گربه، می دانید ، آنها زن هستند. اما من هم همینطور. پیشگو، مردانی که خود را وقف گربه های رایگان می کنند (در ایتالیا ، به لطف قانون 281 ، گربه ها از سال 1991 بی خانمان نبودند). آنها کمتر از همتایان خود شناخته شده اند و فرهنگ عامیانه کمتری برای آنها وجود دارد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که آنها با روابط شناخته شده بین زنان و گربه ها که اکنون تقریباً به یک اتفاق روزمره تبدیل شده است ، در کنار مراقبت از مادران ، غذاهایی مانند ارتباطات ، فداکاری ، فداکاری و مواردی از این دست ، مغایرت دارند.

آن وقت فالگیرها چه کسانی هستند؟ در اینجا به توضیحات زبانی نیاز است: منظور ما از گربه کسانی نیستند که گربه را دوست دارند یا حتی تعدادی را در خانه نگهداری می کنند که به گربه های ولگرد اختصاص یافته استکه هر روز برای خوردن غذا و مراقبت از آنها دور می زند. در حقیقت ، دسته ای از بچه گربه های تصادفی نیز وجود دارد ، آنهایی که گربه ها را در حومه روستا یا در تعطیلات تغذیه می کنند ، این برای بسیاری از میلانی ها اتفاق می افتد ، زیرا پس از دهه ها فیلتر کردن ، در واقع هیچ گربه “بی خانمانی” در شهر میلان وجود ندارد . جیانلوئیجی بالدون ، که گربه ها و سگ ها را از کار می گیرد ، به ما می گوید: اکنون در میلان و اطراف آن 30٪ مرد هستند، معمولاً بزرگسالانی که اخیراً بازنشسته شده اند و این سرگرمی فداکارانه را انتخاب می کنند. یا مانند باغبانانی که از گشودن جعبه ای برای گربه هایی که به دیدار آنها می روند خوشحال می شوند. اما جوانان نیز وجود دارند: اغلب کمی متعصب ، آنها دوست دارند همه کارها را خودشان انجام دهند و گوش نکنند. بالدون افزود ، اما آنها با حیوانات خوب هستند.

ریکاردو پالا یک سگ گربه ای واقعی است، دارای رستوران در میلان است و در اوقات دشوار اخیر وعده های غذایی رایگان را به افراد نیازمند ارائه می دهد. فیدر سرسخت برای انسان و گربه. ماموریت گربه ها فقط هشت سال پیش به او رسید اما اکنون این رسوایی در او رخنه کرده و وجود او را اشغال کرده است. وی توضیح می دهد: از بچگی وقف کمک به مردم را داشتم. مادرم خیلی از من محافظت نمی کرد و با گربه ها بسیار خصمانه بود. در اینجا ایجاد ارتباط بین مشکلات خانوادگی ، مراقبت های ضعیف در دوران کودکی و تمایل بعدی برای مراقبت از دیگران آسان است. پالا ادامه می دهد: درست است ، گربه ها اغلب افراد عجیب و غریب هستند ، تقریباً مانند فلینی. اما احساس عجیبی ندارم ، فقط کمی متفاوت از بقیه. در واقع ، بسیار سازمان یافته و منطقی. زندگی او تغییر کرد ، فقط هشت سال پیش ، هنگامی که او با تماشای گربه ای که از بچه گربه های خود ، یک مادر نمونه مراقبت ، محافظت و دفاع می کند ، کمی روشنگری کرد. که او نداشت. در 22 آوریل ، او جایزه قهرمان را از فرشتگان شهر، که هر ساله به برخی از شهروندان میلانی که خود را بخاطر اقدامات همبستگی خود متمایز کرده اند ، پاداش می دهد ، دقیقاً به این دلیل که به افراد بی بضاعت و بی خانمان کمک می کند. همبستگی بدون مانع در برابر گونه ها و در واقع حتی گاهی اوقات باعث تغذیه کبوتر می شود.

به جنوب ، به جنوب ، همچنین در جزیره سالینا ، مجمع الجزایر آئولی (سیسیل) گربه فعال ، آنتونلو باتاگلینی، 55 ساله ، با شریک زندگی استخدام شده است که به او کمک می کند ، حتی اگر هر از چند گاهی روحیه اش کم شود. جمعیت این فرد 2300 نفر است ، گربه های بدون صاحب 80/70 است. او روشنگری خود را از کودکی ، در سن 10 سالگی دریافت کرد: گربه ای بود که به خانه او آمد اما اجازه نمی داد خودش را نوازش کند ، یک روز باتاگلینی اصرار داشت که او را لمس کند و گربه او را خراش داد. و او به رغم هدف بد ، سنگی به سمت او انداخت و او را زد. گربه هرگز برنگشت. وی اظهار داشت: کودکان برای حیوانات شرور هستند. و بنابراین او زندگی بعدی خود را وقف فدیه این عمل ظالمانه کرد. هر شب ، هنگامی که آرامش بیشتری دارد ، در سرما ، باران یا برف ، او دوچرخه مجهز خود را برمی دارد و با بیش از ده حیوان به هفت کلنی می رود. خوراکی ها و اساساً آب را بیاورید. مثل قبل نیستهنگامی که غذای گربه ها ماکارونی و غذای باقیمانده می آوردند ، غذاهای ترد یک غذای سالم و متعادل بودند و هیچ اثری باقی نمی گذاشتند ، باتاگلین از آنها استفاده می کرد حدود 200/210 کیلوگرم در ماه، تعهد اقتصادی سنگین. در سالینا هیچ فروشگاه حیوانات خانگی وجود ندارد ، اما خوشبختانه سایت های فروش آنلاین وجود دارد که به جزایر نیز می رسند و متاسفانه نزدیکترین دامپزشک به لیپاری نیز وجود ندارد. در ماه های اخیر او همچنین یک گواهینامه برای Covid19 دارد ، Enpa آن را به او می دهد، که یک نماینده ، و یک مرجع برای بسیاری از شهروندان ، و همچنین برای شهردار است. بسیار اسپرت ، علاوه بر دوچرخه ، او می دود ، شنا می کند ، وزن می کند و حالت خوبی دارد ، او می گوید: من این کار را برای آنها انجام می دهم (اد ، گربه هایی که حتی وقتی پیر شدم باید از آنها مراقبت کنم). اما او هنوز مجذوب شده ، به عنوان دیوانه تعریف شده است ، از ذهن و موارد مشابه خارج شده است ، اما اگر کسی محافظان خود را تهدید کند ، او می داند که چگونه واکنش موثر نشان دهد.

25 ژانویه 2021 (تغییر 25 ژانویه ، 2021 | 18:07)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *