فرمان و قوانین کریسمس

آیا می توانم حتی برای اجاره به خانه دوم بروم؟

بله ، رفتن به خانه دوم امکان پذیر است ، اما فقط اگر در منطقه ای باشید که در آن هستید. این امر درصورتی که خانه دوم خانه ای مختص گردشگری باشد نیز اعمال می شود – برای مثال ، اگر من برای چند روز خانه ای در منطقه اجاره کنم. در هنگام بازرسی احتمالی ، فقط قرارداد اجاره را نشان دهید.

آیا می توانم به فروشگاهی خارج از جامعه خود بروم؟

S: همانطور که قبلاً توسط دولت توضیح داده شده است ، خرید یکی از دلایلی است که ترک شهرداری محل زندگی شما را توجیه می کند ، اگر شهرداری در کنار شما مغازه هایی دارد که برای نیاز شما ضروری هستند ، همچنین از نظر راحتی کیف پول. جنبش باید همیشه دارای گواهینامه شخصی باشد (در اینجا فرم خود گواهی وجود دارد).

آیا می توانم بعد از ساعت 22:00 داوطلب شوم؟

بله ، آنها بدون محدودیت زمانی مجاز هستند، جنبش های مربوط به فعالیت های پشتیبانی انجام شده در متن یک انجمن داوطلبانه ، و همچنین آنچه با مقامات محلی توافق شده است ، برای افراد نیازمند یا محروم.

چه موقع به خود گواهی نیاز است؟

در طول روزهای نارنجی ، از خود گواهینامه (که می توانید در اینجا پیدا کنید) برای ترک جامعه استفاده می شود: و این ، همانطور که در بالا ذکر شد ، با نیازهای اثبات شده کار ، دلایل بهداشتی و فوریت امکان پذیر است. همچنین برای جابجایی از شهرداری هایی که جمعیت آنها از 5000 نفر بیشتر نیست و برای رفتن به منطقه دوم در خانه خود و یا دیدار با دوستان و اقوام (با قوانینی که در بالا ذکر شد) استفاده می شود. این فرم همچنین برای حرکت در زمان ممنوعیت رفت و آمد استفاده می شود.
در طول روزهای قرمز ، از فرم برای جابجایی در طول روز در داخل شهرداری شما و همچنین ورود و خروج به شهر شما برای نیازهای اثبات شده کار ، به دلایل بهداشتی و به دلایل دیگر مجاز توسط مقررات قابل استفاده (که شامل نیاز به برای مراقبت از یک شخص خودکفا که به محل زندگی خود باز می گردد). این فرم همچنین برای رفتن به خانه دوم در منطقه یا دیدار با دوستان و اقوام با قوانین ذکر شده در بالا استفاده می شود. کسانی که چاپگر ندارند ، می توانند با استفاده از الگویی که در اینجا یافت می شود ، خود گواهی نامه را بنویسند. اگر فرم را به همراه نداشته باشید ، اگر پلیس شما را متوقف کند ، آن را پر می کند: سپس آنها می توانند بررسی کنند تا صحت اظهارنامه را تأیید کنند.

ساعت چنده؟

نمی توانید بین ساعت 22:00 تا 5:00 حرکت کنید.

10 ژانویه 2021 (تغییر 10 ژانویه 2021 | 11:50 صبح)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *