اولین سیگنال با عبارتی از لوئیجی تنکو صادر شد ، آخرین ، معروف ترین. به جای یک علامت نژادپرستانه ، یک پوستر روی دیوارهای Berthollet ظاهر شد با این عبارت: سلام عشق ، سلام عشق ، سلام عشق سلام . بنابراین سیائو متولد شد ، یک پروژه فرهنگی که هدف آن بازگرداندن زیبایی شناسی دهه های 1960 و 1970 و ترویج فرهنگ عامه ایتالیا از آن دهه ها است. به مدت سه سال بهترین بیت های گذشته ما بر روی دیوارهای سن سالواریو ، فرانکو باتیاتو ظاهر می شود پوست شما مانند واحه ای در کویر است ، اورنلا وانونی عشق ، عجله کن ، اگر نمی آیی نمی توانم مقاومت کنم ، رنو گائتانو و دستم را گرفتی ، ظاهرا لوسیو باتیست تعقیب سنجاقک در چمنزار. سلام مارک همه


ما این نام را برای معرفی خود انتخاب کردیم زیرا یک کلمه ایتالیایی شناخته شده جهانی است و همچنین نام طلسم جام جهانی ایتالیا 90 بود ، توضیح دهندگان این تیم از تورین توضیح می دهند. آندره نیسیم و فدریکو بالدی ، متولد 1983 و 1989 اما از نظر فرهنگی و موسیقی کودکان مغول و جشنواره های سانرمو به صورت سیاه و سفید.

نه تنها نوستالژی ، بلکه تمایل به فراموش نشدن یک لحظه تاریخی که در آن آوانگارد بودیم ، در طراحی ، در هنر ، در سخنرانی های سیاسی ، در آهنگ سبک ایتالیایی ، که امتیاز آن است. در اعلامیه دیگری آمده است پی تکنو کمتر تکنو . هنوز زندگی فراتر از رپ و دام ، لیبراتو ، الکترونیک وجود دارد.

کلمات مقدماتی یک نمایش معروف توسط CCCP
کلمات مقدماتی یک نمایش معروف توسط CCCP

ما به انرژی گذشته علاقه داریم ، راهی که آنها ما را در خارج از کشور دیدند. در آن سال ها ، حتی سخنرانی های سیاستمداران اغوا کننده بود ، همه آنها خوب صحبت می کردند. امروزه تلویزیون تجاری نیز زبان خود را تغییر داده و باعث ابتذال بیشتر آن شده است.

آنها فقط آهنگ نیستند ، بلکه تاریخ گذشته ما هستند که شایسته است حتی توسط نسل های جدید کشف ، شناخته شده و به خاطر سپرده شوند. به همین دلیل ، شب های برگزار شده توسط Chao (قبل از همه گیری) بازی کرده اند (و بازی می کنند) مینا ، وندیتی ، Cccp ، فیوری رزا ، شکوفه هلو ، لوسیو دالا ، پائولو کنته و همه بهترین رپرتوارهای موسیقی ما.

در طول ماه های قفل ، وقتی موسیقی زنده به پایان رسید ، پسران چائو تصمیم گرفتند پوسترهای نسخه محدود خود را منتشر کنند: آهنگ هایی از دهه شصت ، هفتاد و هشتاد با گرافیک یادآور آن دوره ، ساخته شده با نسخه های خوب شماره گذاری شده دست. علاوه بر این آسمان در یک اتاق ، دریا در زمستان و همه آن پرهیزهایی که به شکل گیری وجدان جمعی ما کمک کردند ، برای یافتن کلمات مناسب برای گفتن ، نیسیم ، بالدی ، همراه با جولیو لا فرارا ، همچنین بیانیه های سیاسی آن زمان را بازسازی کردند ، و کنایه جدیدی به نمادهای قدیمی اضافه کردند. سپر صلیبی حزب دموکرات مسیحی که توسط چائو تجدید نظر شد ، زمینه ای برای تصنیف ها شد و گل میخک قرمز حزب سوسیالیست ایتالیا مانیفست یک حزب جدید ، یعنی دیسکو شد. از سیگونلا تا ریکیونه ، از چراغ های فسفری کلوپ های کاملاً جدید گرفته تا سالن های رقص قدیمی.

یکی از اولین عملیات فرهنگی گروه در سن سالواریو ، راه اندازی طوماری برای انتشار آنلاین کاتالوگ لوسیو باتیستی بود. ما شوکه شدیم که در سال 2018 او هنوز آنجا نبود. برای ما ، این یک مشکل فرهنگی و آموزشی بود: باتیست – خانه ما ، خانه همه.

در طی چند ماه ، آنها پنج هزار امضا جمع آوری کرده اند ، و اگرچه می خواهند تکرار کنند که هیچ لیاقتی در این ماجرا ندارند ، اندکی پس از درخواست آنلاین باتیست ، در Spotify. او یکی دیگر از نکات در فرهنگ ایتالیا است ، او هنوز قدرت دارد ، اگرچه برای پسران جوان کمتر و کمتر است. به همین دلیل Ciao همچنان به چاپ پوستر برای مراجعه در آینده ادامه می دهد. با نوشته هایمان همیشه تزئین می کنیم ، هرگز کثیف نمی شویم. ما می خواهیم از کلمات باتیست و دیگران برای سرپوش گذاشتن بر نوشته های نژادپرستانه و زن ستیزانه استفاده کنیم. نه ، فقط جراحی نوستالژی نیست.

6 ژانویه 2021 | 10:58

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *