حتی در اوگاندا ، فیس بوک برخی از حساب های رئیس جمهور را به دلیل محتوای نامناسب بسته است. پس رئیس جمهور چه کرد؟ او فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی را خاموش کرد. بنابراین حتی یازده نامزد دیگر نیز نمی توانستند آنلاین تحصیل کنند (بدون اینکه بتوانند به رسانه های دولتی مانند او اعتماد کنند). کامپالا واشنگتن نیست ، اما مقایسه ها کاملاً بی جا نیست: حتی در قلب آفریقا ، رهبری وجود دارد که هرگز شکست صندوق های رای را نمی پذیرد. یوری موسونی چند سال از ترامپ بزرگتر است و می خواهد در قدرت بماند ، چیزی که همیشه از سال 1986 کار کرده است (زمانی که رونالد ریگان در کاخ سفید نشسته بود).

این آخرین کارزار برای فیل کامپالا نیز می تواند یک قدم زدن در جنگل باشد ، اگر او به برت قرمز بعید خواننده خارجی به نام بابی وین برخورد نکرده باشد ، که نیمی از سن او است و پسران (به خصوص از شهرستان) آن را بهتر از چریک قدیمی با عادت کلاه های سافاری می خوانند. وقتی جمعیت شناسی با دموکراسی قافیه می شود. اوگاندا دومین کشور جوان جهان (بعد از نیجر) است: 80٪ از 43 میلیون ساکن زیر 30 سال هستند. میانگین سنی کمتر از 16 سال است. با نرخ رسمی بیکاری 13.3٪ ، یکی از بالاترین نرخ های بیکاری در این قاره است. اما از طرف او ، رئیس جمهور ابدی دارای یک سیستم خرد شده و جمع و جور است ، بدون هیچ رقبای داخلی واقعی ، همسری که در مانگلیای دولت مانور می دهد ، پسر با احتیاط در راس خدمات مخفی. و وقتی نوبت به مسائل سنی می رسد ، برای رسیدن به دوره ششم در سال 2017 ، موزونی از قانون اساسی محدودیت سنی نامزد ریاست جمهوری را که 75 سال تعیین شده بود ، حذف کرد. Viaticum برای شورشی سابق ، که قهرمان پایداری و مهمان نوازی شده است (کشورش میزبان 2 میلیون پناهنده است که از جنگ در منطقه فرار می کنند) ، متحد محکم غرب در قلب همیشه کمی گل آلود آفریقا ، و یک آقای بهداشت عمومی برای جنگ ستایش با ایدز ، و اکنون حاوی همه گیری است.

اما هنوز، اگر این مبارزات انتخاباتی به عنوان وحشیانه ترین کاری باشد که اوگاندا در دوران کودکی می شناسد، با 50 یا شاید صد معترض که در چند ماه گذشته توسط نیروی انتظامی کشته شده اند ، این به این معنی است که خواننده و مخاطبانش از جوانان بی صبر واقعاً دولت فیل را ترسیده اند. شراب دنبال کرده است: در 69 روز گذشته – او به پارا گفت بار مالی معاون 38 ساله که از کلاه ایمنی و جلیقه ضد گلوله استفاده می کند ، تقریباً هر روز 11 بار متوقف و دستگیر می شود. چهار گلوله به من خورد.

سابقه ای که ممکن است به اندازه یک برنامه هزینه داشته باشد (Wine نوید کار و شفافیت را می دهد ، همانطور که نامزدها در سراسر جهان می دهند). آیا این کافی است که در کنار رئیس به اصطلاح گتو که در محله های فقیرنشین کامپالا بزرگ شده است ، کنار بیاییم؟ به نظر می رسد بایدن از خواننده که رپ و رگی را میکس می کند حمایت کرده است. اما این یک توییت جعلی بود و اطرافیان جو آن را علنا ​​تکذیب کردند. خدا نکند. ممکن است از یک طرف اقیانوس اطلس خواسته شود یک رئیس جمهور را به دلیل تحریک خشونت استیضاح کند و سپس در اختلافات با یک کشور آفریقایی که از پلیس برای خاموش کردن مخالفان استفاده می کند ، مساوی باشد و باعث دهها کشته شود. وزرای کامپالا و همان موزونی آن شب در یک مصاحبه تلویزیونی در مورد مرگ های غیرضروری صحبت کرد. به کلمات توجه کنید. تحت تأسف دولت تحقیر وجود دارد. بی فایده: به این معنا که اگر ارتش و پلیس بی ادبانه وارد عمل نمی شدند ، می توان از این تلفات جلوگیری کرد. بی فایده است ، زیرا آنها وضعیت را تغییر نمی دهند ، زیرا ما می دانیم چه کسی برنده خواهد شد.

اتحادیه اروپا ناظران خود را امروز به صندوق های رای نمی فرستد زیرا در گذشته بی فایده بوده است از نظر دولت اوگاندا ، که به سخنان آنها گوش نداد. ناظران آمریکایی توسط مقامات با 75 درصد و بنابراین در آنجا رد شدندسفارت آمریكا كل هیئت را عقب برد. دنیا ترجیح می دهد آنچه را که در کشور جوانترین اتفاق می افتد از نزدیک نبیند. اینکه آیا این معترضان پس از یک رپر یا دموکراسی بی مورد از دنیا نرفته اند یا خیر به جو بایدن بستگی دارد. و از طرف ما

14 ژانویه 2021 (تغییر 14 ژانویه 2021 | 14:42)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *