هواوی تایید کرد که او مجبور شدنام تجاری گوشی های هوشمند Honor خود را متوقف کرد به دلیل فشار زیادی در سالهای اخیر بدیهی است که اشاره به اقدام انسداد ایالات متحده ، که اجازه دسترسی به خدمات و فن آوری های غول هایی مانند کوالکام ، گوگل و غیر مستقیم توسط TSMC تایوان را به وی نمی دهد.

حراج

امروز هواوی فروش را رسمی کرده است توسط افتخار a شنژن Jixing شرکت فناوری اطلاعات جدید ، با مسئولیت محدود، شرکتی بر اساس کنسرسیومی متشکل از بیش از 30 نماینده و توزیع کننده برند آنر و شرکت توسعه گروه شهر هوشمند شنژن تاسیس شد. آموزشی ویبولیتین این توافق نامه فروش کلیه دارایی ها را پیش بینی می کند و با پایان یافتن معامله ، Huawei دیگر از شرکت تابعه خود منصرف نخواهد شد. این ارقام فاش نشده است ، اما چندین گزارش قبلی حاکی از رسیدن به این آستانه است 15 میلیارد دلار.

چشم اندازهای آینده

در بیانیه مطبوعاتی مشترک این دو شرکت تأکید شده است که هدف اصلی محافظت از منافع مصرف کنندگان ، کانال های فروش ، تأمین کنندگان و کارمندان خواهد بود. توسعه خطوط تولید جدید در مراحلی که تیم مدیریت طی هفت سال گذشته دنبال کرده است ادامه خواهد داشت: به طور خلاصه ، هیچ انقلابی رخ نخواهد داد و مانند همیشه برای دامنه قیمت متوسط ​​و پایین تلاش خواهد کرد.

1 ژانویه 2021 (تغییر از 1 ژانویه 2021 | 23:54)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *