به دلیل ویروس کرونا که در آن زندگی می کنیم ، بعضی اوقات مانند Persephone در خانه جدا شده ایم ، پوره ربوده شده توسط خدای جهان زیرین ، که نیمی از عمر خود را در زندان در زندگی پس از مرگ می گذراند ، جهان و یك نیمه دیگر را روی زمین یخ می زند ، جایی كه زندگی را بیدار می كند. اسطوره ای که قدیمی ها چرخه فصل ها را بر اساس آن بنا نهاده اند ، اما اکنون می تواند آرامش بخش باشد ، نشان می دهد لوییز گلاک ، شاعر آمریکایی ، که مشهورترین کتاب خود را به پرسفون اختصاص داده است اوورنو (در کتابفروشی Assayer). جایزه نوبل 2020 ، در یک گفتگوی اختصاصی در مورد تعداد 7 جمعه ، 8 ژانویه در غرفه ها (و از فردا در نسخه دیجیتال) ، راز شعر خود را می گوید: سپاسگزار سختی هایی که می توانید بر آنها غلبه کنید. مانند از دست دادن یک خواهر (مرگ او بخشی از تجربه من نبود ، اما عدم حضور او بود) ، بی اشتهایی (این جستجوی ناامیدکننده ای برای کنترل زندگی من بود که سپس آن را به جای دیگری از غذا هدایت کردم) ، یک ضربه شلاق یا فاجعه 11 سپتامبر : دوستان و اقوام در نیویورک بودند ، من در سانفرانسیسکو گیر کرده بودم … مانند این کریسمس 2020 ، که او سپس در خانه پسرش گذراند: با مقداری پول نوبل یک هواپیمای کوچک خصوصی را از بوستون اجاره کردم تا به آنجا بروم تا آن مرحله: برای هیچ چیز در دنیا از دیدن نوه هایم امتناع می ورزم.

Ch
گلک ، شاعر 77 ساله آمریکایی ، مدال نوبل 2020 را در خانه دریافت کرد

فرانسیس و سفر تاریخی به عراق

سفر ویژه ای که برای دستور کار سیاسی در سال 2021 برنامه ریزی شده است ، برای ماه مارس ، زمانی که پاپ فرانسیس باید به عراق برود ، کشوری شکننده و از نظر سیاسی جوان که 60٪ جمعیت زیر 30 سال دارد ، 7. اقتصاد فاجعه بار و تهدید تروریسم اسلامی مجاز نیست ، اما برای دیپلماسی واتیکان ، اوضاع سیاسی ، با برگزاری انتخابات در ماه ژوئن ، برای بازدید تاریخی به اندازه کافی پایدار است: این اولین بار برای یک پاپتیک است. در یک لحظه مهم ، زیرا جامعه مسیحیان در نگاه اول هستند: در زمان صدام 1.5 میلیون نفر وجود داشت ، اکنون شاید 500000 نفر باقی مانده است که سالها جنگ و درگیری کاهش یافته است. برای کاردینال لوئیز رافال اول ساکو ، با آمدن آمریکایی ها ، فرقه گرایی شکل گرفت: شیعه ، سنی ، عرب ، مسیحی ، کرد ، از این یا آن قبیله.

فردا ساعت 7 ، لوئیز چ

اسرار ملکه شطرنج

در منطقه آبی از 7، اختصاص داده شده به حریم خصوصی ، تمرکز ویژه ویژه بر روی تب شطرنج ، ناشی از موفقیت این مجموعه ملکه شطرنج (نتفلیکس) با بازی آنیا تیلور-جوی 24 ساله ، مدل و بازیگر اهل میامی ، که به جذابیت صفحه شطرنج آلوده شده است. خانم استفان مونتفیوری با خانم استفانو مونتفیوری مصاحبه کرد ، در مورد شخصیت خود ، یک فمینیست غیر ارادی صحبت می کند: به خانم ها اغلب گفته می شود که باید بین داشتن مغز یا زیبا بودن یکی را انتخاب کنند. بث هارمون عشق خود به زیبایی ، مبارزه برای دستیابی به کنترل خود را به عنوان راهی برای دستیابی به آنچه که می خواهد ، تقسیم می کند. الکل؟ اعتیاد هیچ جایگزینی باقی نمی گذارد: توانبخشی ، زندان یا مرگ.

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 09:52)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *