در طی این ماه های بستن قلعه ، غیر معمول نیست که می بینیم کودکان به زیر پنجره های طبقه همکف حیاط Ducal Court می چسبند و به اتاق Armory نگاه می کنند. “در هر قلعه ، حتی موزه ای مانند موزه ما ، بازدید کنندگان همیشه انتظار دارند که یک زره پوش و یک اتاق شکنجه پیدا کنند.. در این دوره ، اسلحه خانه مخصوصاً برای بچه های کوچک مفقود شده است “، توضیح داد کارگردان کلودیو سالسی ، که از تعطیلی برای فعالیت های نگهداری و سایر موارد استفاده می کند.

در موزه ها ، کار هرگز متوقف نشده است. اول از همه ، ویترین 13 ویترین مغازه مرکزی تعویض شد. “حتی شیشه با گذشت زمان خراب می شود و خطرناک می شود. “، فرانچسکا تاسو ، محافظه کار مسئول توضیح می دهد. “عینک های جدید تولید شده توسط Goppion ، که موزه های مهم دنیا را تأمین می کند ، بدون نوار سیلیکونی قبلی مقاوم تر در برابر گرد و غبار و ثابت هستند.”

تمام قطعاتی که در پنجره ها نگهداری می شوند ، گرد و غبار ، صیقل داده شده و بررسی می شوند. با بازگشایی قلعه ، کتیبه ها نیز متفاوت به نظر می رسند ، به جای برچسب های مقوایی قدیمی روی چوب نوشته شده و در متن ها به روز می شوند. ساخت یک کویراس از قرن XIV کاملاً جدید خواهد بود ، که فقط یک نمونه دیگر در کراکوف وجود دارد. تاکنون در طبقه بالایی نمایش داده شده است اما دوباره آن را در کنار بنای یادبود برنابو ویسکونتی پیدا خواهیم کرد که بلافاصله پس از فروش بلیط از بازدید کنندگان استقبال می کند. به این ترتیب می توان ارزیابی کرد که چگونه مجسمه سنگ مرمر با جزئیات زره واقعی را تولید می کند که احتمالاً در لمباردی ساخته شده است ، جایی که یک زره رژه با شکوه در سراسر اروپا صادر شد. Cuirass و بنای یادبود Bernabo Visconti همچنین به نقطه آغاز یک تور بین المللی تبدیل می شوند که توسط برنامه جدید هدایت می شود و این زره پوش را با نقاشی ها ، مینیاتورها و اشیا preserved محافظت شده در مجموعه های دیگر موزه متصل می کند. این کارگردان توضیح می دهد: “پروژه ای که ما از طریق جایزه هنری بودجه آن را جمع می کنیم ، شهروندان خصوصی می توانند به آن بپیوندند.”

بخش اسلحه و زره پوش بیش از هزار قطعه است که توسط معمار پیرسژیو علوی در دو جلد مورد مطالعه و فهرست بندی قرار گرفت ، وی در اواخر دهه 1990 آنها را با کلودیو سالسی دوباره مرتب کرد. در واقع ، آنها در یک جعبه اتاق زیر شیروانی رها شده ، شمشیر افتخاری رادتزکی ، فرماندار لومباردی-ونتو را پیدا کردند. مانند زه کش های قدیمی با سایر قطعات آهن زنگ زده است. به لطف ترمیم ، علوی توانست تزئینات روی تیغه را بخواند ، که نشان دهنده افتخارات دریافت شده توسط مارشال اتریشی قبل از انتصاب در میلان است. افتادن به دست شورشیان میلان که احساس خیانت کردند ، نام اهدا کننده از شمشیر پاک شد: کارلو آلبرتو دی ساووی. داستان های گفته شده توسط این قطعات بسیار جذاب و جذاب است ، مانند داستان کرست برای توماسو دی ساوی ، که در نسخه های یکسان برای همه برادران ساووی ساخته شده و توسط ون دیک در پرتره امانوئل فیلیبرتو برای جشن انتصاب خود به عنوان دریادار بزرگ اسپانیا تکثیر شده است. . به همین دلیل است که در مادرید می توانید یک نسخه از کرست ، یکسان با قلعه را تحسین کنید.

9 ژانویه 2021 | 07:17

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *