قرعه کشی رسیدها ، اولین قرعه کشی در 11 مارس

سرانجام پس از تأخیرهای ناشی از همه گیری ویروس کرونا قرعه کشی برای برنده شدن آن شروع می شود. از اول فوریه خرید کالاها و خدمات (حداقل ارزش 1 یورو) با پرداخت می شود ابزار الکترونیکی و برای بازرگانانی که هزینه ها را به صورت الکترونیکی منتقل می کنند ، می توانند تبدیل شوند بلیط های مجازی معتبر برای شرکت در اولین قرعه کشی ایالت “قرعه کشی”.

آنجا اولین قرعه کشی جوایز ماهانه خریداران و فروشندگان در تاریخ 11 مارس تعیین شده است: 100000 یورو برای 10 برنده خوش شانس و جوایز 20،000 یورویی برای 10 تاجر که یادداشت های ثبت شده ثبت شده در سیستم قرعه کشی را در ماه فوریه ارسال کرده اند.

اما با این حال، این تاریخ ممکن است برای همه اعمال نشود. بازرگانانی که هنوز صندوق الکترونیکی خود را برای دریافت هزینه تنظیم نکرده اند ، طبق تعیین شده توسط سازمان درآمد ، تا 1 آوریل 2021 تمدید می شوند. در حالی که مصرف کنندگان می توانند به بازرگانانی که از دریافت کد قرعه کشی امتناع می کنند ، گزارش دهند ، فقط از اول مارس شروع می شود ، همانطور که توسط Milleproroghe ارائه شده است. بنابراین ، همه اینها برای عزیمت ناهموار آماده می شود ، و نه برای همه.
اما بیایید جزئیات نحوه کار قرعه کشی ایالتی و مواردی را که برای شرکت در آن لازم است ببینید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *