به نظر می رسد او در یکی از آن کمپین های تلویزیونی واقعیت آمریکایی ، در میان اسب های چراینده ، گله ها ، دریای گندم و انواع نوآوری های فناوری حضور دارد. درعوض ، ما در کالابریا ، در کاندیدونی ، دشت Gioia Tauro ، در Fatoria della Piana هستیم. جایی که فرقه زن از یک منطقه مهم و یک شرکت به همان اندازه قابل توجه تنها با ورود یک زن در گوشت و خون پایان می یابد: فدریکا باسیل ، مسئول گسترش کارخانه کشاورزی که توسط شوالیه کار آنتونینو ژوفر در سال 1930 تاسیس شد. او از پدر به پسر منتقل شد ، تا زمان ورود اولین “خارجی” در این داستان: کارملو بیسیل ، پدر فدریکا ، مدیر شرکت و بنیانگذار ، در دهه 90 ، تعاونی Fatoria della Piana.

من از پدرم یاد گرفتم که کار در اینجا به معنای کنار گذاشتن یک درجه است و استاد ساعت شش صبح بیدار شوید و هنگام غروب آفتاب برگردید ، “28 ساله را به یاد می آورد که دو سال است در مزرعه است و بعد از فارغ التحصیلی در رشته اقتصاد و مدیریت ترنتو اکنون 24 ساله است. مردم در Dunstable ، حومه لندن ، در اولین انبار رباتیک آمازون ، فقط به اندازه کافی طولانی برای ارتقا to سطح به استعدادیابی برای پروفایل های جدید ، در میان دانشگاه های ناتینگهام ، لندن و بیرمنگام یافت می شوند ، با هماهنگی کمتر از 500 نفر ، و برای یافتن مرد زندگی او ، دومین خارجی واقعی در این داستان ، یک انگلیسی هندی تبار ، Zeeshan Wadiwala. جای تعجب نیست که نام خانوادگی وی به معنای کشاورز است.

“من و زیشن اغلب در مورد این سرنوشت حرفه ای شوخی می کردیم: خودش او دوست دارد به هند برگردد و سعی کند شغلی را که برای پنج نسل از شجره نامه خانوادگی او ناپدید شده بود ، تکرار کند. ” تابستان محکوم سال 2018 ، به نوبه خود ، برنامه های حرفه ای را بر هم زد: “پسران – پدرش به آنها گفت – من می خواهم تغییر مدیریتی بیشتری در شرکت ما ایجاد کنم.” مقاومت در برابر خواسته های پدر کارملو غیرممکن است. اما مهمتر از همه ، یک شرط خوب برای فدریکا و دوستش. “بعد از این همه سال در خارج از کشور ، تنظیم مجدد آن برای من دشوارتر از زیزان بود ، که در قسمت کالابری کامل است.” من در حال حرکت هستم ». در یک شرکت تعاونی که جمع آوری و فرآوری شیر گوسفند و گاو کافی است ، صحبت در مورد الگوریتم ها کفر به نظر می رسد ، اما هدف فدریکا تغییر کل زنجیره تامین بود: از خوراک به تولید و توزیع لبنیات. با ایجاد یک سیستم با صد چوپان تعاونی و با بیش از 130 شرکت که از محصولات جانبی کشاورزی آنها برای تولید انرژی در دو نیروگاه بیوگاز استفاده می شود. باسیل یادآوری می کند: “به لطف دو نیروگاه بیوگاز ، تصفیه گیاه و استفاده از پانل های فتوولتائیک ، همه زباله ها در اینجا به منبعی تبدیل می شوند.” ساکت و آرام بین 260 هکتار اقتصاد دایره ای ، 125 کارمند ساکن و 25 مینی بوس در آن کار می کنند که به زودی توسط بیومتان تأمین می شود.

“تا پایان سال جاری ، ما یک نیروگاه تولید گاز خواهیم کرد مایع شده طبیعی: نه تنها برای وسایل ما ، بلکه همچنین برای نیازهای جامعه ». مدیری که نیت خیرخواهانه اش برای سال 2021 است توضیح می دهد: برای یک اقتصاد دایره ای که به طور فزاینده ای اخلاقی است و از هر دو نوع انرژی تولید شده از بیوگاز تأمین می شود: “گرما به لبنیات می رسد ، در حالی که برق می تواند 2700 خانواده را در این منطقه تأمین کند.” دو مورد هستند: ازدواج با Zeeshan او و همچنین دادن نوع دیگری از پایداری به این شرکت. “در دفتر ما زنان بیشتر از مردان هستند و چند دختر در مزرعه کار می کنند. با این وجود ، فدریکا می گوید ، گاهی اوقات اتفاق می افتد که شوهر آینده من با رئیس اصطبل اشتباه گرفته شود: بله ، برای سرگرمی. کارهای زیادی برای ایجاد سیستم و افزایش جذابیت مزرعه وجود دارد. منتظر مدیران دیگر یک شرکت بزرگ چند ملیتی و با چنین قلب بزرگی تصمیم بگیرند که در هواپیمای رویاهای سبز متوقف شوند.

18 ژانویه 2021 (تغییر از 20 ژانویه 2021 | 07:49)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *