از اتومبیل گرفته تا انیمیشن: در Ravenna متولد شد – اما یکی در اوهایو (ایالات متحده آمریکا) – در سال 1956 به یکی از مشهورترین و معتبرترین طراحان اتومبیل در جهان تبدیل شد (از اوپل تا فیات ، کودتای او ، تا بالای طراحی بی ام و ، کریس بنگل در دنیای انیمیشن با شیارا، یک فیلم کوتاه (11 دقیقه و 20 ثانیه) که به ایناناماتی ، قهرمانان اشیا life جان می بخشد و به عنوان یک قهرمان ، دقیقاً Sheara ، یک مجموعه از منابع بسیار پرانرژی و مسطح دارد – توضیح می دهد طراح – که مخاطب را در یک نبرد قابل توجه و شاد با شخصیت ها جذب می کند و ساسو ، پر از اشارات فرهنگی و تاریخی. می توانید آن را در زیر و همچنین در کانال اختصاصی YouTube مشاهده کنید.

طراح اتومبیل کریس بنگل با فیلم انیمیشن خود برای اولین بار فعالیت کرد

این فیلم به کارگردانی خود بنگل ساخته شد ، نویسنده و نویسنده آن کریس بنگل اسوشیتدز ، یک شرکت مشاوره طراحی و مدیریت است که کریس ، عاشق ایتالیا ، پس از ترک BMW در سال 2009. امروز ، کریس ، به عنوان مدیر عامل CBA ، تیمی از طراحان و مهندسان را هدایت می کند که همراه با خدمات مشتری ، دهکده طراح ، استودیو و محل زندگی همسر و فرزند خود را متحرک می کنند. در سال 2020 ، شیرا برای جشنواره فیلم پونه (هند) انتخاب شد و جایزه ویژه ای را برای انیمیشن در جشنواره فیلم مونتکاتینی کسب کرد.

کریس بنگل
کریس بنگل

از جمله جالب ترین پروژه های CBA ، Reds ، ماشین الکتریکی شهری است که در سال 2017 در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس رونمایی شد و امروز در حال تولید و فروش در چین است ، بازار پیشرو در زمینه تحرک الکتریکی. وی توضیح داد ، با استفاده از Reds Bangle ، با شروع فرآیند از داخل ماشین ، رویكرد انقلابی در طراحی خودرو ارائه داد ، بنابراین كابین محل مناسبی برای زندگی ، كار یا استراحت است. و مشخص می کند: فضایی که تصمیم گرفته است به یک ماشین تبدیل شود.

وسیله نقلیه الکتریکی Reds که توسط Chris Bangle طراحی شده است
خودروی برقی Reds که توسط Chris Bangle طراحی شده است

همراه با Sheara ، Bangle مجموعه ای از فیلم های اضافی را با هدف علاقه مندان به فیلم های انیمیشن ، به ویژه کسانی که علاقه مند به ارتباط بین کار انیمیشن و طراحی محصول و اتومبیل هستند ، ارائه می دهد. فکر کردن (می توانید آن را در زیر مشاهده کنید) یک مستند 15 دقیقه ای که نگاهی مستقیم به مراحل منجر به شیارا و چگونگی شکل گیری مهارت های انیمیشن در یک استودیوی طراحی دارد که به طور سنتی به ماشین و محصول اختصاص داده شده است. این ویدئو نشان می دهد که چگونه انیمیشن عمیقا ذهن طراحان CBA را تغییر داده و فلسفه جدیدی را ایجاد کرده است – به نام Objectomy – که اثبات می شود ابزاری قدرتمند برای طراحان متعهد به ایجاد ارتباطات عاطفی بین محصولاتی است که آنها طراحی می کنند و کاربران نهایی. .

Unanimatti را از حالت فشرده خارج کنید (می توانید آن را در زیر مشاهده کنید) پادکست ویدئویی کوتاه ، اولین سری از غواصی های عمیق در جهان فانتزی است که توسط Sheara نشان داده شده و در این ویدئو به نمایش در آمده فکر کردن. این مجموعه قوانین بازی و اصول پشت Inanimact را نشان می دهد ، بنابراین چالش خلاقانه ای که تیم CBA در این پروژه تجربه می کند می تواند در بسیاری از انواع فعالیت های هنری مشترک باشد.

موزیک ویدیو Sheara (همچنین می توانید در زیر مشاهده کنید) موسیقی اصلی ایجاد شده برای فیلم را بیان می کند و نشان می دهد. بن دیکسن با کمک موسیقیدانان سرجیو پونتی ، مائورو موجاتی ، برایان بلونی و لئوناردو باربیراتو توسط بن دیکسن نوشته و اجرا شد. این فیلم در Clavesana ، خانه استودیوی بنگل گرفته شده است.

13 ژانویه 2021 (تغییر 13 ژانویه 2021 | 15:28)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *