[ad_1]

از جانب والنتینا سانترپیا

و در ایتالیا؟ تا کنون ، تنها در بولزانو تصمیم گرفته شده است که اجازه حذف آنها در حیاط را بدهد. با این حال ، ممکن است با پایان وضعیت فوق العاده در 31 دسامبر ، مشروط بر کاهش عفونت ها ، این تعهد لغو شود

مدارس ابتدایی در فرانسه و آلمان در مورد ماسک های کلاس درس به اندازه کافی صحبت می کنند. این مقررات برای کودکانی که در 47 واحد از 96 بخش شهری کشور ماوراءالنهر در کلاس های درس شرکت می کنند معتبر است ، جایی که احتمال پایداری ابتلا به کووید -19 در زیر آستانه 50 مورد در هر 100000 نفر وجود دارد. اینها بزرگترین بخش ادارات در بریتانی ، نرماندی ، شرق بزرگ (نه آلزاس ، موزل و اوبه) ، فرانسه بالا و بورگوندی هستند. در مقابل ، پاریس ، بسیاری از جنوب فرانسه و کورسیکا از کاهش اقدامات محروم هستند. و همچنین معلمانی که باید همچنان از تجهیزات حفاظتی استفاده کنند.

آنچه در آلمان می گذرد

اقدامات مشابه در آلمان. بایرن و برلین الزام استفاده از ماسک در مدرسه را لغو می کنند. در برلین ، این لغو بر دانش آموزان تا سال ششم مدرسه – که مربوط به مدرسه ابتدایی استان است – تأثیر می گذارد ، در حالی که در بایرن دیگر نیازی به پوشیدن آن برای تمام کلاس های مدرسه نخواهد بود. پایان این تعهد موضوع بحث شدید بین حامیان و مخالفان این اقدام بود: بسیاری خطرات عدم رعایت قوانین فاصله در کلاس را برجسته کردند و اشاره کردند که تعداد واکسینه شده با توجه به سن افراد بسیار کم است. آنیا کارلیچک ، وزیر آموزش و پرورش به Rheinische Post گفت: استفاده از ماسک در روند عادی درس اختلال ایجاد می کند و برای دانش آموزان استرس زا است. با این حال ، اگر شرایط برداشته شود ، آزمایش باید در مدارس ادامه یابد یا حتی افزایش یابد. زیرا در غیر این صورت ، همانطور که تجربه گذشته نشان می دهد ، این احتمال وجود دارد که تعداد عفونت ها دوباره افزایش یابد.

و در انگلستان

در انگلستان ، ماسک ها از ابتدای سال تحصیلی برداشته شده اند. تنها احتیاطی که دولت جانسون از آن پشتیبانی می کند یک تست سریع دو بار در هفته است: برای بقیه ، تک تک مدارس تصمیم خواهند گرفت که چگونه رفتار کنند. موسساتی وجود دارند که ماسک ها در صف ناهار اجباری هستند ، اما به طور کلی مدرسه انگلیسی مدل قبل از همه گیری را بازیابی می کند. ورودی های شطرنج و ممنوعیت تجمع (والدین و دانش آموزان) در مقابل دروازه ها نیز برداشته شد. تأثیر این کاهش شدید اقدامات احساس شد: روز سه شنبه ، وزارت آموزش و پرورش کشور آخرین گزارش خود را در مورد نحوه عملکرد این برنامه منتشر کرد: 186،000 دانش آموز در 30 سپتامبر با موارد تایید شده یا مشکوک به این ویروس ، 78 درصد از مدرسه غیبت کردند ، 78 درصد بیشتر از تعداد گزارش شده در 16 سپتامبر و بیشترین تعداد از آغاز همه گیری. نیویورک تایمز امروز گزارش داد که بسیاری از والدین در مورد کارآیی استراتژی دولت شک کرده اند ، اما تکنسین ها اصرار دارند که رویکرد باز با تعداد زیادی تأیید می شود. با وجود غیبت های زیاد مربوط به کووید ، 90 درصد از 8.4 میلیون دانش آموز در مدارس دولتی در کلاس درس و مدارس تقریباً به طور عادی کار می کنند. بیشتر غیبت ها به دلایلی غیر از کووید انجام می شود و مشخص نیست که چه تعداد از موارد گزارش شده در 30 سپتامبر قبلاً در 16 سپتامبر غایب بوده اند. تعداد کل موارد روزانه در انگلستان چندین هزار نفر کمتر از زمان باز شدن مدارس در اوایل سپتامبر است. این نشان می دهد که به دلیل استفاده گسترده از واکسن ها در بین جمعیت بزرگسال ، افتتاح مدارس به افزایش قابل توجه جدیدی منجر نشده است.

و در ایتالیا

و در ایتالیا؟ تا کنون ، استان بولزانو گامی کوچک و ترسو برداشته است و به دانش آموزان اجازه می دهد در صورت وجود فاصله مناسب ، حداقل در هنگام فعالیت های ورزشی و تعطیلات مدرسه ماسک را بردارند. اقدامی که اتحادیه برای خانواده ها و شورای استان والدین آلمانی زبان ناکافی می داند ، نگرانی بسیاری از والدین را ابراز می کند که از خود می پرسند چرا فرزندانشان باید مدام از ماسک در محیط مدرسه استفاده کنند ، حتی اگر واکسینه شده یا آزمایش شده باشند. والدین از تغییر مقررات مربوط به ماسک دانش آموزان در حیاط مدرسه و خارج از خانه استقبال می کنند ، اما اشاره می کنند که این امر در واقع برای کودکان و نوجوانان چندان مفید نیست ، زیرا بعید است هنگام بازی در خارج از خانه بتوانند مقررات فاصله را رعایت کنند. در سطح ملی ، فرضیه حذف ماسک ها ، کاهش عفونت ها و کلاس های واکسینه شده توسط وزیر پاتریسیو بیانچی مطرح شد ، اما پس از آن بلافاصله به دلیل هشدارهای ویروس شناسان که از احیای موارد بدون ماسک می ترسند ، تغییر کرد. نمی توان واکسینه کرد در بخشنامه ای از سوی وزارت آموزش و پرورش که سه روز پیش به مدیران عمومی و روسای مسئول خدمات مدارس منطقه ارسال شد ، در مورد مفاد فرمان آگوست (در حال حاضر ماسک هایی در کلاس هایی که همه واکسینه می شوند) آمده است که آنها اقدامات خاصی برای جراحی هستند. برای اجرا مورد نیاز است. احتمال خاصی که تعهد پیش بینی شده در حالت فوق العاده با فرمان 6 آگوست دقیقاً در 31 دسامبر به همراه وضعیت فوق العاده به پایان می رسد و قابل تمدید نیست. اما تردیدها در مورد تأثیر این بیماری همه گیر باقی می ماند: طبق دو مطالعه انجام شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، مدارسی که از ماسک استفاده نمی کنند 3.5 برابر بیشتر در معرض شیوع بیماری قرار دارند. در مناطقی که از دستگاه استفاده نمی شود ، عفونت ها سریعتر رشد می کنند.

5 اکتبر 2021 (تغییر 6 اکتبر 2021 | 09:49)

[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *