در میان عدم اطمینان های بیشمار ، یک چیز را یاد گرفتیم: بیرون بودن از خانه در خانه ایمن تر است. به نظر می رسد هیچ چیز ، در واقع ، این یکی از داده هایی است که باید بسیاری از انتخابات ما را در ماه های آینده هدایت کند. و وقتی می گویم مال ما ، منظور من همه است: شهروندان ، مشتریان ، کارآفرینان ، مدیران. به نظر نمی رسد ، اما بهار پیش روی ماست و فقط چند هفته ما را از فصلی جدا می کند که می توانیم اوقات خود را بدون ترس از یخ زدگی در خارج سپری کنیم (امروز غیر ممکن به نظر می رسد ، با چند درجه ، آسمان خاکستری است ، اما همین طور است). تخیل لازم است – فکر کردن در مورد خودش دیگر در منطقه قرمز بسته نیست ، در سرما نیست ، کمی تحریک می شود – فقط از این طریق می توان زمان آینده را برنامه ریزی کرد. و بیایید بپذیریم که برنامه نویسی هم علت است و هم نتیجه امید.

وقت آن رسیده است که آشپزخانه هایی را در بازارهایی که مدتهاست در مورد آنها صحبت شده است شروع کنیم (تنها کسی که می دانم مارکو بروسکونی این کار را کاملاً در Porta Palazzo انجام داده است). هیچ پروژه جاه طلبانه و کوچکی وجود ندارد: پرورش دهنده ماهی که سرخ کن را می گذارد و فویل را می فروشد (مانند گالینا) ، قصابی که کوره را روشن می کند و سیخ می فروشد.

وقت آن است که عزت غرفه ها را بازیابی کنیم (کسانی که از والنتینو دیدن می کنند می دانند در ماه های گذشته چقدر صرفه جویی کرده اند) ، همانطور که پسران سیسیلی Piazza Benefica انجام دادند – چه مکان فوق العاده ای! – یا برای پروژه عالی Lumen ، در Corso Moncalieri.

وقت آن است که هدف بسیاری از دکه های روزنامه فروشی بلااستفاده را بازگردانید ، که میله های موقت کاملاً مطلوبی است ، همانطور که در مکان های استراتژیک قرار دارند: ساندویچ ، آپریتیف ، یک لیوان آرایشگر (و روزنامه!). تورین هرگز پایتخت غذاهای خیابانی نبوده است ، این هیچ ارتباطی با پالرمو یا فلورانس ، ناپل یا جنوا ندارد و همچنین ما غذای معمولی خیابانی نداریم (به جز ساندویچ و میاس ، که مربوط به منطقه کاناوز است) ، اما ما اغلب به خود می گوییم که تخصص نوآوری ها هستند.

بیایید این کار را انجام دهیم ، نوآوری: بیایید راه های جدیدی برای نوشیدن ، نوشیدن ، غذا خوردن در فضای باز ، میادین و بازارها ، خیابان ها و پارک ها ارائه دهیم (نکته دردناک ، من قبلاً در مورد آن صحبت کردم). وقت آن است که در مورد آن فکر کنیم اکنون که نقطه شب هنوز تاریک است. برنامه ریزی اینکه چه اتفاقی می افتد که اوضاع بهتر شود – و وقتی کمتر در خانه بمانیم ، آنها به خودی خود یک ضد افسردگی عالی هستند. تقریباً به خوبی ورموث مخلوط با تلخی و جین.

10 ژانویه 2021 | 10:42

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *