اثرات جانبی. آنها به سازماندهی مجدد نیاز دارند ، به تلاش نیاز دارند ، خطرات را افزایش می دهند. بیایید دریابیم که خطرات غیرمستقیم چیست سرویس بهداشتی تحت موج Covid-19 قرار گرفت، علاوه بر استرس چشمگیر در مدیریت و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا ، می توانید مطالعه منتشر شده چند روز پیش توسط گروهی از پزشکان “Humanitas” را در مجله علمی بخوانید نورورادیولوژی مداخله ای. بهار گذشته ، موسسه بالینی به عنوان یکی از دو مرکز در استان میلان برای درمان حملات قلبی شناخته شده است. و تجزیه و تحلیل این فعالیت خارق العاده تعیین می کند که خطرات احتمالی برای “سایر بیماران” چیست: اگر در سال 2019 باشد. زمان متوقف کردن، یعنی فاصله بین شروع علائم و ورود بیمار به بخش اورژانس 105 دقیقه است. بین مارس و مه 2020 ، این زمان به طور قابل توجهی گسترش یافت و به طور متوسط ​​به 248 دقیقه رسید. بیش از 4 ساعت بیش از دو برابر حالت عادی.

چی شد در بیمارستان بین 1 مارس و 10 مه به عنوان نمونه ای از مراقبت های بهداشتی باقی مانده است. همه بیماران مبتلا به حمله قلبی تحت سواب و مهمتر از همه اشعه ایکس فوری قرار گرفتند تا خطر بیشتر یا پایین تر ادامه عفونت (با ذات الریه) را شناسایی کنند. با این روش سریع ، بسته به مورد ، بیماران در دو کانال کاملاً جداگانه مدیریت می شوند: از “فقط” خطر بالا ، تا بالاترین سطح احتیاط (دستگاه های ایمنی ، بهداشت محیط و غیره). از 136 بیمار نجات یافته از حملات قلبی و تحت درمان در Humanitas در این مدت ، 12 بیمار دارای نتایج Covid مثبت بودند.و همه قبل از نتایج تامپون “شناسایی” شدند. با این حال ، تمام این تغییرات سازمانی مدت زمان بستری در بیمارستان و درمان یا جراحی را افزایش نداد ، که در سال 2020 فقط 5 دقیقه در مقایسه با 2019 افزایش یافت (117 دقیقه در مقایسه با 112). و مهمتر از همه: هیچ یک از پزشکان و کارکنان بهداشتی آلوده نیستند.

بنابراین ، اگر مدیریت داخلی موفق به تحویل گرفتن و مراقبت مناسب برای همه بیماران شده باشد ، تنها مشکل خارج از بیمارستان است. و اینجا نیز احتمالاً نه به دلیل کمبود سیستم ، بلکه به دلیل مشکلات عینی تحمیل شده از همه گیر و به همین دلیل همین محققان سه دلیل را مطرح می کنند. از یک طرف ، بیماران نگران عفونت احتمالی در بیمارستان بودند و بنابراین ، از ترس ، اغلب آنها را مجبور می کردند تماس با 112 را به تأخیر بیندازند: کسانی که احتمالاً زودتر انجام می دادند. دوم ، وجود دارد ازدحام زیاد برای آمبولانس ها ، هم از نظر تعداد “مأموریت ها” و هم از نظر زمان ضد عفونی کردنکه پس از هر بار حمل و نقل به یک دوره بازداشت نیاز داشت. سرانجام با دو خورشید مرکز، حمل و نقل در منزل / بیمارستان معمولاً مسیری طولانی تر از دوره قبل از کوید ، به نزدیکترین بخش اورژانس را شامل می شود.

11 ژانویه 2021 | 06:58

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *