صبح روز 6 ژانویه ، آلسیو ساکارا ، یکی از قوی ترین مبارزان در جهان ، تمام لباس های جدید بفانا را پوشید تا لحظه ای شادی را به برخی از یتیمان زن کشی در رم بدهد. اندکی پیش از ظهر ، قهرمان روم از آستانه یک خانه خانوادگی در منطقه تریست پایتخت عبور کرد تا جوراب های پر از شیرینی و هدایا را به دختران یتیم مانده در سازه اهدا کند. ساکارا ، یک قهرمان هنرهای رزمی مختلط ، سی و پنجمین وزن سبک وزن در جهان قوی محسوب می شود و اولین ایتالیایی است که در UFC معتبرترین سازمان در زمینه MMA شرکت می کند.

ساکارا در ابتکارات از این نوع تازه کار نیست و نمی خواست حضور خود را در کنار کسانی که مخصوصاً در این تعطیلات به کمی گرما و عشق احتیاج دارند از دست بدهد.. وی با مارکو پریسا و یوری موریکو ، رئیس جمهور و دبیرکل سازمان ملل متحد همراه بود باز می شود، ارتقا of سطح بدن و ورزش از بخش سوم ، و پاتریزیا شیاریزا ، رئیس انجمن Il Giardino Segreto ، سازمان دهندگان کل ابتکار عمل ، با همکاری پلیس ایالتی. “نزدیکتر و نزدیک تر” نام طرح ملی برای کودکان بی سرپرست یتیم است که شامل 12 استان در سراسر شبه جزیره است.

و این فقط یکی از موارد بسیاری است که بخشی از “برنامه اضطراری کوید” ، پروژه ویژه Opes است (با بودجه وزارت کار و سیاست اجتماعی) ، که علی رغم محدودیت های ناشی از همه گیری ، هدف آن ارسال نشانه ای از نزدیکی به افراد در سخت ترین شرایط است. در واقع ، در رم ، داوطلبان Opes و انجمن Salvamamme جوراب و بسته های غذایی را به خانواده های نیازمند توزیع می كنند ، همچنین توسط Angeli در موتور سواران پشتیبانی می شود ، كه لوازم ضروری را به خانه های خود تحویل می دهند.

6 ژانویه 2021 (تغییر از 6 ژانویه 2021 | 16:02)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *