اولین شب عروسی چکار کنیم ؟

اگر می خواهید یک زندگی با محبت و عشق را شروع کنید باید نسبت به شب زفاف ، آگاهی پیدا کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید . احتمالا شما در آستانه شب حجله قرار دارید که این مقاله را می خوانید پس با ما از این مقاله از همسرتایم همراه باشید تا در مورد سکس شب زفاف اطلاعات بیشتر کسب کنید.

 

در ادامه سکس شب زفاف یا شب حجله را برای شما شرح خواهیم داد. امیدواریم که برایتان جذاب باشد و از این شب رویایی در کنار همسرتان لذت ببرید.

 

  1. معاشقه قبل از دخول

در شب اول عروسی اجازه دهید بدن شما را با روغنی خوشبو بمالد و ماساژی به شما بدهد که بعد از یک روز پرمشغله به شما آرامش دهد. سپس روی شکم خود دراز بکشید زیرا از پشت دخول را انجام میدهد. انگشتان خود را در پشت گردن خود در هم ببندید تا ارتباطی را که از قبل با یکدیگر دارید بیشتر احساس کنید.

 

  1. صبح زفاف چه باید کرد ؟

بعد از سکس شب اول عروسی و در صبح زفاف وارد حمام شوید خود را بدون دست زدن به بدن دیگری لمس کنید تا جایی که دیگر نتوانید هیجان را تحمل کنید.

  1. رخ به رخ

شما در شب حجله برای اولین بار رابطه جنسی دارید. کم کم شروع به درآوردن لباس های عروسی خود کنید تا زمانی که کاملا برهنه شوید. شروع به بوسیدن هر قسمت از بدن او کنید که انگار برای شما کاملا ناشناخته است و می خواهید او را بشناسید. سپس اجازه دهید او همین کار را برای شما انجام دهد. وقتی در آستانه لذت قرار گرفتید، رو در رو بایستید و یک پا را بالا ببرید. اگر حفظ تعادل برایتان سخت است، می توانید با آن پا روی تخت بگذارید. بنابراین او آزادی کامل دارد تا هر طور که می خواهد در شما نفوذ کند.

 

  1. بغل کردن یکدیگر

ژست دیگری برای کسانی از شما که همه چیز را در رابطه جنسی امتحان کرده اید. چند هفته قبل از شب اول عروسی از رابطه جنسی خودداری کنید. اجازه دهید در شب اول ازدواج فقط آن عناصری را از لباس شما حذف کند که مانع از نفوذ او به شما می شود. سپس او می تواند شما را بلند کند و به دیوار تکیه دهد و … در رابطه جنسی سریع پرشور .. چنان که گویی برای اولین بار است که خود را کشف می کنید.

  1. آشنایی جنسی

اگر هر یک از شما باکره هستید (به سختی) یا خیلی زود قبل از عروسی رابطه جنسی نداشتید، این موقعیت عالی است. به پشت دراز بکشید و پاهای خود را به دور بدن او بپیچید که روی شما خم می شود. به او اجازه دهید تا سرعت را کنترل کند و سپس نقش ها را عوض کنید و ادامه دهید. هر دوی شما لذتی باورنکردنی خواهید داشت.

وسایل مورد نیاز شب عروسی را از قبل تهیه کرده باشید. خرید کاندوم و ژل لوبریکانت برای این شب توصیه می شود. اگر مواردی که مربوط به اموزش شب زفاف هست را رعایت کنید قطعا می توانید از این شب نهایت لذت را ببرید که تا آخر عمر فراموش نکنید.

 

یادتان باشد رابطه جنسی بسیار مهم است اما باید از شب زفاف لذت کافی ببرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *