19 ژانویه 2021 – 20:52

یک ارگ 14000 متر مربعی در حوالی گلندجیک ، در دریای سیاه ، جایی که رئیس جمهور ادعا می کند منطقه پرواز ممنوع ایجاد کرده است: این درآمد حداکثر رشوه است. کابینه پوتین همه چیز را انکار می کند

بر ایرن سواو

کاخ شاهزاده از بیش از 14 هزار متر نقاشی در ساحل دریای سیاه ، احاطه شده توسط عمارت های بزرگ “مثل 39 برابر پادشاهی موناکو”. یعنی دوم الکسی ناوالنی، راز اسرار امروز روسیه. زیرا این نوع ورسای واقعاً متعلق خواهد بود ولادیمیر پوتین.

شاهزاده مخالفان با تحقیق در مورد پیدایش و مدیریت فعلی ساختمان ، که بیش از 1.1 میلیارد یورو هزینه دارد و به عنوان رشوه به رئیس جمهور “داده می شود” ، پوتین را از سلول خود به چالش می کشد. ناوالنی که یک سایت کامل را به تحقیق اختصاص داد ، نوشت: “این مخفی ترین و محافظت شده ترین مرکز در روسیه است ، بدون اغراق”. palace.navalny.com. ده ها عکس ماهواره ای از ارگ در سایت گرفته شده و توسط ستاد دشمن “با تلاش فراوان” گرفته شده است.

ناوالنی ویلا را اینگونه توصیف می کند: “این یک خانه روستایی نیست ، این یک ویلا نیست ، این یک محل اقامت نیست: این یک کل شهر است. و یا به جای پادشاهی. نرده های غیرقابل نفوذ ، بندر ، امنیت شخصی ، کلیسا ، کنترل دسترسی شخصی ، منطقه پرواز ممنوع و حتی یک گذرگاه مرزی. این کشور مستقیماً یک کشور جداگانه در داخل روسیه است. و در این کشور یک پادشاه واحد و بی بدیل وجود دارد: پوتین.

عکس از palace.navalny.com

عکس از palace.navalny.com

19 ژانویه 2021 | 20:52

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *