از بدو تولد کاملاً نابینامتهم به دیدن کافی برای استفاده از اتوبوس برای لمس دو دانش آموز دبیرستانی (که آنها را نمی شناسد) و بوسیدن یک سوم (که می شناسد) روی گونه است ، به جرم تجاوز جنسی دستگیر شد، 8 ماه در حبس خانگی و گیرنده درخواست محکومیت 2 ساله از دادسرا. اما بالاخره در یک آئین مختصر توجیه شده است، از آنجا که اولین واقعیت جرم محسوب نمی شود و مورد دوم نیز وجود ندارد. با انگیزه ای که در آن دادگاه و یک قاضی زن شکایت اولیه استاد را مغرضانه ارزیابی می کنند. صاف کردن نسخه خود از سخنرانی های دانشجویان با ترس و وحشت. و داستان نتیجه صدای عمومی و تفسیر ذهن است که می تواند با تعصب بیشتر از اینکه چشم با کوری مانع شود ، کدر شود.

مرد 40 ساله ، که در عوض توضیح داد که می خواهد از افرادی که در خیابان و در حمل و نقل عمومی زیر بغل گرفته می شوند ، کمک فیزیکی کند ، در 16 ژانویه سال 2020 در میلان دستگیر شد ، یک معلم دبیرستان با 113 تماس می گیرد: این مرد فقط مرا بور خواند زیرا من به او اصرار کردم که زیاد به دانش آموزان نچسبد … من اطلاعات دیگری را در گذشته جمع آوری کرده ام … فکر می کنم او با دختران کم سن و سال نگرش دارد … و اضافه می کند که قابل مشاهده بود هیجان زده و فکر نمی کردم او کاملاً نابینا باشد ، اما می توانست چیزی را ببیند.

با این حال شواهد به دست آورد به تحریک مدافعان Lodovico Della Pena و Marcia Simionato انکار می کنند ، اکنون قاضی Ilaria de Magistras انگیزه ایجاد می کند زیرا سوابق پزشکی نشان می دهد هر دو متهم کاملا نابینا آیا او می تواند نعوظ را حفظ کند و واقعاً ثابت کرد که پروفسور که پروفسور با او اشتباه گرفته شده است برای نابینایان چوب که متهم از آن استفاده می کند و پس از جمع شدن آن را به عنوان چوب جمع شونده در جیب خود می گذارد. این مرد مطمئناً دختران را لمس کرده است ، اما بدون این برخورد بدنی دارای رنگ و بوی جنسی است برای تحمیل آزادی دیگران ، در حالی که در اسناد دادگاه ، به نظر می رسد اظهارات دانشجویان مطابق نسخه استادی که آنها را به طور خاص برای رفتن به کلانتری گرد هم آورده بود ، صاف و مسطح است.

به حدی که شخص نتواند آن را کنار بگذارد قابل درک است هیبت ممکن است باعث شود دختران جوان – که در داستانی که حداقل از طریق گپ های مدرسه سو misتفاهم شده و تبلیغ می شود ، اطلاعات را از طریق دهان به دهان تغییر می دهند ، مانند قهرمانان احساس می کنند – (حتی غیر ارادی) با انتظارات معلم و او سازگار شوند. ادراک غرق در تعصب در مورد نابینایی کاذب پیش داوری ها (فرافکنی بیرون سو bad نیت) ، که بر اساس آن شیوه های عمل انسان خوانده می شود ، در مورد اجتماعی بودن به صورت اغراق آمیز ، اما به دور از اعمال جنسی ، ارتباط برقرار می کنند

6 ژانویه 2021 | 22:07

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *