با شناختن الکسی ناوالنی ، باور اینکه برای جلوگیری از دستگیری ، او در خارج از کشور بماند و هر فرصتی واقعی برای اعمال نفوذ سیاسی را از دست بدهد ، دشوار بود. و دیروز ، در واقع ، نماینده اصلی مخالفت در برابر ولادیمیر پوتین این را اعلام کرد روز یکشنبه ، او با یک پرواز کم هزینه وارد مسکو می شود تا نبرد خود را از سر بگیرد. با وجود خطرات.

این وبلاگ نویس از ماه اوت در آلمان به سر می برد ، جایی که توسط یک عامل شیمیایی از خانواده نوویچوک ، که در سیبری رنج می برد ، از آنجا که مبارزات انتخاباتی خدمات اداری را دنبال می کند ، از مسمومیت نجات یافت. از آن زمان به نظر می رسد که مقامات روسی ، که تحقیقات جنایی در مورد سوination قصد به زندگی ناوالنی را آغاز نکرده اند ، به دنبال جلوگیری از بازگشت او به مسکو بوده اند. در حالی که وی هنوز در حال بهبود بود ، سازمان تعزیرات فدرال فدرال وی را برای یک شب به مسکو احضار کرد. او خودش را معرفی نکرد ، او اکنون یک جمله قدیمی را که به دلیل آن در دوره آزمایشی بود به خطر انداخت (توسط دادگاه حقوق بشر اروپا ناعادلانه شناخته شده است) بیش از سه سال او را به زندان انداخت. سپس ، برای بدتر کردن وضعیت ، شکایت جدیدی رسید. قهرمان مبارزه با فساد در حوزه های سیاسی فوق تقریباً از چهار میلیون یورو کمک مالی برای صندوق تحقیق شخصی خود استفاده خواهد کرد. اتهامی که بلافاصله برای والدینش مضحک به نظر می رسید ، با توجه به اینکه الکسی و خانواده اش در یک آپارتمان اجاره ای زندگی می کنند (او همچنین دارای یک آپارتمان 78 مترمربعی دیگر در حومه شهر است) ، آنها برای لذت سفر نمی کنند ، یک ماشین متعلق به 2012 دارند و دیگری مربوط به همان دوره لیزینگ. پس چگونه او می توانست در مدت زمان کوتاهی چنین مبلغی را هدر دهد؟ اگر مجرم شناخته شود ، می تواند به ده سال زندان محکوم شود.

البته او توضیحات بسیار مشخصی در مورد این ادعاها دارد. “آنها سعی می کنند از هر لحاظ مرا بترسانند. و این در مورد بازگشت یا عدم بازگشت به روسیه نیست: من هرگز ترک نکرده ام. من به دلیل مسمومیت در آلمان در ظرف احیا قرار گرفتم. ” ناوالنی افزود كه كسانی كه قصد كشتن وی را داشتند “از اینكه من نمرده ام آزرده خاطر شدند و اکنون تهدید می كنند كه مرا در سلول خود قرار می دهند.” از نظر این وبلاگ نویس ، رئیس جمهور روسیه کاملاً او را در خانه نمی خواهد. “پوتین در حال ضربه زدن به پاهایش است و از همه می خواهد همه تلاش خود را برای بازگشت نکردن انجام دهند.” وی سپس افزود: “تنها چیزی که برای او باقی مانده است این است که یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ را بر فراز کرملین برپا کند. “الکسی ، لطفاً اصلاً به خانه نرو!” “”

خواهیم دید که یکشنبه شب چه اتفاقی می افتد. در حال حاضر قدرت به سختی دچار مشکل شده است. اگر جلوی این کار را بگیرد ، خطر می کند تا او را به یک قهرمان تبدیل کند و تحریم های جدیدی را از غرب آغاز کند. اگر آن را رها کنید ، از درون احساس ضعف می کند ، که می تواند کشنده باشد. و سپس کل ماجرا از همان ابتدا در روسیه به عنوان توطئه ای سازماندهی شده توسط دشمن همراه با سرویس های مخفی غربی به تصویر کشیده شد. رسانه های رسمی در مورد این موضوع آنقدر پیروز شده اند که 49٪ از افرادی که در ماه دسامبر توسط یک سازمان مستقل در مورد این موضوع مصاحبه کرده اند ، گفته اند که از مسمومیت اطمینان یافته اند صحنه سازی یا تحریک توسط سرویس های غربی.

14 ژانویه 2021 (تغییر از 14 ژانویه 2021 | 07:20)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *