به آن ماهیگیری شهری یا ماهیگیری خیابانی گفته می شود و کسانی که در این شهر ماهیگیری می کنند ماهیگیر خیابانی نامیده می شوند. غالباً جوانان: آنها علاقه مند به ماهیگیری در این شهر هستند ، رشته ای با اصالت انگلیس-ساکسون ، که مطابق با مقررات ضد Covid در ایتالیا ایجاد شده است. این روند توسط انجمن Anbi ، که کنسرسیوم های احیای که با تعمیر و نگهداری هیدرولیک حتی در مناطق مسکونی سرو کار دارند ، دیده می شود. تصادفی نیست که مرشد روش جدید ، مرمت كننده رودخانه انگلیس ، تئو پایك ، نویسنده كتاب Trout in Dirty Places است ، كه 50 مکان در انگلیس را لیست می كند كه در آنجا می توان ماهی قزل آلا را هنگام مسافت پیاده روی در مركز شهر گرفت. .

مستقیم ایتالیایی ها
مستقیم ایتالیایی ها – از آنبی توضیح می دهند – ماهیگیری را به روش های مختلف انجام می دهند: ازفوق العاده نور برای ماهی های با اندازه متوسط ​​تا جلسات پرمشغله با هدف شکارچیان بزرگ طراحی شده است. هدف کلی: نشان دادن اینکه رودخانه های شهری فقط تخلیه فاضلاب نیستند بلکه زیستگاه هستند. پایتخت ایتالیا برای ماهیگیری خیابانی Adria ، در Polesie در استان Rovigo ، عبور از کانال Bianco ، پر از تنوع زیستی خوب.

بازی ماهیگیری خیابانی در ایتالیا در آدریا
اولین بار در سال 2016 در اینجا اتفاق افتاد بازی ماهیگیری خیابانی در ایتالیا، که معروف ترین رویداد ایتالیا شد. هدف از این مسابقه شکارچیان است ، به ویژه باله ، آسپ ، اژدر ، باس و پایک ، همه طعمه هایی که کانال از آنها به خوبی برخوردار است. این رویداد در طول زمستان اتفاق می افتد و هشت ساعت طول می کشد. فلورانس همچنین با جریان Mugnone ظاهر می شود که اکنون به لطف مسخ که با تعمیر و نگهداری ملایم انجام شده توسط 3 کنسرسیوم احیای Medio Valdarno امکان پذیر شده است ، مناسب است. این رودخانه از محلات پرجمعیت عبور می کند – توسط Anbi تضمین شده است – و در سال های اخیر با بانک ها و خاکریزها بازسازی شده است ، که چندین بار در سال با عبور از بهار که به منطقه رویشی در تماس با آب احترام می گذارند برای پرورش بسیاری از گونه های رودخانه مورد مراقبت و تراش قرار می گیرند. ؛ مسیرهای خدماتی جدید که در آن می توانید پیاده روی کنید و دستگاه های هیدرولیکی که جریان آب را دقیقاً زیر پل آهسته کرده اند ، مناطق سایه ای ایده آل برای پناه دادن و پرورش ماهی و دوزیستان ایجاد می کنند و کل اکوسیستم را بهبود می بخشند.

تجهیزات ماهیگیری شهری
ماهیگیری شهری (www.streetfishingitalia.it) به تجهیزات کمی نیاز دارد. به گفته آنبی ، طی سالها ، نگرش ماهیگیران نیز تغییر کرده است ، که بیشتر به جنبه تفریحی و کمتر به صید ماهی ، بازگرداندن آن به آبها تمرکز می کنند. فرانچسکو وینچنزی ، رئیس انجمن ملی کنسرسیوم برای مدیریت و حفاظت از آب و خاک و آبیاری (آنبی) ، اظهار داشت: هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد ، اما تجربه فلورانس نشان می دهد که این کار انجام می شود. همکاری همه کسانی که اصرار به جریان آب دارند از آغاز مبارزه با تخلیه غیرقانونی ضروری است.

1 فوریه 2021 (تغییر در 4 فوریه 2021 | 16:36)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *