از شلوار جین گرفته تا سویشرت از طریق پیراهن. تقریباً 70000 مورد لباس با مارک Rifle را می توان با قیمت های بسیار مضحکی خریداری کرد، ما در مورد 2-3 یورو صحبت می کنیم ، پس از ورشکستگی شرکت معروف باربرینو دل موگلو، نزدیک فلورانس. موسسه فروش قضایی (Isveg) فروش کالاها را سازمان می دهد. اقلام جدید و فروخته نشده از 13 فروشگاه این شرکت کشف شد که از جمله اولین فروشگاه های تولید شلوار جین در ایتالیا و از جمله معدود مواردی بود که آنها را در آمریکا به فروش رساند.

طبق برخی شایعات ، این رویداد باید اتفاق بیفتد در ماه مارس در یک فروشگاه ویژه موقت. علاوه بر شلوار جین ، شرکت کنندگان قادر به خرید تی شرت ، ژاکت ، کت ، لباس زیر ، پیراهن و کفش خواهند بود. در سازماندهی فروش ، بدیهی است که رعایت اقدامات ضد مونتاژ پیش بینی شده در همه گیر ، ضروری خواهد بود. هیچ صف بی انتهایی وجود ندارد و بنابراین ورودی های پناه داده شده است. جزئیاتی که طی روزهای آینده توسط Isveg اعلام خواهد شد.

مثل

این تفنگ در اکتبر سال 2020 از کار افتاد. این شرکت که 96 کارمند بین دفتر مرکزی و فروشگاه های ایتالیا دارد ، به ابتکار برادران جولیو و فیورنزو فراتینی در سال 1958 متولد شد.. این دو باعث شد تا این برند به نمادی از کیفیت ایتالیایی تبدیل شود که در سراسر جهان شناخته شده است. این برند از دهه 60 تا 80 یعنی دوره گسترش حداکثر شرکت برای لباس های روزمره ، از موفقیت رو به رشد برخوردار بود. پس از سالها بحران ، اگرچه با سرمایه گذاری های مهم از طریق صندوق های خارجی نیز که در سال 2017 کار خود را آغاز کرد ، این شرکت انجام نداد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *