[ad_1]

از جانب جانا فرگنارا

او به قولی که در ماه مه داد نزدیک شد: 70،000 نقش. در حقیقت ، تقریباً 59000 موقعیت در حال حاضر اختصاص داده شده است

“ما 13 سپتامبر حرکت می کنیم همه معلمان در جای خود“در واقع ، نه همه ، اما مطمئناً بسیار بیشتر از سالهای گذشته. و مهمتر از همه ، کارمندان دائمی جدید و معاونان سالانه از روز اول مدرسه روی صندلی نشسته اند.

این اطلاعیه ای است که توسط وزیر آموزش و پرورش پاتریسیو بیانچی ارائه شده است و در جلسه ای در مورد برنامه از سرگیری سال تحصیلی صحبت کرد. او به قولی که در ماه مه داد نزدیک شد: 70،000 نقش. “58،735،000 موقعیت در این نقش وجود دارد ، که قبلاً توسط 112،000 موقعیت خالی توزیع شده است ، از این تعداد 14194 نفر در حمایت هستند.” و این همه ماجرا نیست: “113،544 هزار وظیفه سالانه دیگر تعیین شده است که از این تعداد 59813 مورد وابسته است” ، وزیر کار تیمش را “تیتانیک” توصیف کرد. آنجا نیمی از موقعیت های موجود توسط کارمندان دائمی پر نمی شود اما در مقایسه با سال گذشته ، تعداد آنها بیش از سه برابر شده است ، تقریباً ده برابر به دلیل تعمیر و نگهداری. 19995 کارمند ثابت وجود داشت که 1777 نفر از آنها وابسته بودند. برای پر کردن صندلی های باقیمانده ، باید منتظر باشیم تا مسابقه در زمستان امسال برگزار شود.

طرح

وزیر مدعی سرعت و کار انجام شده در تابستان امسال است. اما او موفق شد از دو معلم جدید ، بیش از 25000 نفر ، که مسابقه ویژه ای را که سال گذشته توسط وزیر لوسیا آتزولینا برگزار شد ، گذراندند و در بهار به پایان رسید. بیانچی تنها برای موضوعات علمی است. “مسابقه سریع»برای انتخاب 6 هزار معلم: بیش از دو هزار نفر قبلاً از این بخش فارغ التحصیل شده اند. اما بیشتر از همه از تصمیم – باز هم از سوی دولت دراگی – ناشی می شود که معلمان متخصص را در حمایت از مسابقه معمولی کنار می گذارد و آنها را برای امسال استخدام می کند ، که در ماه ژوئن با امتحان برای تأیید موقعیت و تبدیل آن به یک نقش. “این عفو ​​نیست»، بیانچی تأکید می کند ، اما این یک نوع مسابقه دوره ای خلاقانه برای کارگران موقت تخصصی است.

کنترل پاس سبز

تمرکز سخنرانی بیانچی فقط استخدام نیست که ادعا می کند “پنج میلیارد و 100 سرمایه گذاری در دیجیتالی شدن ، 2 میلیارد دیگر در بازگشایی” انجام شده است. وزیر وعده داد که بستر برای سیکنترل خودکار گذرگاه سبز از اساتید

7 سپتامبر 2021 (تغییر 7 سپتامبر 2021 | 12:13)

[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *