قطعاتی که او کشف می کند ، با استفاده از دهان به دهان به عنوان ردیاب ، نوارهای کاست با مخلوط مهمترین دی جی ها است که در زنجیره کلوپ های کاپیتول جایگزین می شوند. شهادت هایی که علاوه بر ذوق موسیقی و فضیلت فنی ، روح زمانه را باز می گرداند: طی 35 سال بیش از 600 مورد جمع آوری کردم ، همه فهرست شده و دیجیتالی شده اند – می گوید: کریستیانو کولاجی ، 50 ساله ، دی جی و گردآورنده (وی بیش از 10 هزار وینیل و 2 هزار سی دی دارد) -. اشتیاق به موازات اولین تجربه های کنسول متولد شد (در اواخر دهه هشتاد در باشگاه ایبیزا در ویا آریزو ، ویرایش شده) در میان همکلاسی ها و در مهمانی ها این جمله اغلب به صدا در می آمد: “می دانید ، من یک نوار پایپر دارم” … درباره آن صحبت می کردند انگار که یک شمش طلا باشد. من از گوش دادن به انتخاب ها ، درک تفاوتهای بین حیاتی ترین واقعیت ها لذت بردم زندگی شبانه رمان … من به عنوان یک شاگرد صادق سعی کردم از تغییرات کسانی که در آن زمان استاد محسوب می شدند تقلید کنم (در اینجا لیست پخش Subtraccia Sound System وجود دارد) برنامه های رادیویی کانال دیگری برای فرهنگ پذیری در دوره قبل از اینترنت است: من قسمتهایی از “رقص Dimensione” را ضبط کردم ، که توسط Faber Cucchetti ، نقطه شروع نسل من ، Centro Suono Mix و رادیو رقص رادیویی ، که یک ساعت موسیقی ترکیبی ، بعد از ظهر و عصر ، از بهترین باشگاههای رم پخش می کرد ، ضبط شد.

با افزایش علاقه ، این یک عملیات بازیابی محافظه کارانه با عملکرد اطلاعاتی شد (مطالب در کانال او Mixcloud و در گروه فیس بوک Twenty Years of Rome at night منتشر شده است): من نوار کاست را روی کامپیوتر می چرخانم ، با کمک برنامه های ویژه میزان صدا را نرمال می کنم و در صورت امکان ویرایش می کنم تا به کشورهای A و ب رویکرد یک باستان شناس که پس از حفظ حمایت جسمی ، محتوا و پیامدهای آن را بررسی می کند: من لیست آهنگ را بازسازی می کنم ، که از طریق آن به دوره برمی گردم و DJ را براساس سالهایی که در یک باشگاه زندگی می کند ، شناسایی می کنم. در بعضی موارد ، اگر نوار فاقد تاریخ و حاشیه نویسی درباره نویسندگی هنری باشد ، کار پیچیده تر می شود: من خیلی به یک کاست ضبط شده در سال 83 در “هیستری” مارکو ترانی وابسته هستم – کولاتسی نشان می دهد – آن را یک همکار سابق به من داده است زمانی که من مشغول خدمت سربازی در آتش نشانی بودم ، یک سرباز بودم. رویای او ، تا حدی به عنوان هدیه خوش شانسی برای سال 2021 ، مجموعه ای ، چیزی شبیه به بهترین مخلوط های جمع آوری شده تاکنون ، تحقق یافته است.: بزرگترین بازدید برخی از با استعدادترین دی جی های رومی.

تا 15 سالگی علاقه ای به دنیای شب نداشت ، اولین تجربه رقص او در Surf در via di Capo le Case در سال 86 بود: بیشتر رقصها بلافاصله مرا به سمت مجموعه جذب می کرد ، می خواستم بدانم از کجا آمده و گفتمان موسیقی چگونه توسعه یافته است. به لطف دوست خود Dj Daniele Sursaia ، برای خرید اولین سیستم خود در سال 1987 با صفحه های چرخان و میکسر آشنا شد. پس از اولین حضور خود در مهمانی های داخلی ، در سال 1990 افتتاح رادیو لوندرا را باز کرد و در محیط ظاهر شد و جایگزین همکاران با سابقه خود شد: از آلفئوس تا ترمینال هوایی ، از روستای کلاسیکو تا کیوب و Spiaggetta di Ostia. در همین حال ، او با رادیو راک همکاری کرد تا به طور دائم در میخانه ی جرونیمو در سانتا ماریا دله مال فرود بیاید. از جمله ، او فروشگاه ضبط Dj Service را اداره می کرد و مدیر هنری انجمن DJ ایتالیا بود.. از جمله علاقه های زیادی که به او دارد ، سینفیل ، او دوست دارد مکان هایی برای فیلم ها پیدا کند و آلبوم هایی با برچسب فوتبالیست های پانینی جمع کند.

7 ژانویه 2021 | 19:47

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *