سال 2021 صابون رای “Un posto al sole” با پیچ و تاب های داستان آغاز شد. از جمله جالب ترین خبرها ، خروج بی رحمانه (با کسانی که سعی می کنند او را به چالش بکشند) مارینا جوردانو (نینا سولدانوی خوب) است که در آخرین قسمت روز پنجشنبه ، 7 ژانویه ، بینندگان او را در حال ترک ناپل دیدند ، در حالی که روبرتو (ریکاردو پولیشی ) آن را از دور مشاهده می کند ، و به دنبال راه های دیگر است. در اینستاگرام و توییتر ، خبر خداحافظی مارینا توسط مترجم وی با پیامی پر از تلخی داده شد: «عزیمت مارینا انتخاب من نبود. اگر مارینا برگردد و وقتی من هنوز نمی دانم ، تنها قطعیت این است که او آنجا را ترک کرده است. به لطف احترام ، محبت و عشق زیاد ، آنها کاری نمی کنند جز این که قلبم را از شادی پر کنند. دوستت دارم”.

به طور خلاصه ، حوادث قسمت بزرگ سال نو، با بستری شدن فابریزیو روزاتو (جورجیو بورگتی) ، و جوردانوی ناامید عواقب عمیقی برجای گذاشت. از این به بعد ، مارینا در واقع به نقطه عطفی که باید در زندگی خود ایجاد کند فکر می کند: ترک ناپل برای مراقبت از دوست پسر خود. بنابراین روشن است که در سال 2021 “مکان خورشید” بدون مارینا خواهد بود. و سوالی که همه می پرسند ، “کی برمی گردد؟” در حال حاضر پاسخی ندارد.

تماشاگران از پایان تحمیل شده به مارینا اصلاً راضی نبودند در سناریوی ناپلی. این را بسیاری از اظهارنظرها در مورد همبستگی در پروفایل های اجتماعی شخصیت اصلی نینا سولدانو نشان می دهد. افرادی هستند که دادخواست بازگشت بازیگر زن را به مجموعه صابون ها اعلام می کنند. در میان نظرات می خوانیم: “مکانی در زیر آفتاب بدون ستون های پشتیبانی کننده یک چیز نیست و مارینا یکی از آنهاست!” اگر 2021 از قبل اینگونه شروع شده باشد ، اصلاً خوب نیست! ستونی از UPAS که بدون حتی آماده شدن برای ایده عدم ، به این طریق پیش می رود. و دوباره: «این یک صحنه ویران کننده ، تأثیرگذار برای 24 سال حضور من در خورشید بود. برگرد… “.

11 ژانویه 2021 (تغییر در 11 ژانویه 2021 | 13:44)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *