انجمن داوطلبانه ، و همچنین افرادی که با مقامات محلی هماهنگ می شوند ، برای افراد نیازمند یا محروم.

چه موقع به خود گواهی نیاز است؟

در طول روزهای نارنجی ، از خود گواهینامه (که می توانید در اینجا پیدا کنید) برای ترک جامعه استفاده می شود: و این ، همانطور که در بالا ذکر شد ، با نیازهای اثبات شده کار ، دلایل بهداشتی و فوریت امکان پذیر است. این کار همچنین به منظور جابجایی از شهرداری های با جمعیت بیش از 5000 نفر و رفتن به منطقه دوم در خانه خود و یا دیدار با دوستان و اقوام (با قوانینی که در بالا ذکر شد). این فرم همچنین برای حرکت در زمان ممنوعیت رفت و آمد استفاده می شود.
در طول روزهای قرمز ، از فرم برای جابجایی در طول روز در داخل شهرداری شما و همچنین ورود و خروج به شهر شما برای نیازهای اثبات شده کار ، به دلایل بهداشتی و سایر دلایل مجاز شده در مقررات فعلی (که شامل نیاز به از شخص خودکفائی مراقبت می کند که به محل زندگی خود بازگردد). این فرم همچنین برای رفتن به خانه دوم در منطقه یا دیدار با دوستان و اقوام با قوانین فوق استفاده خواهد شد. کسانی که چاپگر ندارند ، می توانند با استفاده از الگویی که در اینجا یافت می شود ، مجوز خود را بنویسند. اگر فرم را به همراه نداشته باشید ، اگر توسط پلیس متوقف شوید ، آنها یک فرم را پر می کنند: سپس آنها می توانند بررسی کنند تا صحت اظهارنامه را تأیید کنند.

ساعت چنده؟

نمی توانید بین ساعت 22:00 تا 5:00 حرکت کنید.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 13:36)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *