ترمیم دبیرستان ها تبدیل به یک موضوع قانونی می شود. به دنبال تصمیم دادگاه اداری منطقه ای (TAP) در لومباردی برای تأمین بازگشت دانشجویان ، که برای تاریخ 25 ژانویه برنامه ریزی شده بود ، قضات اداری سیسیل نیز در تجدیدنظر تقریبأ هفتاد خانواده از کاتانیا مداخله کردند. تار سیسیل می نویسد ، آموزش از راه دور مشروط بر این که موقت باشد و افتتاح اجباری مدارس به همان اندازه ضروری است ، مجاز است. در این مورد ، هیچ تاریخ دقیقی داده نشده است ، اما نیاز به افتتاح مدارس حضوری مشخص شده است: در حال حاضر منطقه قصد دارد دانش آموزان دبستان و متوسطه دوشنبه آینده به کلاس برگردند و دانش آموزان دبیرستان نیز از اول فوریه به کلاس برگردند.

اما خواسته هایی که بیشتر ناشی از جنبش های ضد پدری است و به دست توده های دادگاه های اداری می رسد ، با داده های مربوط به عفونت ها و عوارض سازمان برخورد می کند.. دفتر مدرسه لومبارد از دبیرستان ها خواسته است تا روز دوشنبه منتظر بمانند تا از سر گرفته شود تا به حمل و نقل عمومی و مدارس فرصت کافی برای سازماندهی کافی را بدهند. کمترین زمان بی رحمانه ، رئیس میلان رناتو ساکونه و مدیر دفتر منطقه ای مدرسه آگوستا کالندا به رئیس TAP نامه نوشتند. با این حال ، روز دوشنبه ، لومباردی ممکن است به منطقه قرمز برگردد و در آن زمان دانش آموزان دبیرستان ، اما همچنین دانش آموزان دبیرستان دوم و سوم ، به دلیل مقررات ملی ، نمی توانند به کلاس برگردند. همچنین به همین دلیل فرماندار آتیلیو فونتانا بلافاصله اعتراض خود را علیه حکم TAP انجام نمی دهد ، بلکه فقط درخواست تجدیدنظر می کند: نوعی اعتراض نمادین ، ​​با دانستن اینکه مشاهدات امروز و تغییر رنگ منطقه در نهایت مدارس را بسته نگه می دارد. در مورد سیسیل نیز همین طور است: فرماندار نلو موسومچی از دولت درخواست منطقه دو هفته ای قرمز می کند. اگرچه غربالگری دانش آموزان و معلمان مدارس ابتدایی و متوسطه از دیروز آغاز شد ، اما موسومچی انتظار داشت که اگر این درخواست فردا پذیرفته نشود ، با مصوبه ای برای اجرای محدودیت های مناطق قرمز در تمام مناطق منطقه با بیشترین فراوانی عفونت این بدان معناست که حداقل در حال حاضر مدارس در سیسیل نیز ممکن است بسته بمانند.

چه کسی دوباره باز می شود؟ طبق تقویم دستورالعمل ، دانش آموزان دبیرستانی از Piedmont ، Lazio ، Puglia ، Liguria و Molise باید در تاریخ 18th بازگشت. حتی اگر در بین آنها مناطق نارنجی وجود داشته باشد ، در واقع CTS تصمیم گرفت که هیچ تضادی با بازگشایی وجود ندارد. بازگشت کل مدرسه ابتدایی در کامپانیا همچنان سوال برانگیز است ، جایی که فرماندار وینچنزو دو لوکا ارزیابی اپیدمیولوژیک را انجام داده است. در تاریخ 25 ژانویه ، کودکان از Emilia-Romagna (در معرض خطر منطقه قرمز) و از Campania و Umbria باید به کلاس خود برگردند. آخرین نفری که از دروازه های دبیرستان عبور می کند باید در ونتو ، سیسیل ، فریولی-ونزیا جولیا ، مارکه ، ساردینیا ، کالابریا و باسیلیکا در 1 فوریه باشد. اما چقدر؟ طبق سهم Dpcm جدید بین 50 تا 75٪ است: حتی اگر هدف این باشد که نیمی از دانش آموزان را در خانه بگذارید ، زیرا همانطور که مدیر دفتر مدرسه در لاتزیو روکو پیننری گفت ، در 75٪ خطر عدم حفظ فاصله وجود دارد.

15 ژانویه 2021 (تغییر 15 ژانویه 2021 | 12:14)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *