استادیوم های بسته و گیشه های خالی. موج دوم همه گیری ، فوتبال ما را سخت و حتی خارج از کشور می زند: حتی آرسنال و تاتنهام برای وامهای یارانه ای درخواست کرده اند تا بانک مرکزی انگلیس برای غلبه بر بحران نقدینگی. در ایتالیا جبهه پرداخت مجدداً بازگشایی شده است ، تنها اهرمی که باشگاه ها همچنان می توانند برای کاهش هزینه هایی که از قبل کنترل نشده اند اقدام کنند. وی توضیح می دهد: «هزینه نیروی کار تأثیر شدیدی بر بودجه دارد بپه ماروتامدیر عامل اینتر. با کاهش درآمد ورزشگاه و کاهش درآمد اسپانسری ، باشگاه ها حدود 65 درصد از گردش مالی خود را برای پرداخت حقوق صرف می کنند. در هر شرکتی ، این داده ها منجر به عدم انطباق می شود.

اعداد وحشتناک خسارت وارده به مرحله دوم ویروس در سندی در اتاقهای سری A لیگ آماده شده است. بعد از قفل اول پیش بینی نیم میلیارد یورو بود. حزب اخراج بسیار جمع و جور است و انتظار سرمایه از کنسرسیوم وجوه CVC-Advent-Fsi را دارد: 1.7 میلیارد دلار در سال به مدت ده سال برای 10٪ از شرکت جدید که حقوق تلویزیون و جنبه های تجاری مارک A را مدیریت خواهد کرد.


در این میان ، فشار بر یک مسیر دو برابر آغاز شد: از یک طرف ، تقاضا برای شکل برای پرداخت ماههای آخر سال 2020 ، تعیین شده برای 16 فوریه ، دو ماه به تعویق بیفتد ، اما این سردرگمی ایجاد می کند زیرا انتخابات فدرال در 22 ام برگزار می شود.

از طرف دیگر ، هدف آغاز مذاکره با دولت است. یکی از پیشنهادها درخواست تعویق اضافی برای پرداخت بخشی از ناخالص ، مالیات و سهم تأمین اجتماعی است که 50٪ حقوق را نشان می دهد. هر ساله باشگاه ها حدود 1.2 میلیارد یورو به ایالت پرداخت می کنند: اینتر باید 6.3 میلیون به حقوق لوکاکو اضافه کند ، مهاجم بلژیکی 7.5 خالص دریافت می کند. میلان 4.5 برای رسیدن به 6 از دونارومما.

اما بهترین بازیکنان فقط نوک کوه یخ هستند ، این استراتژی موقعیت مشترکی را با سایر مسابقات برای محافظت از ضعیف ترین بازیکنان اقتصادی فراهم می کند. “ما باید فرمول ها را مطالعه کنیم تا نتایج را شامل شود. لیگ ها و فدراسیون باید روی این موضوعات با هم کار کنند. این مشکل در سراسر اروپا وجود دارد: انقباض مالی ، به طور تعجب آور ، با عدم انتقال در این پنجره بازار اثبات می شود. ” ماروتا

رئیس تشریح کرد: در آخرین درخواست ، انجمن بازیکنان آماده حمایت است امبرتو کالکانو: “ما موافقیم ، درخواست به تعویق انداختن” ناخالص “از سایر بخشهای صنعتی دریافت شده است ، این یک بحث سیستماتیک است و باید باشد. از طرف دیگر ، اگر مجبور شویم همان جایی را که متوقف کردیم شروع کنیم ، کاهش دستمزدها جواب نمی دهد. ما مذاکره مجدد را در ماه سپتامبر به پایان رساندیم و امروز 50٪ از شرکتها به موقع پرداخت می کنند. فوتبال ایتالیا برای حل مشکلات ساختاری خود نیاز به اصلاحاتی دارد ، ما می دانستیم که رشد قبل از کوید پایدار نیست: منابع باید به پایین توزیع شوند ، زیرا در انگلیس و آلمان ، این یک نقطه شروع در یک دوره دشوار است. “هیچ گروهی در فوتبال وجود ندارد. قراردادهای کار ، اما پیام اتحادیه روشن است: هیچ اضافه کاری دیگری وجود ندارد.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 23:15)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *