اکنون همه ما در یک وضعیت غم انگیز قرار داریم. چند ماه اول ، یکی جعبه جنگ را بیرون آورد ، آستین هایش را بالا زد ، اما هیچ یک از ما انتظار نداشتیم که اینقدر طولانی شود. سرآشپز جورجیو لوکاتلی ، ستاره مسترچف ، به Adnkronos در لندن در مورد وضعیت بسیار دشواری که باعث شد رستوران ها امروز اعتراض Io apro را مطرح کنند ، گفت ، در طی آن بسیاری از آنها در طول روز حتی بیش از ساعات ارائه شده توسط دولت درب های خود را باز نگه می دارند. تا زمانی که غذا سرو شود.

بحران رستوران

هنوز ثابت شده است که افراد در رستوران ها از نظر غذا خوردن فاصله زیادی با یکدیگر دارند و مطمئناً پذیرایی دلیل ویروس نیست ، حتی در انگلیس ، قاضی مسترچف را اضافه می کند (همچنین Masterchef را بخوانید ، تمام اخبار چاپ دهم). که توضیح می دهد: بخش ما گردش مالی بسیار زیادی دارد اما سود بسیار کمی دارد. بنابراین از نظر مشارکت ، شما با مالیات بر ارزش افزوده کمک زیادی می کنید ، اما سود شما به اندازه شرکت های دیگر نیست. ما 18 سال است که یک رستوران داریم و همچنین رابطه بسیار خوبی با مستاجر خود داریم ، اما من نمی توانم به کسی فکر کنم که با مشکلات اجاره روبرو شده باشد … یک فاجعه. درست است که ایالت اینجا در انگلستان حقوق را به 80٪ بازمی گرداند ، اما ما هنوز باید هزینه های پرداختی ، تعطیلات را پرداخت کنیم.

بحث و گفتگوها به دولت

وضعیت چشمگیر رستوران داران در ماه های اخیر در مرکز بحث طولانی بوده است. کوریره دلا سرا سخنگوی این نارضایتی شد و بحث بین جهان پذیرایی و دولت را تشویق کرد ، که ابتدا منجر به درگیری مستقیم سرآشپز ماسیمو بوتورا و نخست وزیر جوزپه کنته در طی مراسم Food a Regola d شد. سال گذشته (مقاله را بخوانید و فیلم را تماشا کنید) و سپس به نامه سرگشاده 9 ستاره به موسسات جهت ارتقا promote و مقابله با مشکلات و بحران در بخش غذا و رستوران (مقاله و نامه را بخوانید).

راه حل های ممکن

چندین سرآشپز برای غلبه بر بحران پیشنهادهایی داده اند. سرآشپز لوکاتلی همچنین یک راه حل پیشنهاد کرد: وی گفت که من فکر می کنم داشتن نمایندگی سیاسی در بخش ما بسیار مهم است. پول در آنجاست ، مسئله توزیع مناسب آن است. ببینید چه کسی واقعاً کارمندان را تحت تأثیر قرار داده است. فکر نمی کنم شرکت های بزرگ مشکلی داشته باشند ، شما باید به کسانی که قایقرانی می کنند کمک کنید. ما به کسی نیاز داریم که نماینده ما باشد. و غرق می شود: به همین دلیل ، وقتی دیدم که در این شرایط دشوار در ایتالیا بحرانی در حال باز شدن است ، صفحه من …! در انگلیس خرابکاری به وجود خواهد آمد ، من نمی دانم آنها با او چه خواهند کرد. اما آیا رنزی نباید مدتها پیش آنجا را ترک می کرد؟ چرا با همه دیگران کار نمی کنید؟ آشپز غرق می شود. نتیجه گیری: برای رستوران های ایتالیایی آرزوی موفقیت می کنم ، شرایط بسیار دشوار است. حتی در اینجا در انگلیس ، پیچ بسیار محکم است. وقت آن است که متحد شویم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *