او کاملاً به او وابسته است. این منبع غذایی او ، اولین و تنها اشاره به جهان ، منبع گرما و عشق است. او کوچولو است و او مادرش است. لطافت و محبت مقاومت ناپذیر به نظر می رسد. حتی اگر بتوانند فقط در فضای چند متر مربع ظاهر شوند ، به طور اجتناب ناپذیری با میله های آهن هم مرز هستند. زیرا او خوکی است که چند روز پیش متولد شده است. او مادر است ، یک خوک پرورش فشرده ، که مانند همه مادیان ها در این محیط ها ، تمام وجود خود را بدون توانایی حرکت می گذراند ، با تنها کار بیرون رفتن و تغذیه توله سگها ، که پس از آن بزرگسال می شوند و تبدیل به ژامبون و برش گوشت شد. یک واقعیت بسیار معمول ترجمه شده به تصاویر از «مادر بودن»(در واقع مادرانه) ، فیلم کوتاه کارگردان هلندی است Elin Helena Shelekens و سردبیر کیت مورگانکه جنبه اسیر مادر بودن را نشان می دهد. اسکلکننز و مورگان نیز نویسندگان جایزه M6NTHS هستند که زندگی از طریق خوک را در مزارع کارخانه توصیف می کند.

فیلم جدید به سفارش شفقت در کشاورزی دنیا، در آستانه روز مادر توسط ائتلاف بین المللی آزاد شد پایان دوران سلولچه کسی جمع می کند 170 بین انجمن ها ، جنبش ها و NGO ها از سراسر اروپا (21 در ایتالیا) برای غلبه بر سلولها و دستگاه ها برای جمع شدن کامل در مزارع صنعتی می جنگند. با این حال ، ما تصمیم گرفتیم امروز ، روز به روز ، وقتی مادر بودن را جشن می گیریم ، در مورد آن صحبت کنیم ، زیرا اگر روزی به گلهای رز و شکلات اختصاص یابد ، 364 روز دیگر وجود دارد که مادر بودن فقط یک مهمانی نیست. گاهی اوقات برای افراد صدق می کند. این مساله قطعاً همیشه در مورد حیواناتی است که برای غذا نگهداری می شوند.این ائتلاف در سال 2018 رایج شدطرح ابتکار شهروندان اروپا (یخ)، چیزی شبیه به یک قانون ابتکار عمومی که خواستار حذف تدریجی سلول ها به عنوان یک روش تولید مثل در شرکت هایی است که فرآیندهای صنعتی را شروع کرده اند. روشی که رفاه حیوانات را در نظر نگیرد ، حیواناتی که اگرچه برای ذبح در نظر گرفته شده اند ، اما موجوداتی هوشمند هستند که قادر به تجربه احساسات و رنجها هستند. متن ، که به میز کمیسیون اروپا آمد ، با حمایت بیش از یک میلیون و 400 هزار امضا در کشورهای مختلف عضو جمع آوری شده است. و اکنون کاملاً مطابق با تقویم سازمانی است – در 15 آوریل گذشته ، جلسه استماع عمومی پارلمان اروپا با حضور نمایندگان مجلس و اعضای کمیته برگزار شده است – به طوری که توسط نهادهای جامعه ارزیابی می شود و به قوانینی منجر می شود که محافظت بزرگتر

علاوه بر این ، اتحادیه اروپا خود دستور داده بود motu proprio بهافسا، L ‘سازمان ایمنی غذایی اروپا، مطالعات در مورد موضوعات حیاتی موجود در اشکال مختلف رفاه حیوانات و بسیاری از نظرات صادر شده توسط کارشناسان ، از جمله تأکید بر لزوم ایجاد فضای بیشتر و فرصت های بیشتر برای جابجایی حیوانات نگهداری شده است. ائتلاف همچنین می خواهد ، پس از غلبه بر سلول در اتحادیه اروپا ، ممنوعیت واردات به اتحادیه اروپا محصولاتی که از کشورهایی استفاده می شوند که هنوز از آنها استفاده می کنند. فیلم کوتاه “مادرانه” دقیقاً در ارتباط با این مرحله از گفتگوی نهادی به عنوان دعوت به کمیسیون اتحادیه اروپا آغاز شد که باید در این زمینه بیان شود.

وی گفت: “مادری نشان می دهد که اکثر گاوها در اتحادیه اروپا مادری خود را چگونه زندگی می کنند” اولگا کیکو، مدیر مهربانی اروپا برای کشاورزی جهانی. آنها حیواناتی بسیار حساس هستند که به اجسام تبدیل می شوند ، فقط واحدهای تولیدی محدود به قفس هستند. اتحادیه اروپا نمی تواند نیاز فوری به حذف تدریجی همه قفسها در اروپا و اطمینان از معیارهای معادل رفاه حیوانات را برای واردات گوشت ، لبنیات و تخم مرغ وارد خاک اروپا نادیده بگیرد. ” قهرمان داستان فیلم کوتاه مادری است که از اینگونه امتناع نمی ورزد ، حتی اگر در یک فضای کوچک حبس شود که حتی اجازه نمی دهد به سمت خودش برگردد ، در حالی که خوکچه هایی در برابر او خم شده اند ، به پستان او چسبیده اند که آنها با مالش محبت آمیز پوزه اش عوض می شوند. این کارگردان اضافه می کند: “خوک ها حیواناتی فوق العاده باهوش ، حساس و کنجکاو هستند و دارای شخصیت های عالی هستند.” هلنا شلکنز – درك كردن M6NTHS است مادر بودن، ما می خواستیم زندگی خوک ها را در مزارع کارخانه از طریق دیدگاه آنها قابل مشاهده کنیم. من عمیقاً اعتقاد دارم که می توانیم دوره سلول ها را پایان دهیم.

21 سازمان ایتالیایی عضو ائتلاف “پایان عصر قفس” هستند: ، لیگ برای از بین بردن شکار ، Lav ، Legambiente ، لیگ ملی برای محافظت از سگ ، Leidaa ، Oipa ، حزب حیوانات ، Terra Nuova ، Terra! Onlus ، Lumen.

10 مه 2021 (تغییر 10 مه 2021 | 14:30)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *