محبوب ترین یا منفورترین افراد (ما دومی را ترجیح می دهیم): با این حال ، توماسو زورزی در این نسخه از نمایش واقعیت اثری از خود برجای گذاشته است که به عنوان یکی از طولانی ترین بازداشت های داوطلبانه در تاریخ بشر در برنز زمان حک خواهد شد : شامل در اواسط سپتامبر ، برنده – یا بهتر بگوییم بازمانده – در اولین روز مارس ، پنج ماه و نیم بعد ، ظاهر می شود. مگر اینکه Canale 5 تصمیم به گسترش بیشتر بازی ها بگیرد ، که همیشه مسئله قفل کردن داخل و خارج است. می خواستم به شما یادآوری کنم که اگر منیت من پروتز اورتیس بود ، من یک اکتاو می شدم. در این خلاصه تمام حقیقت زورزی در مورد خود زورزی وجود دارد که در گروه رنزسی قرار می گیرد (سلام مثل من).

بیست و پنج سال، هذیانی آشکار از یک بچه متمول و ثروتمند میلانی ، زورزی این فرصت را داشت که از طریق ریکانزا، واقعیت MTV ، و به دنبال آن پرونده های قضایی و خلاiness ، خرید و aperitifs ، کارت های اعتباری و خانه هایی به ارزش هر متر مربع 15 هزار یورو ، توسط گروهی از میلیونرهای جوان. یک خانواده بسیار ثروتمند ، یک مدیر پدر (صاحب دو آژانس تبلیغاتی) ، یک مادر متخصص تغذیه ، او ابتدا در کالجیو سان کارلو در میلان و سپس در لندن تحصیل کرد ، زورزی حرفه ای را به عنوان یک تأثیرگذار (بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام) ایجاد کرد ): سطحی بودن اصول جامد ، تمایل زیاد به نشان دادن. به نظر می رسد که در خانه خیلی خوب کار می کند برادر بزرگتر (3.3 میلیون بیننده ، 19٪ اشتراک) ، 24 ساعت شبانه روز توسط دوربین فیلمبرداری می شود ، جایی که این امر به واقعیت تبدیل می شود. یک حد وسط بین آدم ریزه کاری و کارناوال ، بیش از حد ، کنایه آمیز و تیز از بالا ، ترش و در صورت لزوم ، حتی بد (من به تنهایی نورون سیسیلیا کاپریوتی حسادت می ورزم) توجه همه بازی کنید و همچنین کاری را انجام دهید که دیگر تحملش را ندارد. او تهدید به بیرون رفتن می کند ، اما بعد دلم برای خواب تنگ می شود. آیا ماندن یا بیرون رفتن برای من بیشتر قابل توجه است؟: اولین چیزی که گفتید ، زیرا برای او فقط ظاهر شدن مهم است.

برادر بزرگ ویپ ، لحظه غم انگیز “در یادبود” و سال نو خراب ماریا ترزا روتا – بهترین و بدترین
در حافظه

همجنسگرا را اعلام می کند (به این معنا که او هرگز فرصتی را برای گفتن آن از دست نمی دهد وقتی پاشنه پا و پولک وجود دارد ، آنها در من هستند) او بیشتر با استفانی اورلاندو (هنوز یک زاهد) و فرانچسکو اوپینی (اکنون بیرون است) ارتباط برقرار کرده است ، اما موفق می شود کم و بیش با همه به لطف شیدایی پاراگورو او همراه است. در عوض ، جرقه های کنتس پاتریشیا د بلان ، یک غواص دیگر (که او نیز بیرون آمد) ، فوری و اجتناب ناپذیر هستند. او او را به عنوان شخصیتی از پلنگ ، نجیب زاده افتاده تعریف کرده بود ، که در آن زمان می خواست افشا شود ، یک تیره گواهی شده ، به طوری که او می تواند از بالا به همه نگاه کند (شامپاین فاحشه ، من ودکا را ترجیح می دهم). به نظر من ، در آغاز توماسو نقش عمدی تحقیر و متکبر را بازی کرد ، سپس به دنبال Gf شروع به دیدن جنبه های دیگر کردم ، تا به او متفاوت نگاه کنم. به نوعی شروع به لطافت کردن من کرد (به معنای خوب کلمه). به گفته ماریا دی فیلیپی – کسی که تلویزیون ، اما همچنین مردم را می شناسد – دلیلی وجود دارد که زورزی را بسیار دوست داشته یا منفور می کنند. برای بسیاری ، برداشت اول به دوم تبدیل می شود (فرصتی دیگر برای ایجاد برداشت اول وجود ندارد).

Big Brother Vip ، مهمان ویژه ماریا دی فیلیپی برای زورزی (که او را “قهوه و کپی” می کند) – بهترین و بدترین
نسخه “قهوه و کپی” توماسو

کم و زیاد را مخلوط کنید، او بدون شک مهارت زبانی دارد ، با آرایشگر به خرید می رود ، اما آن را کوکتل می نامد (در صورت وجود لباسی که مجبور به تغییر رنگ موی آن باشم ، آن را با خود می برم) ، او از طریق ایمیل ، علاوه بر خودش ، او عاشق پرادا (مارک تجاری) ، گیلدا (سگ خود) و – شگفت آور است ، اما نه خیلی زیاد – زنان: من زنان را دوست دارم ، آنها بسیار باحال تر از ما هستند – او گفت پانوراما – آنها هنوز منتظر کسانی هستند که از آنها خواستگاری می کنند. آنها قدرت به تعویق انداختن ، تصمیم گیری در مورد تسلیم شدن یا نبودن را دارند. 90 درصد مخاطبان زن من ، آنها با داستان های من همذات پنداری می کنند. من کمی زیردریایی ام. چه مفهومی داره؟ کلمه میلانی برای توصیف آنچه که می خواهد در عشق متحمل شود ، که موافقت می کند چهره او را بگیرد و به حرامزاده احتیاج دارد. در میان علاقه مندان به پیروزی نهایی (اما مراقب ماریا ترزا روتا باشید ، آنها هر هفته او را به سمت نامزدی می فرستند و هر بار که مانند هر تام کروز در لبه نجات می یابد) توماسو زورزی همیشه در صحنه است و در انتظار تماشاگران است ، همیشه در حال عکس گرفتن برای عکس هایی که شاید هیچکس پخش نمی کند ، اما اینستاگرام سلفی های کافی دارد.

27 ژانویه 2021 (تغییر 27 ژانویه 2021 | 18:41)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *