او ایتالیایی صحبت می کند و رتبه بندی ده آلبوم پرفروش سال 2020 به نظر رپ می رسد. این یک پیروزی است “صورت”، رکورد ماراکاس ، برنده شدن در رده بالای سکو ، دارای چهار بار پلاتین است. اکتبر 2019 منتشر شد ، «شخصیت»بنابراین ، او بیش از یک سال موفقیت در پشت سر خود دارد: او در بالای جدول حضور یافت و در آنجا ماند و مورد تشویق عموم و منتقدان به عنوان کار ارگانیک و بالغ یک هنرمند قرار گرفت که اکنون یکی از نقاط مرجع بلامنازع صحنه است. یک آلبوم مفهومی پس از یک دوره دشوار متولد شد ، “شخص»این نتیجه انزوای طولانی مدت فابیو ریتزو است (این نام کوچک خواننده رپ است ، در سن 41 سالگی) ، به دلیل یک رابطه سمی و به دنبال آن تولد دوباره او.

او از رپ به دام خود را در پشت مارا قرار می دهد “معروف»توسط Sfera Ebbasta ، به دنبال«23 6451 ” از رپر انیمیشن مرموز Tha Supreme. چهارمین آلبوم پرفروش آلبوم است “DNA از گالی ، به دنبال آن “آقای فینی توسط Gué Pequeno “و توسط”جوزا “ از فتق. بنابراین لازم است برای تغییر کامل ژانر به جایگاه هفتم برسیم: تیزانیو فروو با «من معجزه می پذیرم ” و پنگوئن های تاکتیکی هسته ای با “از سر و صدا»رتبه بندی را از بخش حداکثر رپ و تله ارسال کنید و به دنبال آن رتبه بندی کنید «خیال من علیه تو»با استفاده از این دو خارجی وارد 10 لیست برتر می شوند ، زوج رکوردشکن YouTuber Luì و Sofì ، که بسیار جوان آنها را دوست دارد. در رده دهم ما با رپ برمی گردیم «تصنیف از زندگی واقعی: در انتظار کمدی الهی»از تدوا.


بنابراین ، رپ همچنان به دنبال تنظیمات عمومی است، در میان 10 نفر برتر ، که برای اولین بار پس از سالها کاملاً از هنرمندان ایتالیایی تشکیل شده اند. و به استثنای سهم زن من از شما ، این یک رتبه بندی مردانه است: پرفروش ترین آلبوم یک زن در ایتالیا برای سال تازه به پایان رسید “این الودی است.”، شناخت بیشتر برای الودی ، که همچنین بیشترین شنیده ها را برای هنرمند زن در Spotify ایتالیا دارد. سه تک آهنگ پرفروش سال سه بازدید تابستانی است: به ناچار برجسته می شود “کارائوکه»از بومدباش همراه با الساندرا آموروسو و به دنبال آن “یک قدم دورتر از ماه” از روکو هانت با آنا منا و در مکان سوم از “دریای مدیترانه»از ایرام.

با تشکر از قفل شدن بین فروشگاه های بسته ، کنسرت های لغو شده و ارائه فروشگاه های از دست رفته ، 2020 ثبت نام کرد رشد 31.8 درصدی جریان حق بیمه (با پرداخت هزینه) و از طرف دیگر ، الف سقوط فروش دیسک های فیزیکی که به قله های منفی -70 reached و به طور متوسط ​​-27.8 reached رسیده است

7 ژانویه 2021 (تغییر 7 ژانویه 2021 | 18:03)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *