پچ پچ های اسکله تمام شده بود. از جمعه ، هر وزش باد در خلیج Hauraki یک متر خواهد بود ، هر موج ثانیه از مسیر مسابقه ، هر مسابقه امتیاز کسب می کند: جنگ دریا جام پرادا، انتخاب مدعیان برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی با مالکان روبرو خواهد شد تیم نیوزلند که در جام آمریکا از مارس در آب جادوی آمریکایی در مقابل انگلیسی های Ineos (ساعت 3 صبح با ما خواهد بود) ، که در پنجمین دوره رقابت های جام ملت های آمریکا ، که توسط حامی برگزار می شود ، با لونا روسا روبرو می شود پاتریشیو برتلی تا زمان شروع مأموریت ، آوردن کوزه قدیمی برای اولین بار در 170 سال گذشته (غیرممکن) بود.

سازش جسورانه

قایق های پرواز کلاس جدید ، AC75، سازش جسورانه ای بین Catamarans و monohulls که باعث می شود انگار مارمولک های کربن از انفجار هسته ای فرار کرده اند ، عملیاتی که در رگاتاهای کریسمس مشاهده شد آنها جهان قایقرانی را تقسیم کردند. برای محافظت از آنها ، او میدان را اشغال می کند آژیر مکس، ناخدای ماه ، که پس از کسب دو جام در خارج از کشور (اوراکل 2010 ، تیم نیوزلند 2017) رویای پیامبری در خانه را در سر می پروراند: Ac75 اشیا st استراتوسفر و بسیار پیچیده ای هستند که پیمایش آنها دشوار است و باعث درک مردم می شود. ما در حضور انقلاب هستیم ، دیگر بازگشتی وجود ندارد. تنها حسرت من این است که سی سال جوان نبودم که بتوانم سوار شوم: بزرگترین حسرت من. کسانی که می گویند دریانوردی نمی کنند به وضوح چیزی از قایقرانی نمی فهمند.

کیف متقاضی

سه مدعی اندک هستند: ماه قرمز جمنحصر بفرد از سکاندار مضاعف (تقلید از ما آسان نیست: همه در مسابقات مسابقه ای با قایق های پرنده با افتخار بر مکس تأکید نمی کنند ، دو نفر قوی و خوب هستند) ، Magic American در دست یک بازنده موفق ، دین بارکر است و Ineos پوند تزریق می کند (شایعات بودجه 110 میلیون) و به آنها سپرده شده است سر بن آینسلیموفق ترین ملوان المپیا ، بسیار زشت و ناپسند برای درست بودن. و من واقعاً معتقدم که در کاسه پرادا یک قایق انگلیسی کاملاً متفاوت خواهیم دید – پیش بینی Siren ، که باعث شد مردم آن در کریسمس و سال نو کار کنند (Ac75 به تعمیر و نگهداری مداوم و پیشرفت های فنی نیاز دارد) – من منتظر می مانم Ainslie تماس بگیرم. من انتظار دارم رگاتاهای زیبا داشته باشم.

ماه در ماه دسامبر با یک تیم پر از اشتباه به ما می آید (بعد از اولین روز که آنها ما را تحویل دادند: ما اشتباه کردیم و یاد گرفتیم ، بهبود یافتیم ، ما باید با Kiwis سری جهانی بازی کنیم) ، با دو کنترل کننده پرواز (فرانچسکو برونی بندرگاه جیمز اسپیتال starboard) ، با رقابت داخلی صیقل داده می شود ، تنظیم کننده اصلی بادبان Pietro Sibello (دو برابر و بدون رونق: چیزی بیش از قبل در جام ملت های آمریکا 3.0) و هشت آسیاب ساخت ایتالیا که برای پمپاژ سیستم های هیدرولیک AC75 طراحی شده اند ، زیرا مارمولک می تواند بلند شود ، پنجه های خود را در آب قرار دهد و هنگام پرواز بلند شود. پس از دوران کشتی های چند بدنه که توسط الکترونیک کنترل می شود ، بازگشت انسان و ناوگان به هواپیما: علاوه بر چرخاندن جرثقیل ها ، آسیاب ها به طور متوسط ​​5 کارکرد دارند که باید به آنها اختصاص دهند – توضیح می دهد سیرنا -: دکل ، کشتی اصلی ، پیکان. آنها خیلی بیشتر از قبل ملوان هستند. هنگامی که کشتی اصلی بازگشت ، دستگاه های اصلاح کننده وجود دارد. و به من نگو ​​که قایقرانی نمی کنی!

بدون تیفوس

در مقایسه با مبارزات پیروزمندانه جام ویتون 2000 ، در آن سوی جهان ، در یک نیوزلند زره پوش شده از ترس ویروس ، هیچ کف زدن ایتالیایی وجود نخواهد داشت: ما حضور طرفداران را از دست خواهیم داد ، اما یک انگیزه اضافی برای استفاده خواهیم داشت جام اوکلند آمریکا. قایق های جدید ، سکان های تکامل یافته ، بدنه طراحی مجدد: ماه رویاهای بزرگی با سر دوستان سابق نیوزیلندی دارد که تا 6 مارس تمرین می کنند. مدافع همیشه برتری داشته است. اما من اصلا احساس ضرب و شتم نمی کنم. می خواهم بگویم که هر کسی که در جام آمریکا مقابل کیویس حاضر شود بسیار رقابتی خواهد بود و نتیجه نهایی آنچنان که بسیاری تصور می کنند سیرنا می گوید مشهود نخواهد بود. یک ماه پرادا جام چیزهای زیادی به ما خواهد گفت. مطمئناً کسانی که جرات ندارند پیروز نمی شوند.

10 ژانویه 2021 (تغییر در 11 ژانویه 2021 | 07:20)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *