بولزانو از روز دوشنبه ، 4 ژانویه ، هیچ اثری از پیتر نویمیر و لورا پورسل وجود ندارد. زن و شوهر ، 68 (معلم سابق دبیرستان) و 63 (فعال فرهنگی) ، ساعت 6 عصر با هم به پیاده روی رفتند و دیگر به خانه برنگشتند. او تلفن های همراه خود را خاموش کرد و آنها ناپدید شدند. اتومبیل ها مرتباً در دکه زیر خانه ای زیبا در نزدیکی Castel Roncolo و کارت شناسایی با آنها پارک می کردند. روز سه شنبه ساعت 16:00 ، پسرش بنو نویمیر ، یک معلم 30 ساله ، خود را به مرکز پلیس پایتخت معرفی کرد تا از ساعت 10 شب ناپدید شدن خود را پس از ترک والدین از خانه اعلام کند.

جستجوها

مردم آرماغ بلافاصله طرح استانی را برای جستجوی مفقودان در یک زمان بسیار دشوار برای ماشین نجات شهر ، که در حال حاضر به مدیریت سقوط عظیم زمین لغزش در هتل ابرل در پای مونت تندو مشغول بود ، آغاز کردند. صبح روز چهارشنبه ، از اولین نور صبح ، افراد از گروه دائمی نیروهای آتش نشانی از بولزانو ، داوطلبان از پایتخت و متخصصان غواصی در نجات آب از رودخانه ایزارکو عبور کردند. از بالا ، آنها از نمای هوایی که توسط پرواز Pelican 1 و بالگرد پلیس مالی تضمین شده است ، پشتیبانی می کنند. همه با هماهنگی کارابینی ها ، عبور می کنند ، طبق معمول ، از یک پل به پل دیگر روی رودخانه در شهر. در همان زمان ، مردان به فلات رنون (به کورنو ، جایی که غالباً با کفش های برفی راه می رفتند) و در امتداد تفرجگاه های تالورا اعزام شدند ، که این زوج هنگام راه رفتن به منطقه پشت مرکز بیست بازار از آنها دیدن کردند. شب گذشته ، دریاچه Kostalovara ، جایی که به نظر می رسد این زوج می خواستند اسکیت بروند ، بررسی شد. تصاویری از دوربین های مداربسته را ببینید که مستقیماً به دریاچه اشاره می کنند.

تلفن های بی صدا

در ساعت 11 صبح چهارشنبه صبح ، جستجو پس از برخورد به تمام مناطق قابل قبول به نتیجه رسید. در روز ناپدید شدن ، پیتر و لورا بازگشت به خانه مادر 96 ساله خود را که تازه از بیمارستان برگشته بود جشن گرفته بودند. روز بعد آنها مجبور شدند دوباره ملاقات کنند تا به فیزیوتراپی بروند. خواهر کوچک لورا ، کلارا پورسل ، بدون هیچ حرکات افراطی ، به Rttr گفت: آنها بسیار خوشحال و بسیار آرام بودند. آنها بیمار نبودند ، اصلاً چیزی نداشتند. ما در کریسمس با صلح بسیار ملاقات کرده بودیم. خواهر کوچکتر از اولین کسانی بود که متوجه شد این دو از اواخر ظهر دوشنبه هیچ پیامی در Whatsapp نشان نداده اند. او همچنین دختر پیتر و لورا را که در مونیخ تحصیل می کند عجیب می داند. به نوبه خود ، دختر به برادرش هشدار داد که او روز دوشنبه اواخر بعد از ظهر در حال راه رفتن سگ در رنون است. Purcell با قد 168 سانتی متر و هنگام ناپدید شدن او کت پشمی بلند بژ ، دامن مخملی سفید ، چکمه های جیر گلدوزی شده و یک کیف سفید به تن داشت. از طرف دیگر ، همسرش ، نویمیر ، 177 سانتی متر قد دارد و کت آبی پوشیده بود. هر دو بازنشسته و شناخته شده در شهر هستند: لورا همیشه در انجمن های فرهنگی بسیار فعال بوده است ، در حالی که پیتر مدتها استاد یک مدرسه آلمانی بوده است. تحقیقات باز باقی مانده و همه ردیابی ها توسط محققان ردیابی شده است.

7 ژانویه 2021 (تغییر 7 ژانویه 2021 | 12:00)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *