پاتریک با بورسیه تحصیلی معتبر نزد استاد آمد ، 29 از 600 داوطلب آن را در سراسر اروپا و 4 نفر را در بولونیا دریافت کردند. مردی که لیاقت آن را دارد و نه تنها به دلیل تعهد ، بلکه همچنین به خاطر مردی که. به قول همه دلبستگی معلم و غرور معلم وجود دارد ریتا مونتچلی ، هماهنگ کننده کارشناسی ارشد جما در دانشگاه بولونیا در مورد جنسیت و زنان که پاتریک زکی ضبط کرده و مربوط به بازداشت وی در 7 فوریه است.

در نامه های خود از زندان ، پاتریک اغلب از مجبور شدن به قطع تحصیل خود ابراز تأسف می کند: علاوه بر درد جسمی و روحی ، از دست دادن درس محرومیتی است که او را آزار می دهد. چه دانشجویی؟

کنجکاو ، همدل و سخاوتمند. او با احترام فراوان نسبت به همه نظرات ، س aالات زیادی را می پرسد ، همیشه در تلاش برای به اشتراک گذاشتن است. پاتریک همیشه تمایل به شناختن و شناختن نسبت به دیگران دارد ، معمولاً در مورد افرادی که بدنبال آن هستند. قبل از مدرک کارشناسی ارشد ، وی در علوم دارویی در مصر فارغ التحصیل شد. علاقه شدید او به ادبیات ما را بر آن داشت تا او را به عنوان بورس تحصیلی برای بخش خود که دارای ادبیات و فرهنگی است انتخاب کنیم.

آیا متن یا دوره خاصی وجود دارد که با علاقه بیشتری آن را دنبال کرده باشید؟

وی تحت تأثیر دوره هایی که ژانرهای ادبی مدینه فاضله و دیستوپی را تحلیل می کرد بسیار تحت تأثیر قرار گرفت زیرا ، به ما گفت ، آنها به او این فرصت را دادند که حال را درک کند و به جهان های بهتر اعتقاد داشته باشد. به یاد دارم سخنرانی ای که او با گروهی از همکاران در مورد تحلیل داستان زن خدمتکار ، رمان دیستوپیایی مارگارت اتوود ، داستان یک تئوکراسی توتالیتر ارائه داد که همچنین انقیاد تحمیل شده توسط رژیم برده داری بدن زن و موضوعیت زنان را بررسی می کند ، اما همچنین ارتباط برقرار می کند امکان تغییر به عنوان افقی برای تلاش بدون تسلیم شدن.

بنابراین پاتریک ارزش زیادی به تعهد می دهد؟

فکر می کنم این یکی از مهمترین ارزشهای اوست. ما مدتهاست که در مورد امید و همبستگی بحث کرده ایم ، نه تنها به عنوان احساسات یا عواطف ، بلکه به عنوان موقعیت سیاسی نیز درک می شود. مانند سایر دانشجویان – مطمئناً تنها پسر حاضر در این دوره نیست – او بدنبال پاسخی است که به جامعه معنا می دهد ، خارج از خودش.

امسال باید در چه دوره هایی شرکت کرده باشید؟

موفق به قبولی در تمام امتحانات در ترم اول شد و مجبور شد دوره های دیگری از جمله ادبیات روسی ، انگلیسی ، تاریخ نویسی را شروع کند. و ما منتظر او هستیم ، جای او همیشه و فقط برای او باقی خواهد ماند ، مطمئن باشید که قادر به از سرگیری خواهد بود

شهر بولونیا و دانشگاه ابراز همبستگی زیادی کرده اند …

کاملا. بولونیا پاتریک را انتخاب کرد و تصادفی نیست که او بولونیا را دقیقاً بخاطر حساسیتش نسبت به ادبیات ، بلکه همچنین به تعهد و سخاوتمندی مشخصه شهر انتخاب کرد.

او به همکلاسی های پاتریک چه گفت؟

همه بسیار غمگین هستند. اما آنها همان امیدی را که ما درباره اش صحبت کردیم و همه مدیون او هستیم پرورش می دهند. برای پاتریک بلکه برای خودمان نیز هست.

31 ژانویه 2021 (تغییر از 31 ژانویه 2021 | 22:19)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *