سلام، کمی سیاه. بگذارید زمین به اندازه قدم شما روی سنگهای باستانی این آمفی تئاتر که در هر گوشه پنهان می شناختید ، سبک باشد. این کلماتی است که یکشنبه شب صفحه فیس بوک با آنهاست پارک باستان شناسی کولوسئوم رم اخباری مبنی بر ناپدید شدن گربه ولگرد را اعلام کرد که طی سالهای گذشته معتبر شده است بنای یادبود طلسم. جوش زدن ، خراشیدن ، بالا و پایین رفتن از پله ها هر روز از دست می رود و به نظر می رسد که شما هنوز هم در آفتاب ، در میدان جنگ ، دراز می کشید و پست ادامه می یابد. از طرف دیگر ، در میان کارمندان سایت کسی نبود که او را نشناخته باشد. هیچ کس که تا به حال فرصتی برای قدردانی داشته است ، علاوه بر اردوگاه برازنده ، واستقرار رایگان و مستقل. در واقع ، او دوست نداشت که مورد نوازش قرار گیرد ، تا جایی که مدیر فنی باربارا ناتزارو یقه ای قرمز رنگ به همراه وی نوشته بود به من دست نزن برای جلوگیری از خاراندن گردشگران. او بسیار ترجیح می داد که از فضای جادویی در حاشیه خود لذت ببرد ، و تماشای جهان را که از تراورتن پیچ خورده از مقابل او می گذرد: چگونه او را سرزنش کنیم؟ اما هیچ استثنایی وجود نداشت. به خصوص هنگامی که ، به خصوص در شب ، او تصمیم گرفت راهنمایان را در بازدیدهایشان همراهی کند، همیشه برای حفظ فاصله ایمن از جمعیت. او بیش از ده سال داشت. کشنده بودن ، یکی سرطان خون کشف در یک مرحله بسیار پیشرفته.

صدها نفر در شبکه های اجتماعی می خواستند با یک فکر آخر از او تجلیل کنند. من همیشه به یاد می آورم وقتی به من نزدیک شدی و من همیشه چیز خوبی برای خوردن به تو داده ام محتاط و زیبا، ما به عنوان مثال در نظرات می خوانیم. او گربه بود خوی عالی، و حضور او باعث لبخند (و یک عکس) از همه بازدید کنندگان شد. و بیشتر: او به شما این احساس را داد که با اجازه دادن به خود و آمدن به خانه او و شما با هم لطف می کنید شیرینی بی نهایت را منتقل می کرد. یا: هیچ وقت تو را فراموش نمی کنم. همچنین ، هنگامی که من خیلی جوان بودم ، شما من را کاشتید در حالی که برای گردشگران کولوسئوم را توضیح می دادم. تو بودی افتضاح ، سرگرم کننده و در عین حال پیچیده… همانطور که فقط گربه ها می توانند باشند. یک کنایه نیز وجود دارد: لژیونهای گردشگر خراشیده شده در طول سالها با درود. هیچ کس مثل شما گرفتار نمی شود.


البته ، با توجه به مکانی که برای تماس با خود انتخاب کرده بود ، نرینا می دانست که از زندگی خود ، از واقعه به واقعه ، نهایت لذت را می برد. برای مثال ، هنگام دیدار نیز در آنجا بود اوباما از مارس 2014. دو ماه بعد ، او می خواهد در تور شخصی شرکت کند شاهزاده هری (هنوز بدون مگان). اما لیست طولانی: ازجلسه بین فرانچسکو توتی و راسل کرو به باله روبرتو بول، از سوابق آلبرتو آنجلا در کنسرت اخیر Ultimo و موارد دیگر. حضور ، آنقدر کوشا که سرانجام در چندین مستند جاودانه شد ، آخرین آن کولوسئوم در قرنطینه پخش در کانال تاریخی. درست در حین بسته شدن به علت Covid-19 ، در کسانی که آخرین ماه های زندگی او بودند ، گربه ظاهر شده بود شیرین تر و کمتر از حد معمول تحریک می شودو اتفاق غیرمعمولی نبود که او برای چرت از سرما به دفترها نگاه کند. به گفته کارشناسان ، دشوار است که توضیح دهیم چگونه چنین موجود کوچکی می تواند چنین خلا بزرگی را ترک کند. به جز رومئو: او او بود بهترین کولوسئوم است.

4 مه 2021 (تغییر 4 مه 2021 | 18:57)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *