چندین راه حل TAP نمی تواند در سردرگمی در مورد نوسازی مدرسه از بین برود. حداقل اکنون دانشجویان لومبارد کمی امنیت بیشتری نسبت به همسالان خود در سایر مناطق ایتالیا دارند. شاخص Rt که اکنون محبوب است و امروز اعلام خواهد شد ، تصمیم می گیرد که آیا آنها روز دوشنبه به بانک ها بازگردند یا خیر. پایان درگیری بین دولت و منطقه ، بین والدین و فرماندار: رقم ها برای هفته های آینده تعیین کننده خواهد بود. از طرف دیگر ، در سیسیل ، قضات اداری با منطقه موافقت کردند که مدارس متوسطه را تا اوایل فوریه تعطیل کرد. در باری ، تصمیم گیری در مورد مدارس برای هفته ها به عهده والدینی است که تصمیم گرفته اند پدر را در خانه نگه دارند یا بچه های کوچک خود را به کلاس بفرستند: نه ، قضات می گویند ، نقض حق تحصیل است.

پرچم سفید

در عوض ، این واضح ترین تصویر از سیاست و دولت است که پرچم سفید را در ماه های اخیر پس از ایجاد یک آشفتگی بزرگ برافراشته است.: برای یافتن راه حلی برای دانشجویان ، همه کمی تمرین کردند ، به جز متخصصان تعلیمی. وزرا ، مناطق ، شهرداران ، حتی بخشداران مداخله کردند و به دنبال آنها پزشکان ، ویروس شناسان و کارشناسان همه گیر گام برداشتند. بدون داشتن یک جهت واحد برای این کار ، که در خدمت مدیریت شرایط اضطراری و نشان دادن راه است. حتی شب گذشته ، مدیر ، اساتید و دانشجویانی که باید روز دوشنبه – بیش از پانصد هزار نفر – به کلاس برگردند – نمی دانستند که برای آینده نزدیک آنها چه تصمیمی باید گرفته شود.

گروگانها

در این عدم اطمینان ، مدرسه گروگانگیری درگیری در دولت بود بین بالاترین احتیاط (Pd و Leu) ، که خواستار تعطیلی و بازداشت دبیرستانهای بسته است ، و وزیر لوسیا آتزولینا ، که پس از بسیار محتاطانه در بهار سال گذشته ، پس از آن در حضور در پاییز گذشته مبارزه می کند ، اما بدون اینکه واقعاً تلاش کند در مورد عقاید خود در اکثریت ، با مناطق و در دنیای آموزش ، به اجماع برسد و مجبور شود که به هر تصمیمی تن دهد.

درس فراموش شده

متأسفانه ، درس بهار گذشته کمک چندانی نکرد: ایتالیا یکی از معدود کشورهایی بود که قبل از پایان سال تحصیلی موفق به بازگشایی مدارس نشد. اما در ماه نوامبر ، او یکی از اولین کسانی بود که درسهای شخصی را برای نوجوانان قربانی کرد بدون اینکه به آنچه اتفاق افتاده فکر کند. دبیرستان ها در دست حوادث ماه سپتامبر هستند: دولت موفق شده است کلاس های درس را برای کودکان دبستان و متوسطه تضمین کند. اما برای شلوغ ترین دبیرستان ها ، کار با مناطق و مقامات محلی کارساز نبوده است و راه حل یادگیری ترکیبی ، کمی در کلاس و کمی در خانه ، در بسیاری از مدارس واقعیت بود. پس از دو ماه درس کامپیوتر ، در آخرین لحظه سه تاخیر تصمیم گرفت ، تغییر مناطق ، هشدارهای پزشکان ، عفونت هایی که انتظار می رفت کاهش نیاورد ، داده هایی که همپوشانی داشتند ، راه حل ارائه شده به پسران در نیمه مدرسه. خدا را شکر برمی گردیم. اما فقط برای نیمی از درس ، یا شاید کمی بیشتر ، با چیز شگفت انگیزی که معلمان دوست ندارند و حتی پسران بیش از حد دوست ندارند. تعجبی ندارد که دانشجویان برای روز دوشنبه اعتصاب جدیدی ترتیب می دهند. آیا واقعاً چنین مدرسه ای از پدر م effectiveثرتر خواهد بود؟ ما امیدواریم که به هر حال کارساز باشد ، دانش آموزان ضعیف در پیچ و خم قوانین جدید گم نشوند ، که این یک شروع دوباره اشتباه نیست.

14 ژانویه 2021 (تغییر 15 ژانویه 2021 | 12:20)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *