دوره برخط s فرمول آخر هفته به مدیران و ارتباط دهندگان غذا و شراب فردا آموزش دهید. و پاسخ به نیاز روزافزون به تحول دیجیتال از شرکت های این صنعت ، که در سال گذشته شاهد شتاب شدیدی در رشد خریدهای آنلاین بوده است ، به عنوان یک نتیجه از محدودیت برای محدود کردن همه گیر. آنجا چاپ پنجم از مدرک کارشناسی ارشد سطح اول در فلسفه غذا و شراب در دانشگاه Vita-Salute San Raffaele در میلان – به کارگردانی فیلسوف ماسیمو دون و روزنامه نگار آنجلا فرندا، ویرایشگر غذا از حرفه سرا و مدیر تحریریه پختن– به دانشجویان اجازه می دهد تا به عنوان آشپز با حرفه ای ها ارتباط برقرار کنند آندره برتون، الساندرو بورگهسه است نیکو رومیتو. کارآفرین زیست لوسیو کاوازونی. شیرینی پزی ارنست كنام. ناشر گیدو توماسی. شواهدی که مکمل دروس فرد به عنوان فیلسوف است ماسیمو کاشیاری، ماسیمو دون، آندره تالیاپیترا ، روزنامه نگارآنجلا فرندا، مورخ آلبرتو کاپاتی و قهرمانان دنیای شراب مانند جیامپائولو گراوینا است ساندرو سنگیورگی است نیکلاس فراسون. دوره دانشگاه برای فارغ التحصیلان همه رشته ها است: ثبت نام باز است تا نوزدهم فوریه و در این سال دانش آموزان می توانند انتخاب کنند که آیا دروس را دنبال کنند – از 5 مارس – به صورت آنلاین ، اتصال راحت از خانه یا شخص (در صورت اجازه وضعیت بهداشت ملی) ، در کلاسهای درس Palazzo Arese Borromeo از سزانو از قرن 17 مادرنو فعالیت های مربوط به آزمایشگاه ها، که در بازدید از شرکتهای همکار و کارآموزی.

کارگاه ارتباطات

سه نفر از دوره با 360 ساعت آموزش آخر هفته متمرکز مناسب فلسفی و انسان شناختی ، با معلمان UniSR برای اطمینان از یک جامد سازهای فرهنگی در مورد ارزش نمادین غذا و شراب ، در مورد نقش آنها در سنتهای مختلف مذهبی و در مورد ارزش آنها در جامعه. تکنیک ، با همکاری شرکت های شریک ، تجربه در زنجیره مواد غذایی غذایی ، برای توسعه کارآفرینی و بین المللی سازی محصول ایتالیایی ، از تولید تا بازاریابی. بالاخره واقعی کارگاه ارتباطات، که در آن شرکت کنندگان ، با تشکر از روزنامه نگاران از هیئت تحریریه پختن از جانب حرفه سرا، آنها به طور خاص معنی این معنی را تجربه خواهند کرد امروز با غذا و شراب ارتباط برقرار کنید، یادگیری چگونگی ایجاد یک داستان سرایی جذاب و ایجاد هر دو استراتژی تبلیغاتی سنتی و دیجیتال. اپراتورهای بخش ، در لحظه تغییر مانند شخصیت فعلی ، آنها فقدان یک شخصیت حرفه ای را برای ترکیب مهارت های فنی لازم با آگاهی گسترده تر احساس می کنند – دان توضیح می دهد – قادر به اتصال تعالی در غذا و شراب از کشور ما به بافت تاریخی – فرهنگی – هنری ، بیان آنها همیشه “نیز” هستند. همگرایی در این استاد دانشگاه و دنیای تولید از درک بازار جهانی حاصل شده است ساخت ایتالیاهمراه با کیفیت خود ، فرهنگ و ارزش استثنایی تاریخی و چشم انداز را نیز صادر می کند. دانستن و دانستن چگونگی گفتن نمی تواند کمک کند اما دست به دست هم می دهد. این موضوع در روز سه شنبه ، 19 ژانویه مورد بحث قرار خواهد گرفت در حین وبینار رایگان سلایق و روابط – سازمان یافته برای ارائه پنجمین دوره این دوره – که ماسیمو دون ، آنجلا فرندا و گویدو توماسی را به عنوان سخنران خواهند دید.

کارآموزی

شرکتهای متعددی از جمله مهمترین صنایع غذایی به این پروژه آموزشی پیوستند و دفاتر خود را در دسترس قرار دادند 300 ساعت تجربه فراهم می کند که کسانی که در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند در طول دوره تعلیماتی مواجه می شوند: علاوه بر نمرات گروه آکادمی شراب امضای ایتالیایی – Iswa (آلگرینی ، آرنالدو کپرایی ، فئودی دی سان گرگوریو ، فتانانافردا ، مارچی دو فرسکوبالدی ، پلانتا و ویلا ساندی) – ، بلغاری ها، Eataly، مولینو کوآلیا است یا. طبق مطالعات انجام شده توسط آلمارا و داده های منعکس شده توسط محل کسانی که قبلاً در دوره های قبلی استاد شرکت کرده اند ، کسانی که یک آموزش در زمینه غذا در 64.1 درصد موارد ، او یک سال پس از فارغ التحصیلی به طور دائم کار می کند. سپس ، بعد از پنج سال ، این درصد به 85.5 می رسد. همچنین بخوانید: چگونه می توان به ساملیه تبدیل شد (همچنین بصورت آنلاین): یک راهنمای کوتاه برای همه دوره ها

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *