خبر خوب در مورد سرقت اطلاعات هو موبایل: شرکت تلفن این را اعلام کرد برای تغییر سیم کارت خود نیازی به مراجعه به فروشگاه نیست. همه چیز از راه دور اتفاق خواهد افتاد برای افزایش بیشتر ایمنی ما کد سریال سیم کارت را برای همه مشتریان شرکت کننده Ho Mobile تولید می کند، که در مورد آن از طریق پیام کوتاه اطلاع دادیم ، با یادداشت به شرکت اطلاع داده شد ، مشتری نباید اقدامی انجام دهد. کد جدید جایگزین کدی می شود که روی سیم کارت چاپ شده است ، منوط به فعالیت غیرقانونی ، که بنابراین هیچ ارزشی نخواهد داشت.

مراقب پیامک باشید

در روزهای اخیر ، شرکت ارزان قیمت Vodafone با مراجعه به فروشگاه با اسناد هویتی ، تغییر سیم کارت رایگان را ارائه داد. اکنون نیازی به آن ندارید. تکنسین ها از راه دور کد ICCID ، سری دیجیتال 19 رقمی را که هر سیم را شناسایی می کند ، دوباره برنامه ریزی کردند و به آنها اجازه می دهد تا از سایر موارد متفاوت باشد. این تغییر در حال حاضر فقط مختص قربانیان سرقت است که از طریق پیام کوتاه به آنها اطلاع داده شده است (کسانی که آن را دریافت نکرده اند در سرقت اطلاعات شرکت نکرده اند و بنابراین ICCID خود را حفظ می کنند) و نباید کار دیگری انجام دهند. هو موبایل برای امنیت شما کد سریال سیم کارت خود را بازسازی کرده ، پیام را می خواند ، هیچ اقدامی از شما لازم نیست. کد جدید با ارسال هر زمان که بخواهید همیشه در دسترس خواهد بود پیامک با پاراگراف نوشته شده “سریال” [numero di telefono]. برای کسب اطلاعات بیشتر به ho-mobile.it/nuovoseriale مراجعه کرده و یا با شماره 421118 تماس بگیرید. ما از این مشکل پیش آمده عذرخواهی می کنیم.

علیه تبادل سیم

ICCID مهمترین اطلاعات نقض داده است که توسط شرکت در تاریخ 4 ژانویه شناخته شده است. در واقع ، به اصطلاح اجازه می دهد مبادله سیم کارت، تغییر سیم بدون اطلاع مالک. با استفاده از این کد ، هکر می تواند شماره تلفن قربانی را به کارت دیگری منتقل کرده و سپس به خدمات احراز هویت دو عاملی دسترسی پیدا کند. بیایید در مورد پیامک های دریافت شده برای ورود به حساب های آنلاین خود ، اجازه دادن به خریدهای بانکی و آنلاین صحبت کنیم. آنها به سیم جدید هدایت خواهند شد و از آنجا که هکر همچنین دارای یک ایمیل ، شماره تأمین اجتماعی ، شماره تلفن و آدرس قربانی است ، او آن را جایگزین می کند. اثربخشی این اقدام غیرقانونی به اقدامات امنیتی بستری که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید بستگی دارد. به عنوان مثال بانک ها به کدهای بیشتری احتیاج دارند. شماره تلفن به تنهایی کافی نیست.

مشکل فیشینگ

با این راه حل من موبایل دارم تأثیرات نقض داده ها را تا حد زیادی کاهش می دهد ولی آنها را به طور کامل حل نمی کند. هکرها می توانند از نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن و آدرس ایمیل قربانیان برای کمپین های فیشینگ شخصی و قابل اعتماد استفاده کنند. بنابراین بهتر است توجه خود را بالا نگه دارید.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 19:49)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *