زمانی که ددر پیمونته (ناپل) به Furore و Amalfi (سالرنو) منتهی می شود روزانه ده ها دوچرخه سوار سفر می کنند. علاقه مندان که Agerola را انتخاب می کنند هم به دلیل استحکام آن و هم اینکه به شما امکان می دهد از مناظر خارق العاده لذت ببرید. اما برای رسیدن به بالاترین نقطه از صعود ، باید طبق تونلی که رانندگان اخیراً گفته اند ، تونلی حدود 700 متری را طی کنید ، بخشی بیش از یک ماه کاملاً در تاریکی. احتمالاً همینطور است آنا فوگلیا مانزیلو ، 37 ساله ، از بوسکوراله ، در این منطقه با نور کم جان خود را از دست داد، کاملاً حوالی ظهر توسط وسیله نقلیه ای که راننده برای کمک متوقف نشده متمرکز شده استکه باعث می شود آنها ردیابی نکنند. عکس هایی که آنا در فیس بوک منتشر کرد ، او را خندان ، آفتابی ، زیبا ، همیشه در کنار فرزندان و همسرش نشان می دهد. و با دوچرخه ، همراه با دوستان.

همه توصیه ها را بشنوید

فاجعه ای که شمار قربانیان یک ورزش محبوب را بیشتر می کند مانند دوچرخه سواری. بازرساني كه پس از اخطار رانندگان و دوچرخه سواران ديگر به محل حادثه رسيدند نمي توانستند با بستن جاده مرگ زن را ثابت كننددر انتظار دادستان ، دادستان توره آنونزیاتا ، که همچنان به بررسی یافته های کارابینیری از شرکت Castellammare di Stabia و استخدام Agerola ادامه داد. در ساعات بعدی ، ارتش شاهدان احتمالی را شنید. کالبد شکافی همچنین برای روشن شدن برخی از جنبه های داستان ، به ویژه برای نشان دادن اینکه آیا مرگ در محل برای تلاش برای ردیابی آدم ربای رخ داده است ، استفاده می شود.

دوستان دوچرخه سوار: “ما همیشه شما را در قلب خود حمل خواهیم کرد”

خبر درگذشت آنا فولیامانزیلو باعث ایجاد سردرگمی در جامعه بوسکوراله شد. شوهر و هر دو فرزند در شوک هستند. ناامید هم دوستان تیم دوچرخه سواری B-Bike، که زن برای چندین هفته به آن متصل شده است. کلمات نزدیکی با اقوام و همبستگی از طرف بسیاری از دوستان و همچنین از زبان آنها آمده است رهبر باشگاه جوزپه بوتینو: “حتی اگر اخیراً به خانواده ما پیوسته باشید – او در شبکه های اجتماعی نوشت – این کافی بود که همه شما را دوست داشته باشد با تشکر از پشتکار شما ، اشتیاق شما برای زندگی در این ورزش ، دشوار و فقط برای تعداد کمی ، با شور و اشتیاق. ما مطمئن هستیم که در این لحظه غم انگیز شما به ما نگاه می کنید و مسیرهایی را که باید طی کنید با لبخند به ما نشان می دهید. ما همیشه شما را در قلب خود حمل خواهیم کرد. وقتی مانعی برای دوچرخه وجود دارد ، همیشه در هر گردش ، در هر مسابقه و در همه جا با ما خواهید بود ».

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 22:36)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *