سوفیا گوجا فوق العاده G-St. Anton را چسباند ، فدریکا بریگنونه برای “نگه داشتن” در یک لحظه حساس اغراق می کند و از جایگاه پنجم خارج نمی شود ، اما ایتالیا به لطف مارتا باسینو از سکو سقوط نمی کند: این مزیت حمله به سه نکته است. پیمونتزی ها پایان مسیر موذی را می دانند و در رده دوم بین لارا گوت-بهرامی سوئیس و کورین سوتر قرار دارند. شانزده صد بیش از حد نسبت به پیروزی ، چهار کمتر از سوم: خوشحالم ، این یک Super-G سخت بود و از برخی جهات “غول” ای بود که به نظر گرم مارتا اسکی کند.

پیروزی برای روده

جای تأسف دارد زیرا بازگشت گوت به پیروزی – برای شماره 27 مرکز خود و پنجاه و یکمین سکو در حرفه خود – و تأیید اینکه Super-G اکنون رشته ای است که او ترجیح می دهد – بدون نقص نیست. تیچینو ، در حدود نیمه راه ، که توسط مارکو ویاله ایتالیایی (در کادر فنی فرانسه) طراحی شده است ، چندین ترفند آکروباتیک را برای ماندن در پیست جمع کرده است. در نگاه اول ، به نظر می رسید که او تمام مزایای بدست آمده در ابتدای کار نسبت به رهبر موقت در آن زمان (ونیر اتریشی) را از دست داده است ، اما در واقع لارا سرعت گرفت و آن را صرف بسته شدن با حاشیه ای کرد که غیر قابل تخریب به نظر می رسید از دست دادن برتری Suter ، Gisin و متأسفانه Brignone. Basino این افتخار را داشت که منظم باشد: در زمان تقسیم اول 21 سنت بیشتر ، سپس در مرحله دوم 13+ ، برای سومین بار 39+. در آن لحظه ، وقتی تعمیر مشکل به نظر می رسید ، توربو را روشن کرد. با بهترین زمان در قسمت آخر ، او با لمس کودتا بهبود یافت: من انتظار نداشتم: من در Eusfall schuss اشتباه کردم و می ترسیدم مسابقه را کنار بگذارم. در عوض ، من واقعاً با لارا نزدیک شدم: خوشحالم. همچنین باید جدول رده بندی کلی جام جهانی را بررسی کرد: در رده سوم جدول رده بندی بالاتر از صوفیا گوجا قرار گرفت که در این آزمون با “صفر” به مقام چهارم رسید. در مقابل باسینو میشل گیسین (دوم) و ظاهرا پترا والهوا ، یک رهبر مستحکم قرار دارد ، گرچه او در این Super-G اشتباهات زیادی انجام داده و از جایگاه هجدهم عبور نکرده است. قهرمان اسلواکی استعداد مهارت پذیری است ، اما در مسابقات سرعت او اساساً هنوز یک شاگرد است. این ، از جمله ، یک مسابقه واقعاً انتخابی بود: از 54 مسابقه 17 نفر به پایان نرسیدند ، علاوه بر گوگیا ، نام های برجسته دیگری نیز “خارج” داشتند (وورلی ، دروغ ، اورتلیب ، استوهاک ، رابینسون).

ترس از مارسالیا

ایتالیا نیز ترس از سقوط Francesca Marsala را در آخرین مترها احساس کرد. آبی از درب آخرالزمان عبور کرد و همانطور که با جولیانا سوتر سوئیسی در فرود در روز 9 شنبه اتفاق افتاد ، مقابل تشک های طبقه همکف پرواز کرد. او بهتر از سوئیسی بود (که زانوی چپ خود را شکست): فرانچسکا ضربه ای به ران چپ و ران راست وارد کرد. طی روزهای آینده مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرد. حادثه او خلاصه ای از تعادل ایتالیا در LED را نشان می دهد: علاوه بر Basino و Brignone ، فقط النا کورتونی (سیزدهم: متاسفم ، می توانم جرات بیشتری داشته باشم) و Roberta Melesi جوان (بیست و ششم) امتیاز کسب کردند. نکته دردناک مربوط به Goggia است: پس از پیروزی ، G-super خود را در “سوراخ قصاب” یافت ، و در حال حاضر لحظه ای موذی است ، که برای المپیک آزاد وقتی به چنین پله ای برف برخورد کرد ، به دام تبدیل شد. من در سومین در بودم ، متأسفانه خط کامل را از دست دادم و نظر صوفیا را عملا متوقف کردم. در تلاش برای ماندن در پیست ، او لیز خورد و سقوط کرد ، و نتیجه ای نداشت. حتی فدریکا برنیون با وجود کسب مقام پنجم ناامید شد. اشتباه او؟ بعد از اینکه دیدم Gut و سایر رقبا مدت طولانی در یک نقطه از بالا قدم می زنند و بنابراین تصمیم گرفتند کمی دخالت کنند. من به بعضی از مراحل اعتقاد زیادی نداشتم و اشتباه کردم. نه ، من در نیمه اول مسابقه اصلاً دوست نداشتم. از طرف دیگر ، در پایین مسیر 4 دهم بهبود یافتم و خیلی بهتر شدم. باید کار کنم تا سریع احساس درست را پیدا کنم. فدریکا ، از سه نفر برتر ما ، کسی که هنوز در این فصل برنده نشده است. حالا دو غول از کرانسکا گورا وارد کشور شوند و به دنبال آن سه مسابقه ای در Cran Montana (دو نزول و super-G) برگزار شود ، مکانی که اخیراً چیز خوبی برای ایتالیا و او به ارمغان آورد. به طور خلاصه ، مقام نهم در جدول رده بندی کلی این جام جهانی که برگزار می کنید ، می تواند ارتقا یابد.

10 ژانویه 2021 (تغییر از 10 ژانویه 2021 | 13:44)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *