این مقاله برای اولین بار در خبرنامه کوریره موندو کاپوولتو در جنوب کره زمین وجود دارد. رایگان ، در اینجا نسخه سوم ، منتشر شده در پنجشنبه ، 28 ژانویه: در اینجا مشترک شوید

مسئولیت آفریقایی اینجا شروع می شود یکی از دو قسمت Foo Jm (Where You Go، in Wolof) ، پخش رادیوی RFM ، محبوب ترین رادیو در سنگال ، که ما در اینجا به عنوان پیش نمایش در نسخه ویدیویی با زیرنویس ایتالیایی ارائه می دهیم. برای توضیح اهمیت آن ، حمیدو آن ، مقاله نویس جوان و کارشناس ارتباطات ، اولین کسی بود که در فصل دوم مصاحبه کرد. آن در پیکین ، حومه شلوغ داکار ، بزرگ شد. پس از برنده شدن بورس تحصیلی و اتمام تحصیلات در فرانسه ، تصمیم گرفت که به سنگال بازگردد. • خوش بینی های افروزی آفریقا را ایده آل می کنند ، برعکس ، ما افراد بدبینی را پیدا می کنیم که فرصتی برای توسعه نمی بینند – او در یک مصاحبه توضیح داد. آفرولیدرها این قاره را در زمینه آن تجزیه و تحلیل می کنند ، چالش های آن را می فهمند و آن را متناسب با متن می آورند و تلاش می کنند بین جنبه های مثبت و ضعف ها تعادل درستی پیدا کنند تا بتوانند تصمیمات مشخصی بگیرند. این یک انتخاب تصادفی به عنوان یک موضوع نیست.

نمایش Foo Jm برای ریشه کن کردن کلیشه ها ایجاد شده است و نمایندگی کشوری ، سنگال ، پویا ، مبتکر و دارای مسئولیت (آفریقا) است. حمایت شده توسطآژانس همکاری ایتالیایی (AICS) در بخش اورژانس ، Foo Jm زندگی الهام بخش و داستان های حرفه ای از مردان و زنان جوانی را که تصمیم به سرمایه گذاری محلی دارند ، ارائه می دهد. در میان آنها ، علاوه بر حمید آن ، Fatou Kine Diop ، 34 ساله ، (فیلم در اینجا) بنیانگذار E-tontine ، یک سیستم پس انداز دیجیتال مبتنی بر روش های سنتی تانتین آفریقایی؛ باباکار تیام ، 30 ساله ، صنعتگری که به لطف شرکت خود Berigo Bi Metal ، بشکه های فلزی استفاده شده را به مبلمان تبدیل می کند یا Sally Rabbi Kane ، یک طراح مشهور بین المللی که لباس هنرمندان کالیبر Bionk و Erica Badu را پوشانده و اخیراً AICS را تولید کرده است ، از جمله ماسک های محافظ ضد Covid-19 به عنوان بخشی از پروژه به صورت رایگان برای کودکان و جوانان کم شنوا در برخی از مدارس داکار توزیع شد منتقل شد.

برای انجام بخش فنی انتقال ، کشاورزی، یک انجمن فرهنگ شهری برای سالها ، مشغول آموزش و راه اندازی حرفه ای جوانان دشوار است. واقع در پیکین ، در حومه داکار ، آفریقاییان به لطف ماتادور ، یک خواننده رپ که سالها درگیر کارهای اجتماعی بود ، متولد شد. ماتادور ، قهرمان بازی Foo Jem ، و توضیح داد: مواد در حالی که واقعا موفق ایده دارند و پروژه هایی را توسعه می دهند که می تواند جامعه را تحت تأثیر قرار دهد

اگر موفقیت در آفریقا معتبر باشد ، ایجاد فرصت هایی برای ملموس شدن موفقیت خاص ضروری است. مهاجرت بی رویه ، موضوعی که غالباً در مرکز اخبار محلی و بین المللی است ، هرگز توسط Foo Jm مستقیماً مورد توجه قرار نگرفته است. هدف از پخش این است که نمونه هایی ارائه دهد که بتواند الگویی برای شنونده باشد ، ارائه مسیرهای مختلفی که می تواند با زندگی روزمره همه سازگار باشد. خلاصه اینکه بتوانید با دانش و عمل گرایی انتخاب کنید. سوبل عزیز نگوم ، فعال و رئیس کارخانه تغییرات اجتماعی ، در مورد تجربه خود به فو جم گفت: • ما باید اطمینان حاصل کنیم که بسیاری از جوانان می توانند موفق باشند تا بتوانند به جوانان دیگر کمک کنند. کسانی که می خواهند یک چشم انداز را تحقق بخشند ، باید کسانی را که مهارت ، ایده و اراده دارند متحد کنند و برای تحقق آن با هم همکاری کنند.

28 ژانویه 2021 (تغییر از 28 ژانویه 2021 | 15:02)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *